Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] TD - Kody błędów


Gość Andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś w którymś temacie jak sobie przypominam było apropo zamienionych przewodów w zależności od miesiąca produkcji ale teraz nie mogę tego znaleźć. Wiem, że mowa była o połączeniu się jakimiś kompami diagnostycznymi czy coś takiego. Dobra to idę. Może uda mi się wypiąć całe gniazdo to je oblookam.

 

Edit:

Gniazdo wyjęte wygląda na spoko w te miejsca gdzie się wtyka zworkę dochodzą normalnie przewody (jeden zielony a drugi zielono-czerwony) 

 

1zoyscp.jpg

 

 

 

Edytowane przez rupert33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Sprawdziłem dzisiaj spinaczem kody błędów i wyszło :

 

87- pozycja pedału hamulca (BPP) przełącznik I / II - awaria obwodu

 

 

98 - świece żarowe lampka ostrzegawcza - awaria obwodu

 

Da radę jakoś samemu powalczyć, czy od razu kasę pompować w mechaników. Check raz się zapala, raz gaśnie.

Robi się to już zasadniczo męczące, szczególnie w nocy. I szczerze mówiąc rozmyślałem już nad odłączeniem tej kontrolki na stałe.

 

No chyba, że cuś poradzicie?

 

 

 

Primera 2.0TD 2001 kombi CD20T

87 - u mnie trywialnie, przepalone włókno w żarówce stopu (P21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie 

Mam Primere po lifcie 20 TD i w czasie jazdy zgasła i nie odpala dodam ze rozrusznik się kręci. check  swieci sie cały czas nie gaśnie sprawdzałem kod błędy wymigało 55 czyli brak błędu a autka dalej nieda sie odpalić.

Jakieś sugestje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam panowie mam problem ze swym nissanem p11 a mianowicie po pracy przyjechalem auto dzialalo bez zarzutow po jakiejs godzinie juz nie chcialo odpalic ,zero reakcji nie podaje paliwa na wtryski i moje pytanie czy to moze byc wina imo ? zaznaczam ze kontrolka chek sie wcale nie swieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, podbijam wątek nie wiem co się dzieje ale po zwarciu owych pinów spinaczem check nawet nie mrugnie a i nadal mam problemy z odpaleniem auta w p11 2.0 td czy ktoś ma jeieś sugestie co do sprawdzenia błędów? Wyczerpały mi sie pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam . Moze ktoś z Was jest mi w stanie pomóc, a mianowicie po wymianie kół zimowych na letnie zapaliła mi się kontrolka tpms. Po podłaczeniu komputera wyskakune bład C1734. Może wie ktoś co to znaczy.

Edytowane przez Mika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...