Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera - osiągi


Gość macias-1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją 2.0 (na gazie) ostatnio na obwodnicy trójmiejskiej pojechałem 210km/h.Kto da więcej??? 8)

 

A ile dałeś.

Bo ja to wolę wypić piwko, i urwiskom zabaweczki kupić :lol: .

Idąc dalej... dawcą organów też wolał bym nie być :lol: .

Jak tylko tyle, to mało i życzę żebyś nie dawał więcej :!: .

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale się ta młodzież lubi przechwalać... Może jakieś problemy z osobowością? :lol:

A następnym razem jak zobaczysz w lusterku fioletowe mondeo, to sobie odpuść. Mają V6, nie dasz rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no łądnei łądnie i to na LPG - mamy Ci uwierzyć ??

 

 

Ja w idealnych warunkach droga pusta - jak się jedie na lublin z warszawy to na tuż prze miejscowościa Zakręt jest tak delikatnei z gorki tam dokrecilem swoja bestje po raz pierwszy do odcięcia na V biegu - czyli dokładnie do 239km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macias-1981
Ja swoją 2.0 (na gazie) ostatnio na obwodnicy trójmiejskiej pojechałem 210km/h.Kto da więcej??? 8)

 

A ile dałeś.

Bo ja to wolę wypić piwko, i urwiskom zabaweczki kupić :lol: .

Idąc dalej... dawcą organów też wolał bym nie być :lol: .

Jak tylko tyle, to mało i życzę żebyś nie dawał więcej :!: .

nara

Najlepiej to całe życie przesiedzieć w fotelu co? Na razie nie mam dzieci wiec moge poszaleć.Jesli chcesz kogokolwiek pouczac, to tylko swoje dzieci...Przecież nikt tu nie mówi ze jezdze tak na codzień.Miałem okazje to spróbowałem ile pojedzie i chcem zasięgnąć opini innych użytkowników primery.Więc jak masz prawić morały to nie mi...bo źle trafiłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macias-1981
No, ale się ta młodzież lubi przechwalać... Może jakieś problemy z osobowością? :lol:

A następnym razem jak zobaczysz w lusterku fioletowe mondeo, to sobie odpuść. Mają V6, nie dasz rady...

Problemy z osobowością???Zawsze byłeś taki poważny?Ludzie co wy wogóle mówicie...Przesiądzcie sie na UNO 1.0 i bedzie fajrant...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie :lol:

 

Jak jest mozliwosc i zdrowy rozsadek to czemu nie sprawdzic :wink:

 

Ja swoim pudeleczkiem jadac sam na niemieckiej autostradzie zamknalem szafke = 220 (oponki standard) na benzynce rzecz jasna

 

:twisted:

 

Natomiast na naszych drogach nikomu nie polecam takich prob, chociaz kazdy robi to na wlasna odpowiedzialnosc :!:

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primery maja na tyle dobre zawaisy ze nie czuc jak sie jedzie 200km/h i więcej, ja swoja jak smigałem przez któtch chwile te 240km/h to czulem sie 100% pewny że sie nic nei stanie bo wiem ze w kazdej chwili moje klocki Ferodo mnie wychamują ze znakomity seryjny zawias lekko zmodyfikowany utrzyma mnei na drodze itd...

Z reszta ma się szybki samochod to raz na jakiśczas mozna nim szybko pojechać oczywiscie w jakims sensownym miejscu a nie np. na ul. modlinskiej SUPER slaloem miedzy samochodami na mm przy prędkosci 130-140km/h jak to miało niedwano miejsce - Sprawdzanie nowego sprzegła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macias-1981
Primery maja na tyle dobre zawaisy ze nie czuc jak sie jedzie 200km/h i więcej, ja swoja jak smigałem przez któtch chwile te 240km/h to czulem sie 100% pewny że sie nic nei stanie bo wiem ze w kazdej chwili moje klocki Ferodo mnie wychamują ze znakomity seryjny zawias lekko zmodyfikowany utrzyma mnei na drodze itd...

Z reszta ma się szybki samochod to raz na jakiśczas mozna nim szybko pojechać oczywiscie w jakims sensownym miejscu a nie np. na ul. modlinskiej SUPER slaloem miedzy samochodami na mm przy prędkosci 130-140km/h jak to miało niedwano miejsce - Sprawdzanie nowego sprzegła :wink:

Bardzo dobrze powiedziane.Czasami trzeba troche przegonic autko a nie całe życie zamulać. Moja primerka bardzo dobrze znosi duże prędkości i sunie pewnie jak po szynach.Tylko ten gaz wszystko pierdzieli...Ale nie jest źle...Coobcio dobrze mówi-wódki mu polać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale się ta młodzież lubi przechwalać... Może jakieś problemy z osobowością? :lol:

A następnym razem jak zobaczysz w lusterku fioletowe mondeo, to sobie odpuść. Mają V6, nie dasz rady...

Problemy z osobowością???Zawsze byłeś taki poważny?Ludzie co wy wogóle mówicie...Przesiądzcie sie na UNO 1.0 i bedzie fajrant...

 

:D Hehehe, widać, że poczucie humoru to może być tylko wtedy, jak z ciebie się nie śmieją... :lol::D:lol::D

Jak tam nie mam takich problemów. Można się ze mnie śmiać :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no łądnei łądnie i to na LPG - mamy Ci uwierzyć ??

 

 

Ja w idealnych warunkach droga pusta - jak się jedie na lublin z warszawy to na tuż prze miejscowościa Zakręt jest tak delikatnei z gorki tam dokrecilem swoja bestje po raz pierwszy do odcięcia na V biegu - czyli dokładnie do 239km/h

 

Ja na autostradzie w niemczech miałem 240 i niecałe 6800 obrotów a odciecie mam przy prawie 8 tys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej 240 km/h i niecałe 7 tyś obrotów. miałem jeszcze zapas ale już nie miałem czasu sprawdzić auta do końca (inne samochody) z kolei na 2 biegu wycisnąłem 118-120 km/h przy 7900 obr i odciecie. powiem ze całkiem nieźle lata ta moja prima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale się ta młodzież lubi przechwalać... Może jakieś problemy z osobowością? :lol:

A następnym razem jak zobaczysz w lusterku fioletowe mondeo, to sobie odpuść. Mają V6, nie dasz rady...

Problemy z osobowością???Zawsze byłeś taki poważny?Ludzie co wy wogóle mówicie...Przesiądzcie sie na UNO 1.0 i bedzie fajrant...

 

:D Hehehe, widać, że poczucie humoru to może być tylko wtedy, jak z ciebie się nie śmieją... :lol::D:lol::D

Jak tam nie mam takich problemów. Można się ze mnie śmiać :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Piomal masz racje.

dziadkiem to jeszcze nie jestem - mam dzieci a nie wnuki, ale pogląd na pewne tematy się zmienia.

żałuję że mam 1.6 a nie 2.0, bo nie moge powiedziec abym nie lubiał polatać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że fajnie polatać - życie zaczyna sie po "dwusetce" :) Chociaz jak sie przejechałem Cinq/Seicento 180/h to juz miałem DUUŻE OCZYYY. A tak przy okazji - ile wyciągają 2.0TD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam P11 2.0 SRi + gaz i te 210 na gazie to mi z gorki nie chciala pojechac na i nie bardzo w to wieze bo na benzynce na autostradzie do Budabesztu jakies 218 smigalem bo do 220 nie zdazylem bo mi gosc chamowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Primera p10 2.0

Ja jezdzilem bardzo ostroznie na miescie nie przekraczajac 70 km/h no i niestety ale sie rozbilem, wiec postanowilem ze jezeli jezdze bardzo ostroznie i mam wypadek to zmienilem diametrialnie moj styl jazdy, teraz jezdze bardzo agresywnie (jak wariat) i moge powiedziec ze poczulem sie odrazu lepiej :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem ze moja leci 225 i wiecej nie chce.. Ale wydaje mi sie ze powinna jakies 240 kmh to wersja GT. Ja nia przez maisto lecialem 180 akurat kolo komisariatu i wyjezdzaly pały:) Moj gbrat na uatostradzie do Wrocka 225 i nie wiecej!! Dlaczego zamulona jakas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, moja 1.6 przed zagazowaniem brykała 200, raz w Reichu popędzona z górki dociągnęła prawie 210. Po zagazowaniu rurka jej zmiękła - 190 to wszystkie pieniendze a i to rzadko - na ogół tak siwca jedzie i to wygląda na jej optimum. Przy okazji - szybko znaczy bezpiecznie! Jeżdżąć cały czas 120 możemy nieopacznie zasnać i jeszcze kogoś zabić, albo cuś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...