Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie w P10 jest filtr p.pyłkowy i jak go wymienić


Gość Primerka 1,6 Lx -92r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Gość Mariusz 2

Filtr p. pyłkowy jest po prawej stronie przed przednim pasażerem.Musisz wyjąć schowek i za nim jest filtr zamontowany pionowo.Jest drogi ok. 100zł. Podruba też w tej cenie więc lepiej kupić fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja wam powiem ze bzdury gadacie !!! filtry przeciwpylkowe byly montowane dopiero w p10 fazy drugiej tj. po 93 roku i wyzej.

 

wiem bo sam probowalem u siebie wymienic. w sklpach w katalogach taki filtr dla tych rocznikow nie wystepuje.

 

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie wiedzą a gadają :lol:

ten filterek montowali dopiero w p11

Dobrze kolega mówi.

Ja ma P10 z marca 1996 z klimatyzacja i tez nie ma filtru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega mówi.

Ja ma P10 z marca 1996 z klimatyzacja i tez nie ma filtru :)

To dziwne bo z tego co wiem to filtry przeciwpylkowe byly w P10 ale tylko w tych z klima.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo z tego co wiem to filtry przeciwpylkowe byly w P10 ale tylko w tych z klima.

Az wezme w sobote aparat i za dnia pstrykne kilka fotek... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam p10 z września 1996r a ponoć była produkowana do grudnia,wersja z ABS,klima,pod.pow 2 szt.el. szyby przednie wersja sedan invitation z niklowanymi klamkami poj,1,6 16v wtrysk sekwencyjny i żadnego filtra przeciwpyłowego nie ma,myślę ,że w p 11 (kiedyś bylo czystrze powietrze) :D Pozdrawiam nissanomaniaków .Waldek750 Primerka p10 i Honda nighthawk750 (motocykl) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P10 jak widac nie ma takowego filtra ale to nie przeszkadza sklepom motoryzacyjnym sprzedawac taki filtr :lol: Wiem to z doswiadczenia gdyz mi taki filtr oferowano. Swoja droga byl nawet niedrogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jak zrobic taki filterek.Sam sobie go zrobilem gdyz pewnego letniego dnia odkurzylem sobie samochodzik.Pozniej postawilem go pod drzewkiem z jakimis kwiatuszkami i jak wsiadlem a nastepnie wlaczylem dmuchawe to wszystki kwiatuszki do srodka mi wpadly.Wpadlem wtedy na pomysl zeby zrobic sobie taki filterek.Jak jest otwor postronie pasazera pod kratka ktora jest w podszybiu (na zewnatrz).Sciagamy to kratke i jak jest wlot powietrza do wentylatora to zakladamy tam kawalek rajstopy.Z gory jest ciezko, ale po czesciowym rozebraniu wentylatora i wlotu powietrza do niego od wewnetrznej strony pasazera to mozna te rajstopy ladnie zalozyc.Teraz na zime zdjalem bo juz byl na rajstopie straszny syf ale na lato znowu zaloze.Troche sie trzeba pomeczyc przy zakladaniu tej rajstopy ale warto.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych ktorzy juz maja taka oslone na kratce wlotu powietrza: czy na tej oslonie nie gromadza sie woda i jak czesto trzeba czyscic/wymieniac ta ponczoche zeby utrzymac ja w czystosci i uniknac gnicia tego co sie tam nagromadzilo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekaw jestem jaki to fotomontaż kolega nam zafunduje :wink:

Jeszcze nie pstryknalem fotek, bo dzien taki krotki :)

Ale juz raz szukalem filtru i nie znalazlem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zajeb pomysłek z tymi rajtuzami!!!

 

a dla mnie za***isty pomysł sprzedawać filtr do samochodu, który nie posiada takiego filtra - to dopiero Polak potrafi! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...