Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regulacja światel?


Gość skuler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim sunny jeden reflektor (prawy) swieci po poboczu i za wysoko. Z ogledzin wynika ze z poprzednim wlascicielem auto mialo dzwona prawą strona. Czy jest mozliwosc regulacji reflektora nie mowiac o elektrycznym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim saunny jeden reflektor (prawy) swieci po poboczu i za wysoko. Z ogledzin wynika ze z poprzednim wlascicielem auto mialo dzwona prawą strona. Czy jest mozliwosc regulacji reflektora nie mowiac o elektrycznym silniku?

Jasne każde reflektory dadzą się regulować są do tego śrubki (1 lub 2 na każdy reflektor) na krzyżaka/klucz 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dzieki udalo mi sie wyregulowac jeden reflektor- poniewaz w drugim jak sie okazalo lustro "nie trzyma sie kupy" tak jakby ktos wczesniej na tyle wykrecil srube regulacji gora/dol ze wyszla z lusterka, a potem probowal ja wkrecic.. w efekcie lustro jest wcisniete w klosz i lmpa swieci za nisko. i tu pytanie: czy mozna zdejmowac klosz z lampy? Czy lepiej nie? zdjalem zatrzaski ktore go trzymaja ale nie chcial puscic. jak to zrobic i czy to nie grozi reflektorom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel, wczesniej prawy reflektor swiecil mi w pobocze 2m nad ziemia. Udalo sie to samemu poprawic.. ale udalo mi sie tym sposobem dowiedziec tez, ze moj lewy reflektor nie da sie regulowac bo odblysnik nie trzyma sie regulujacej sruby. I teraz podstawowe pytanie czy mozna zdejmowac klosz w lampach? Warto porbowac to naprawiac czy lepiej sobie darowac i szukac nowej lampy? Jak tylko to poprawie jakos podjade na stacje...teraz nie mam po co raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki zonk że światłą były wyregulowane a tera świcą bardzo nisko, kręce tą srubą i w suł idzie ale w góre już nie :/ wiecie moze co to moze być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
Gość hansrpg

Ktoś, coś?

 

 

Koledzy odkopię temat.

Musiałem zmienić przednie lampy u siebie, jedną mam z elektryczną regulacją wysokości jednak nie mam tego w instalacji i muszę ręcznie ją obniżyć. Na skp diagnosta próbował imbusem  torksem z tyłu silniczka w otworze coś kręcić jednak nic z tego. Może ktoś wie czym i gdzie trzeba pokręcić aby ręcznie obniżyć światło? 

Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Edytowane przez hansrpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...