Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ma ktos z was jakis ciekawy pomysł na jakis gadzet ktorego nikt jeszcze nie opatentował??
Nikt jeszcze nie pisał o zrobieniu podgrzewanych lusterek. W każdym razie ja mam (zrobione na matach z allegro). Kolejny mod dla wygodnickich utknął w fazie dostosowywania do faktycznej ilości miejsca w aucie... jeśli kiedyś się uda zrobić, to się pochwalę ;).
Spalanie mi spadło i to o litr na 100 :)
I tak masz bardzo duże (i to biorąc pod uwagę pojemność silnika) :diabel2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

mi sie ostatnio zamazyła kierownica od tej Micry co ma Mli,tej po 2000 roku,tylko prubuje namierzyc czerwona,bo one sa dwu kolorowe ;) no i chyba pojade w weekend na giełde bo słyszałem ze mozna kupic naklejki takie chromowane z napisem "MICRA" na progi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja Micra jest 97r. Moze kierownica jest od nowszego modelu. Bo oryginalnie była kierownica z poduchą ale po dzwonie juz nikt w poduche sie nie bawił :) Widziałem takie kirki na Allegro chyba za 60zł. Podobna jest w Primerze

 

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 22:43 ]

W Warszawie przy ulicy Grójeckiej stoi( przynajmniej w tamtym roku stała) bordo metalik Micra. Ma zajebistu srodek.Cała Deska rozdzielcza i tapicerka na drzwiach czarna. Bardzo ładnie to wygląda. Duzo lepiej niz szara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek
Ale moja Micra jest 97r.
to dlatego ze na polski rynek trafiły dopiero w 2000 rco nie zmienia faktu ze masz zaje...e zegary :) a czy w Primerze kierownica nie jest wieksza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór centrujacy to 59mm albo 59,1mm a ET 45. Rano sprawdze ET to jeszcze napisze.

 

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 23:26 ]

Przed chwilą pierwszy raz widziałem tą kolorowa kierownice. Ładna jest. Pewnie tez pasuje do naszych modeli.

Alarm tez bym chciał a przynajmniej sterowanie centralnym zamkiem z pilota. Sa takie ładne piloty z wymiennym grotem które wygladaja jak kluczyk od nowych VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam - przyjemna w użytkowaniu - na początku miałem problem z tymi "cyckami"

na godz. 10:15 ale teraz kciuki mają oparcie. :D i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chodziło bardziej o kolor ;). Można sobie kupić kolorową skórę na kierę, też powinno nieźle wyglądać (ja mam czarną skórę, wygodniej się kierę trzyma, tak jakoś przyjemniej ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na Forum czytałem o obszywaniu skórą - mieli problemy z tymi "cyckami" :P

Moja jest chyba oryginalna - taką Micrę już kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek
Czy chodzi wam o taką:http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/ANDYMicra2000kokpit.jpg
ja jeszcze widziałem inna,ale ta tez jest fajna.sa tez takie ,ze koło kierownicy jest w dwóch kolorach.p.s własnie w takim kolorze szukam do mojej :diabel2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie pisał o zrobieniu podgrzewanych lusterek. W każdym razie ja mam (zrobione na matach z allegro).

 

Domiss moze cos wiecej na temat tych podgrzewanych luster.. typu: jak to zrobic(opisik krok po kroku :)), moze jakies foty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...