Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chyba pierwszy w Polsce 350z by NISMO


Gość Alanos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, jeszcze w tygodniu podbije i cos popstrykam. sam jestem ciekaw tego projektu bo puki co to raczej nie jest w Polsce czeste. raczej sie pruje starsze wozy a nie takie swiezynki. tym bardziej uznanie za podejscie do tematu.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsce czeste. raczej sie pruje starsze wozy a nie takie swiezynki.

Przynajmniej nie trzeba z fleksa za często wchodzić bo śróbki ładnie współpracują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle

miejmy nadzieje ze juz niedlugo zobaczymy jaki potencjal kryje sie w uturbionym VQ35.

btw. uwazajcie chlopaki na sensorki aby ich nie uszkodzic, bo inaczej kupa z tego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam parę fotek od Siebie:

 

Nowa listwa paliwowa do której można podłączyć regulator ciśnienia paliwa ale wymaga to przebudowania całego układu paliwowego - jutro wywalamy zbiornik paliwa :D

20070523017.jpg

 

Zalana została właściwa oliwa a nie jak poprzednio "tłusta woda"

20070523021.jpg

 

No i orurowanie ssąco tłoczące Onboard

20070523026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Legionowie by zobaczyć co sie dzieję się.Właściwie to zostało tylko strojenie,zamontowanie Blow offa(bedzie w takim miejścu że będzie go słychać :P ) oraz zamontowanie wskazników.Niestety nie usłyszałem silnika,gdyż krótko przed moim przyjazdem silnik zassał powietrze,które nie przeszło przez czujnik i weszło w tryb awaryjny i trzeba odczekać 24h zanim komputer sie zresetuje się.Kilka fotek(aż 3!)

 

46928167pk1.jpg

 

43097180sm8.jpg

 

72929366de1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan - tutaj się więcej dowiem niż na SRT hehe. Kiedy wstępny odbiór? Wpadasz na Borsk NKP?- bo raczej nie ma Cie na liście... zresztą niech wszystko chłopaki ogarną i sie nie śpieszą. Niech to bedzie dobrze zestrojone a efekty prędzej czy później się zobaczy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie stroił to nie muszę się chyba chwlić :D

A gdzie to pewno trasa na Nowy dwór...

 

Chodzić chodzi ale jest zarąbiście przelany, jutro przesiadka z E-manage blue na Ultimate...

 

ultimate mowisz??

to odrazu przesun odcinke na 8000 rpm, albo zlikwiduj ja calkowicie.

powodzenia z ultimate, wh.j macie kabli do podpiecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no dobrze by było żeby nic nie pierdzielneło ponoć to bardzo delikatne silniki, z domontowanymi kompresorami przy śmiesznym doładowaniu 9-11 PSi padają jak muchy.

Teraz już wiem dlaczego ten zestaw jest ustawiony raptem na 5.6 PSi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no dobrze by było żeby nic nie pierdzielneło ponoć to bardzo delikatne silniki, z domontowanymi kompresorami przy śmiesznym doładowaniu 9-11 PSi padają jak muchy.

Teraz już wiem dlaczego ten zestaw jest ustawiony raptem na 5.6 PSi :D

 

trzeba przyznac ze VQ35 jest duzo delikatniejszy od VQ30,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z życzeniami - wziąłem do ręki fleksa i wyrżnąłem dziurę w przednim zderzaku, i jak lepiej się prezentuje:

20070604092.jpg

 

Greddy Ultimate już opanowane - po dostarczeniu od właściciela pełnej rozpiski pinoutów wreszcie podłączyłem pare brakujących kabli i wszystko ruszyło z kopyta (orginalna rozpiska dostarczona z urządzeniem była niekompletna), jak widać bardziej rozwinięty jest ten okablunek jak w SMT6:

20070604093.jpg

 

Jeszcze do tego trzeba dorzucić MAP sensora i można stroić :D (choć przy tak małym doładowaniu jakie jest planowane śmiało może być mapa uwzględniająca odczyty z przepływki do obrotów) no ale jak wchodzić to wchodzić na full pussy :D

 

Ps. Spodobał mi się ten Ultimate nie wiem czy takowego do srebrnej nie zapakowac, ma on bowiem oddzielne mapy do korekcji względem czujnika stuku, temperatury w dolocie, można dowolnie przestawiać odcinkę jak jest paliwowa ale za to nie ma procedury startowej jaką ma w sobie ECU Master :P

 

A i jeszcze co jest dobre w ultimate to to że do komunikacji z PC wystarczy zwykły drukarkowy kabel USB więc na nowych laptopach można wchodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z życzeniami - wziąłem do ręki fleksa i wyrżnąłem dziurę w przednim zderzaku, i jak lepiej się prezentuje:

Obrazek

 

Greddy Ultimate już opanowane - po dostarczeniu od właściciela pełnej rozpiski pinoutów wreszcie podłączyłem pare brakujących kabli i wszystko ruszyło z kopyta (orginalna rozpiska dostarczona z urządzeniem była niekompletna), jak widać bardziej rozwinięty jest ten okablunek jak w SMT6:

Obrazek

 

Jeszcze do tego trzeba dorzucić MAP sensora i można stroić :D (choć przy tak małym doładowaniu jakie jest planowane śmiało może być mapa uwzględniająca odczyty z przepływki do obrotów) no ale jak wchodzić to wchodzić na full pussy :D

 

Ps. Spodobał mi się ten Ultimate nie wiem czy takowego do srebrnej nie zapakowac, ma on bowiem oddzielne mapy do korekcji względem czujnika stuku, temperatury w dolocie, można dowolnie przestawiać odcinkę jak jest paliwowa ale za to nie ma procedury startowej jaką ma w sobie ECU Master :P

 

A i jeszcze co jest dobre w ultimate to to że do komunikacji z PC wystarczy zwykły drukarkowy kabel USB więc na nowych laptopach można wchodzić...

 

no mowilem ci ze ten ultimate to nie byle gowno.

poprawcie ten zderzak bo spuje caloksztalt. oponki pierwsza klasa, trzeba bylo odrazu zamowic 2 komplety na tyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zapłon to ma za***iście zrobiony - przecięte zostały przewody i w miedzy nie wstawiony Ultimate, można cofać dowoli aż zgaśnie...

Przy stopniu sprężania 10,3:1 troszkę trzeba będzie cofnąć, jedno mnie tylko zastanawia czy jest w nim interpolacjia... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak wygląda obuwie z Japoni

200706141276zk3.jpg

 

200706141277ma5.jpg

 

a tak wyglądają na 206

 

200706141273kt4.jpg

 

200706141278kj8.jpg

 

Jest i też gwarancja!Ćink ciang cionk,Nissan wsiąkł

 

200706141279kw3.jpg

 

Co do Zety to coś jest nie tak z Ultimate i będzie Aem Standalone

 

[ Dodano: Czw 19 Lip, 2007 06:35 ]

Autko już jezdzi.Dziś wróciłem do domu.Auto całkowicie inne i ku memu zdziwieniu lepei trzyma sie drogo na starych kołach(nowych jeszcze nie założyłem)Może przez półosie?Dziś jadę na hamownie zobaczyć ile wypluje kucy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Autko już jezdzi.JAk na razie trudno opisać moc gdyż slizga sie na rolkach.ale mysle że koło 350.Wygrywało cały czas z EVO 9 ,które ma 370 KM o około 2 długości.Jest to prawdopodobnie jedyne 350z turbo w Polsce

 

img2159ef0.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2160su5.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2161ly6.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

 

img2162cs5.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2163mw2.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2164cc2.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2165ce6.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2167an7.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2168vj9.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2169tx3.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2170sr0.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

 

img2171ew3.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

 

img2172fc3.jpg

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-07-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zła robota za***iscie podoba mi sie twoje autko ja mam Alme N15 i tez ja z pasja tuninguje tez wkrotce przeksztalci sie w NISMO bo to juz nie jest seryjna almera pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...