Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klamry obniżające


Gość pers

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to do niczego nie jest potrzebne, tylko znalazłem i z ciekawości sie zapytałem. Życie mi miłe :D

 

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2007 18:41 ]

Chciałem sie dowiedziec co to daje ,z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

temat byl wystarczy poszukac, krotko mowiac klamry do sciskania linek stalowych po kilka zlotych w zelaznym , a daja tyle co kadzidlo na pogrzebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja mialem coś takiego kiedyś założone jak zaczynałem raczkować w temacie tuningu jeszcze z moim wcześniejszym autem Opel Corsa B

http://www.tsbd.pl/newphp/index.php?name=fury&fury=lewy

z czasem nabierałem doświadczenia wiedzy oraz gustu w tym temacie.

Jeśli chodzi o te klamry to jest kompletna lipa,założyłem je na spręzyny i na początku faktycznie auto siadło delikatnie,jeżdziłem na tym troche az w końcu zobaczyłem że coś z autem jest nie tak, te klamry zsuneły sie w jedno miejsce na spręzynie ( a powinny byc po przeciwległych stronach na zwojach ) co spowodowało że spręzyna była lekko wygięta, co spowodowało że pouciekały kąty w geometrii, do tego na dziurach albo na bruku to strasznie tarabaniło, drżało po spręzynie i wydawało metaliczny dzwiek jakby coś zaraz mialo odpaść z tego auta, szybko to wyrzuciłem i zamieniłem na spręzyny H&R,a po dwóch miesiącach jazdy sprzedałem auto bo nie dawałem juz rady tak twardo było,do tego cały układ kierowniczy od naszych dróg sie rozleciał i nie chcialem juz tego naprawiać,

 

Także serdecznie odradzam tego typu modyfikacji,to jest straszna lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...