Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siedząc i śledząc nasze forum, wpadłem na pomysł a raczej podpatrzyłem:) w dziale(note) aby założyc dział "Bajery i dodatki w naszych micrusach" myśle ze post ten bedzie dosyc czesto odwiedzny a z tego powodu że chyba wszyscy lubimy dodawac jakies bajerki do naszych wozów typu:(lampy, podświetlenia, różne przeróbki w środku oraz na zewnątrz naszego samochodu) moze to byc podpowiedzią dla innych forumowiczów jak mozna pozmieniac swoje auto wg uznania wlasnego oraz innych użytkowników najwspanialszego samochodu na świecie Micry :)

 

moje foty co i jak już wkrótce :)

P>S

Jak bedziecie wstawiać info co do przeróbek na poczatku postu piszcie typ auta np:

 

K11

 

(treść posty..)

 

Pozdrawiam

Benet[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak ten temat się rozwinie...Mam nadzieję, że coś ciekawego podpatrzę do swojej K10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k11

 

 

Może na poczatek wymiana zegarów z wersii bez obrotomierza na wersie z obrotkiem oraz podswietlenie zegarów niebieskimi diodami :D dodam iz w liczniku bez obrotka mialem czujnik do air bagu bardzo prosta zmiana.. wystarczy przekrecic zarówke wraz z oprawka na której sa przyczepione 2 kabelki czerwony i czarny do licznika z obrotkiem i wszystko dziala tak jak powinno, do zegarów uzyłem niebieskich diód rozpraszających efekt świetny fakt w dzien niezbyt to widac ale w nocy fmm...;) rewelacja !!!

 

 

LICZNIK Z OBROTKIEM ZA DNIA:

imga1269ty6.jpg

 

LICZNIK Z OBROTKIEM NOCĄ:

imga1288lu2.jpg

 

JAKBY CO SŁUŻE POMOCĄ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie też chętnie zamienił licznik na taki co ma obrotomierz, tylko nie wiem czy to musi być kompletny, czy może być tylko sam środek (płytka z licznikiem) i jestem ciekaw ile za takie cudo płaciłeś. Bo widziałem na allegro po 200 zł sam środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licznika bez a z obrotkiem jest tak.. musisz wymienic caly licznik..(naturalnie bez obudowy bo ta jest taka sama :) )

nie kupuj za 200 zl licznika, to zdzierstwo, popytaja na allegro ludzi z czesciami do micry k11 z silnikiem 1.3, jesli masz micre 1.0 tak jak ja róznica w liczniku bedzie tyklo taka ze bedziesz mial 200 a nie 180 km na osi :) ale to w niczym nie przeszkadza.. :) szukaj licznika z linka, bo podejrzewam ze masz micre z przed liftu.. ja za swoj licznik z przesyłka dalem 110 zl.. :)

kostki powinny pasowac, licznik powinien byc na 3 kosci.. sprawdz u siebie jak wyglada tył licznika :)

Pozdrawiam

Benet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z bajerów hmm oswietlenie nóg pasarzerki przy otwarciu drzwi, obrotomierz (moze nie od e-S-ki ale ładnie wyglada , elektroniczny zegarek od eski ,lotke od S i zderzak z modelu super:P czy jakos tak , moze jeszce cos , bede montowal halogeny ale to jak wyzdrowieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gray 5 tak dla wiadomosci..

 

P>S

Jak bedziecie wstawiać info co do przeróbek na poczatku postu piszcie typ auta np:

 

K11

 

(treść posty..)

 

a tak pozatym dawaj foty :)

 

Pozdrawiam Benet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek
A ja jeszcze powiem,ze moja K12 ma czujniki deszczu...Ale to seryjne.

I sterowanie komputerem pokladowym i radiem w kierownicy... :diabel:

Ciotka zapomniałas o ruchomych lampach :D ja mam K11 z 92i z nudow wymieniłem atrape,kupiłem z allegro za 50 zł po lifcie z 96,ale troche ja poprzerabiałem.wyciełem te poprzeczki,troche zabawy z lutownica no i czarna siatka z tyłu.efekt??mi sie zaje...e podoba ;) a no i z ostatnich dodatkow białe zarowki,ale nie te "bzdzidełka" wsadziłem zarowki o mocy 100/90 i sam jestem w szoku swieca na niebieskawy kolorek i nawet jak mam brudne swiatła to wszystko widac ;)

977fec239d6b31f8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

no i zrobiłem tak jak kolega Benet.z rana kupiłem zaroweczki i mam zegary koloru Niebieskiego.do zegarow bez obrotomierza sa potrzebne 4 szt +1 do zegarka.jak by ktos sie chciał zabrac za wymiane to mam foto galerie ktore to zarowki.efekt??

 

f96fc40b0bb17380m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emek1977

witajcie,niestetyjeśli chodzi o liczniki z obrotomierzem to chodzą tylko po 200 zł.Nie da rady niżej zejść z ceny?

Może nie da rady inaczej.

A może wiecie czy zmienia coś(oprócz kM) wstawienie zamiast drugiego katalizatora - strumienicy?Nie mówię o takiej popelinie tylko konkretnej strumienicy.Chodzi mi głównie o koszty, bo nowy katalizator to krocie :zdziw:( .Może orientujecie się czy zmienia to coś w spalinach-czy mieści się w normie:)

Będę wdzięczny za info....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychu_205

mariusek, ja mam u siebie w k11 licznik z obrotkiem oczywiscie podświetlenie zmienione na ultrafiolet :D

 

tylko po 200
ja kupilem na allegro z przesyłka za 120zl :!!: :!!:

 

a i centarlny zamek posiadam :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

K11

 

Mam w micrze:

-licznik z obrotkiem z podświetleniem niebiesko-zielonym

-centralny

-6 głośników, radio kenwood no i wzmacniacz sony

-białe boczne kierunki

-brewki

-Atrape miałem podobną domariusek, ale rozwalona micra z przodu i od nowa robie

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

hmmmm.stwierdzam ze Benet odniósł sukces,bo coraz wiecej Micro-Maniaców sie rozpisuje ;) a ma ktos z was jakis ciekawy pomysł na jakis gadzet ktorego nikt jeszcze nie opatentował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesują wasze wydechy. Jest to ciągle poruszany temat ale nikt jeszcze nie pokazał konkretnie ja wygląda. Pokazują tylko na aukcjach zdjęcia a nie jak wygląda po zamontowaniu oraz co trzeba zrobić, żeby takie cudo zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K11

 

-licznik z obrotomierzem - byl seryjnie :P bede wymieniac podswietlenie bo slabo swieci no i zegarek nie jest podswietlony :P

-co do innych zmian to narazie tlumik koncowy i stozek i aluski 15" na lato :)

 

 

mnie interesują wasze wydechy. Jest to ciągle poruszany temat ale nikt jeszcze nie pokazał konkretnie ja wygląda. Pokazują tylko na aukcjach zdjęcia a nie jak wygląda po zamontowaniu oraz co trzeba zrobić, żeby takie cudo zamontować.

 

ja mam tlumik koncowy upgrade - z silencerem :) wyglada to tak:

Obraz026.jpg

co do montazu ... zderzak musieli troche wyciac [od srodka po obwodzie tej dziury na wydech]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie Mli Twoja Micra jest sprowadzana? Bo w Polsce nie widziałem nigdy z turkusowymi zegarami. Takie są tylko w sprowadzanych modelach z zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie czy zmienia coś(oprócz kM) wstawienie zamiast drugiego katalizatora - strumienicy?Nie mówię o takiej popelinie tylko konkretnej strumienicy.Chodzi mi głównie o koszty, bo nowy katalizator to krocie :zdziw:( .Może orientujecie się czy zmienia to coś w spalinach-czy mieści się w normie:)

Będę wdzięczny za info....

 

Ja wstawiłem strumiennicę zamiast drugiego kata (bo padł), rurę o większym przekroju (do silników od 1.5-1.8) i od razu odczułem, że lepiej się zbiera :D

Spalanie mi spadło i to o litr na 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...