Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 na 17" felach


Gość Tomasz_Primera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ci Greg załatwił wszystko od A do Z, chwała mu za to,bo ja we wcześniejszych 17" nie mialem takiego problemu,pasowały stare nakrętki,a do tych nowych juz d*pa...teraz czekam az przyjdzie paczka i montarz pełną parą będzie.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja to nie byle jaka firma :P full service. a jak byly male klopoty (nie z mojej winy) to na rzesach stawalem zeby sie dobrze skonczylo :D w kompleciku byly fele nakretki i dedykowane pierscienie. do mnie dzis wjechaly moje. ten sam model oczywista :diabel: ale uzywane. dorwalem na allegro w zimie jak byl zastoj w interesie i cene niezla trafilem. jak jutro bedzie sloneczko to robie foty i wrzucam :!:

 

pozdro p11-maniaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Greg, to nawet wiem które dokładnie bo sam sie nad nimi zastanawiałem, a teraz juz wiem kto mnie uprzedził ;) ja dzisiaj czekam na te nieszczęsne nakretki itd i spadam z pracy o 12 montować, musze przy okazji prysnąc zaciski na chrom bo mam czerwone i nie podoba mi sie to w srebrnym aucie...

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Greg sie popisal swoimi zdolnosciami wychodzenia z problemow, nawet ja stracilem w pewnej chwili nadzieje ze zdazymy z czasem a tu prosze, niespodzianka :) Mam nadzieje ze bedzie okazja sie odwdzieczyc :P

Chwilowo mam dol finansowy po wizycie w Polsce, ale mysle co mozna zrobic zeby troche obnizyc sam przod zeby stal rowno z tylem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz dorwac zaciski do sprezyn. zdjac, brzeszczocik w reke albo szlifierka kontowa i jazda z jednym zwojem. nie chwal sie potem bo cie zjedza jakie to niebezpieczne :P ew jak jeszcze na wyspach istnieja kowale to dajesz do sklepania.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie w p11 OZ 17 cali/ opony 215/40/17 - nie ma żadnych problemów tylko ze mam extremalnie twardy zawias... -40 mm ..... na serii może nieco dobijać na dołach. Moja pieknie sie prowadzi - przyczepność jest znakomita ;) jedyny minus to dziury i studzienki ale jak masz dobrze slalomy opanowane to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

greg76, bo to chyba jest niebezpieczne :?: ;) Wolalbym bardziej profi rozwiazanie :P

PMW, zapodaj fotki ;)

Bombel, myslisz tylko o przodzie czy calosci? ;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg wczoraj kupiłem kwietniowe GT i widziałem twoje 17" u Coobcia na P10 :P Super sie prezentują na P10.

 

Bombel jeżeli chodzi o obniżanie auta to powiem ci że w poprzednim aucie wymieniłem zawieche na -60mm i pojeździłem na niej jakis rok czasu, posypała sie od tego maglownica, końcówki,swożnie itd....poprostu polskie drogi jak wiesz nie rozpieszczają kierowców i ich tunowanych aut dlatego ja juz drugi raz nie zdecyduje sie na zglebienie auta, kupiłem P11 bo miało być komfortowo ;) gleba pieknie wygląda na kazdym aucie,ale praktyczność tego na polskich drogach jest mizerna.

 

PNW widziałem twoje fele na fotkach....ładny wzorek ale sam chyba potwierdzisz że trzęsie troche co? Taki profil i takie springi nie pieszczą na torowiskach i dziurach...

 

Tomek a ty jak mieszkasz w UK to smiało możesz kupic springi, tam drogi są normalne...nie ma lipy jak u nas i spokojnie mozna tak jeździc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg76, bo to chyba jest niebezpieczne :?: ;) Wolalbym bardziej profi rozwiazanie :P

 

ok. w takim razie zamow srezyny obnizajace albo gwint. majac gwint masz pelna regulacje. w razie potrzeby przewiezienia worka kartofli ;) podnosisz wyzej niz seria :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale u nas salepsze drogi

 

Na dolnym śląsku we wrocławiu i w jego okolicach nie mamy tak fajnie,dlatego ja na 100% pozostane przy seryjnym zawieszeniu...także gratuluje dróg na pomorzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesle ze Bombel mocno zartowal :P a co do ulic we Wrocku to faktycznie nie zazdrosze. jedna wielkie pole budowy. pare dni temu jechalem i koszmar. pociesz sie ze jak to kiedys skoncza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remonty we Wrocławiu to "niekończąca się opowieść" tu kończą,a tam zaczynają i zachwile koło sie zamyka, bo nie mamy obwodnicy i to co naprawili 5 lat temu znowu muszą poprawiac bo TIRy rozjeździły...urwanie ch*ja za przeproszeniem. Zanim doprowadzą Wrocław do normalnego stanu to zapewne moj jeszcze nienarodzony synek będzie tuningował swoje auto i wtedy da mi pojeździć czyms na twardym zawieszeniu :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera
greg76, bo to chyba jest niebezpieczne :?: ;) Wolalbym bardziej profi rozwiazanie :P

 

ok. w takim razie zamow srezyny obnizajace albo gwint. majac gwint masz pelna regulacje. w razie potrzeby przewiezienia worka kartofli ;) podnosisz wyzej niz seria :D

 

Bede musial nad tym pomyslec jak tylko wyjde z dolka po ostatniej wizycie w kraju :D

Co bys polecil do mojego grzmota bo z tego co widze na necie to jest w czym wybierac az za bardzo :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint D2 jest do nabycia droga kupna chyba bedzie najlepszym rozwiazaniem. sam mysle nad tym bo cena jest do zaakceptowania a i tak za jakis czas przyjdzie wymienic amory. pelna regulacja wysokosci i co ciekawe bardzo latwe sterowanie twardoscia. wystaczy kilka obrotow dolaczonym kluczykiem. regulacja wysokosci po zdjeciu kola a twardosci po otwarciu maski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Greg za szybkie info...3500 zł to troche duzo zeby jeszcze dołożyc do tego auta...przy takiej cenie to ja sobie raczej podaruje :P taniej byłoby kupic same sprężyny i co jakis czas naprawiac zawieche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda ciagle z d*py wiec nawet fotek sie nie chce zrobic. czekam az slonce wyjdzie i wypucuje moja ruda i sie strzeli sesje.

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 19:04 ]

kiedys w koncu nadchodzi taki dzien w ktorym mozna sie zajac swoja miloscia ;) no powiedzmy ze druga :D

 

101_4000.jpg

 

101_4006.jpg

 

101_4004.jpg

 

101_4001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Greg autko :one: mega wygląda...

Ja też chętnie wsadziłbym swoje fotki, tylko że jak narazie umiem tylko wsadzić link do zdjęcia,a chce tak zamieścic jak Greg...tzw miniaturkę żeby odrazu było widać co jest na fotce,a jak klikniesz to się powiekszy...Czy ktoś mi powie jak mam to zrobić? W jakim programie itd....prosiłbym na maila,albo na PW

Z góry bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, nie miałem cie na liście i nic nie dostałem na gg,ale juz jesteś w śród moich znajomych więc jakbyś mogl skopiować to jeszcze raz będe wdzieczny....

Sorki za kłopocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to p11. troche sie ktos przy niej narobil ale fele to bardziej pasuja do jakiegos amerykanca. jak dla mnie to auto zrobione bez koncepcji...

 

edit:

 

temat ufo nie pasuje mi do japonskiego dupowoza :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Ach jeszcze go tu nie ma a juz smaka mi narobil :D Mam nadzieje ze bedzie znizka dla klubowiczow hehe ;)

 

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 08:45 ]

Dokladnie greg76, do primy to tak nie bardzo takie talerze :D A Twoje ATS-y super wygladaja na rudej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...