Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 100NX 1.6 by Gościu


Gość Gościu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no no no bardzo mi się podoba że Nm bardzo wolno spadają :)

Szkoda że maks wartoś w takim wąziutkim zakresie obr. występuje, tak naprawde uzyteczne masz 130Nm ale spoko spoko jak na taki podstawowy mod to przyrost bajka !!

 

Ten kolektor ssący gażnikowy jest beznadziejny jeśli chodzi o Nm... na takim z Ga16DE z gorną przepsutnicą byś miał 140Nm w szerokim zakresie a na takim kolektorze z SERENY 150Nm ale trzeba by na wielopunkt auto przerobić.

 

Ps. a teraz proszę fotkę kolektora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pomierzylem ten silnik po rozebraniu i wyszło mi że wystarczy splanować główkę o 0,8mm by osiągnąć stopień sprężania 11:1 - to już taka ciekawa wartość.

 

Ps. możesz sobie porting główki strzelić - odwiedzę hamownię by się przekonać co mi to dało w dupowozie, w środę planuję go poskładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wrocilem od mechanika ktory powiedział ze nie musze robic rorzadu :) w sumie ma troche mieszane uczucia, ale z drugiej strony mogl zarobic kase ,a nie chcial wiec chyba naprawde nie musze tego robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz planował główke to raczej będziesz go musiał zmienić,bo już ten łańcuch jest rozciągnięty a jak zjedziesz jeszcze głowica w dół to już możesz mieć problemy z jego naciągnięciem, ale od razu za jednym zamachem zrobisz sobie wszystko. Może troszke zmienimy przy okazji ustawienia wałków :?: Czarek co Ty na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakies 2 dni bede mial blosa, mam juz pare gratow do CIA tylko ze rury sa 80mm tak samo kolanka, gadalem z Mrozem powiedzial ze moge kupic przejscowke 70-> 80mm, bo jak wiadomo na nasz gaźnik ma srednice 70mm, tylko nie wiem czy dobrze bede robil dajac dlot 80mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...DS :P

 

[ Dodano: Sob 18 Lis, 2006 ]

Dobra blos juz lezy na półce :) teraz tak gadalem z tym type od tego blosa potrzebuej jakis dobry filtr powietrza naturlanie stozkowy tylko ze musi byc nasaczony olejem , bo nie chce pozniej robic remontu silnika. znalazlem na allegro filtr uniwersalny K&N

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=143212044 to bedzie dobry wybor? troche mnie boli jego cena, moze macie cos podobnego a nie firmowego, chodzi mi o to zeby byl nasaczony olejem, a i ma pytanko bo koleszka dal mi stozek z norauto taki jakis za 100zł czy jego mozna nasaczyc tym olejem i bedzie spelnial takie same wlasciwosci jak ten z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tańszy nie firmy K&N nie pamiętam jakiej i jestem zadowolony

A olejek i preparat do czyszczenia filtra to komplet

I tak warto mieć na późniejsze czyszczenie więc kupiłem nie nasączany i sam go nasączyłem

W sumie kosztowało mnie to około 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki , narazie musze sie uporac z zamontowaniem blosa bo jak jest gaznik to ciezko maske zamknac :/ czy blos musi byc zaraz przy gazniku czy moze byc od oddalony o jakies 20cm?

 

Podobno lepiej jak blos jest blisko ale ja mam daleko i chodzi nawet na wet okej :wink:

W temacie blosa dzisiaj umieścił fotki montażu na gaźniku klubowicz i jest mega zadowolony

 

 

 

IMG_3291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...