Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzecie gody Primerki :))) - dokumentacja przebiegów!


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedalem swoja jak miala ponad 297 000km i sie na gody u mnie nie doczekala. Ale mam nadzieje ze u nowego wlasciciela sie doczeka i bedzie jeszcze dlugo mu sluzyla tak jak mi przez ponad 50 000km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny dowód, że silniki nismo są rewelacyjne. Które niemieckie gradobicie przejedzie tyle bez remontu (mowa o 4 cylindrowych benzynowcach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naklejka to jest od początku jak mam auto, siakiś niemiec nalepił, z opon. Nie chce mi się bawić w zrywanie tego, bo strasznie mocno to się dossało do deski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hihihi leci szybko juz mam 5500 wiecej dokladnie dzis mam 305 622

w micruni to juz ok 140 000 a prairie malutko narazie heheh :P primerka chce zrobic 500000 cyba ze mi sie znudzi na co sie zanosi i sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nie długo mi strzeli 3 z przodu w moim traktorku.Narazie oki wszystko mrozy przeżyła -30 st lepiej pali niz benz w zimie i pewnie prawdziwy przebieg jak na 99 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny dowód, że silniki nismo są rewelacyjne. Które niemieckie gradobicie przejedzie tyle bez remontu (mowa o 4 cylindrowych benzynowcach).

 

 

Silnik C20NE z Opla + LPG. Kupiłem dawno temu z przebiegiem 198 tyś km. Do tej pory mam to auto z sentymentu. Na dzień dzisiejszy licznik pokazuje 385 tyś km.

W silniku nie było nic grzebane, tylko przy 300 tys wymieniłem sprzęgło bo książkowo zaczynało znać o sobie - jak w zegarku. Oczywiście blachy musiałem robić bo nie wytrzymały rdzy i przemijającego czasu.

 

Mam nadzieje że moje Nismo też się sprawdzi a po takich tematach jest szansa.

Edytowane przez P11DK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat o spalaniu mojego traktorka. (ale w tym temacie przy 3 z przodu) Jadac w trase na mazury z pomorskiego to mozna powiedzieć że jestem bardzo zadowolony ze spalania.Chyba nikt nie uwierzy ale patrzac na wskażnik paliwa to jak by był magnes u górywskażnika, a miałem pod korek wlałem .Przejechałem 170 km i spadło gdzies o połowe z 15 litrów ,a myśle ze bym zrobił jeszcze ze 130km przy takiej jeżdzie.To w sumie wychodzi 15 litrów na 300 km.Może to nie możliwe ale wskażnik nie kłamie a przebieg mam 290tys km auta i pewnie prawdziwy.Jechałem 100-120 km/h a na dobrym odcinku poszła 170 km/h i wiecej cieżko miała.Ale w miescie to dużo łyka zupy ponad 8 litrłów .Nie wiem czy przepływke moze bym musiał wymienic może to ma do spalania w mieście.

A życze kazdemu takiego spalania na trasie,fakt ze jechałem sam troche w bagażniku było i mało kiedy klima przy moim kombi właczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

No ja musze sie pochwalić godami :whistle:.

Strzeliło mi dzisaj 300 tysi km na liczniku!!!

Dokumentacja bedzie pozniej ,awaria laptopa.

Napewno wrzuce foty pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja bym miał 2gie gody gdyby przebieg mi się sam nie wyzerował :blink:

A tak mam jakieś 3tyś. z takim przebiegiem ciekawe ile by primka kosztowała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to wstawiam z opóznieniem dokumentacje godów B)

I mam nadzieje im długo pośmigac.

A sie okaże w praniu ile bede jezdził nayske. oby jak najdłużej :whistle:

 

A teraz mam 304 z małym hakiem.

I wszystkim życze takiego przebiegu a nie że sa tzw 1 z przodu.Chociaż zdarzaja sie wyjatki i są takie przebiegi.

Ale to inny temat...

post-33864-0-80622100-1310226427_thumb.jpg

post-33864-0-42517900-1310226440_thumb.jpg

post-33864-0-33480100-1310226451_thumb.jpg

Edytowane przez RAAAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość adiix458 p10 2.0 gt

To kolejny dowód, że silniki nismo są rewelacyjne. Które niemieckie gradobicie przejedzie tyle bez remontu (mowa o 4 cylindrowych benzynowcach).

 

 

 

 

Siemka ja też to potwierdze ponieważ moja primera p10 2 L gt sr20de przeszedł takie tortury w życiu i ma przebieg około 200.000 tyś. i działa jak nalerzy terz 4 baniaki z gazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

To kolejny dowód, że silniki nismo są rewelacyjne. Które niemieckie gradobicie przejedzie tyle bez remontu (mowa o 4 cylindrowych benzynowcach).

Ja mam Primerke P11 2.0 16V 131 ps 98 rok.buda ma przejechane 313635 km,ile cofnięte?Niewiem.Ale już mam 3 silnik :-/ więc niezgadzam się z Twoją opinią...

post-50105-0-28206900-1321185004_thumb.jpg

Edytowane przez pit_free
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Primerke P11 2.0 16V 131 ps 98 rok.buda ma przejechane 313635 km,ile cofnięte?Niewiem.Ale już mam 3 silnik :-/ więc niezgadzam się z Twoją opinią...

 

słabo ja miałem 200 tys i też 3 silnik,,,

 

choć jakbyś smigał taś taś 2.0 PB góra 100 Km.h to też by wytrzymał ,,,tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

słabo ja miałem 200 tys i też 3 silnik,,,

 

choć jakbyś smigał taś taś 2.0 PB góra 100 Km.h to też by wytrzymał ,,,tyle

 

Po to mam 131 ps pod maską żeby trochę depnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...