Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Powołanie sekcji sportowej Nissan Power Team


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność poinformować, że Coobcio został szefem sekcji sportowej Nissan Klub Polska, która przyjmuje nazwę (promowaną przez niego już wcześniej) - Nissan Power Team.

 

Jak stać się członkiem Nissan Power Team.

Aby stać się członkiem Nissan Power Team należy zgłosić do Coobcia swój akces poprzez formularz znajdujący się na poniższej stronie:

http://www.nissanklub.pl/forum/groupcp.php?g=570

 

Kryteria doboru członków przedstawi nam już Coobcio.

 

 

Życzymy Coobciowi powodzenia, z pewnością zrobi tu dobrą robotę i wkrótce cała Polska usłyszy o Nissan Power Team.

 

Pozdrawiamy

zespół Nissan Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie moge być w moim zywile !!

 

Oj bedzie o nas głosno :D

 

No Sezon 2005 zacznijmy od maja na lotnisku w Modlinie więc dłubcie pod maskami i pozbywajcie sie kg :lol:

 

Ale będzie zamieszanie i zainteresowanie nasządziałalnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Coobciu klikneło mnie sie tam gdzie nie trzeba (tzn. na formularz zgłoszeniowy :lol: ) - nie traktuj tego zgloszenia powaznie.

Moje 114 KM dla mnie narazie wystarcza w wiekszosci przypadków, ale nic to do POWER TEAM :)

Ale..... kto wie.... za rok konczy mi sie leasing i moze bede szukał 200SX 2.0T (jak bedzie $), a jak nie to jakas Almera GTI poprzednia albo nawet Sunny GTI jak byłby w dobrym stanie. Sie zobaczy za rok :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no...gratuluję dobrego pomysłu i życzę sukcesów...może jak kiedyś będę miał jakieś Nissanowskie 2.0, albo najlepiej 3.0...no albo w ostateczności uturbię 1.6 :lol: :wink: ...to wtedy też się zgłoszę...żeby wstydu nie było... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem zeby szybciej automatem ruszyć to Wielki WAC posiadacz Maximy robi to tak.

 

Wciska hamulce i jednoczesnie dodaje gazu, utrzymuje ok 1500obr.min po czym puszcza hamulec i gaz w podlege i czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!!! jestem tu świeży... więc nie wiem do kogo i jak się zwracać.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem sunny GTI '91 tyle że LPG... póki co wystarcza... podejżewam że nie na długo hehehe :twisted: zgłoszę się do sprintu może? Póki co na doping mozecie liczyć na bank!

 

Pierwszy piątek miesiąca melduję się żeby nie było!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam miło, to się widzimy FORT wola peirwszy piątek meisiaca Luty.

 

Ps. mzoe odrazu jakieś male sprwadzenie co czyja fura potrafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od razu?? Ściganie?? A kawka albo herbatka?? hehehe :lol:

 

Nie bardzo mogę poszaleć, bo cuś się dzieje na wysokich obrotach... raz jest jak rakieta a raz jak "polonezik". Nie wiem co jest, ale wstydu czasami sobie narobię jak mnie 1.6 civic objeżdża spod świateł :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moje gratulacje Coobciu, mam nadzieje, ze Twoje TurboNissmo wyniesie nasz klub na orbite slawy..... i to piorunem 8)

 

P.S. Wpadlem na pomysl, ze jesli potrzebujesz dla celow propagandowych kawalem miejsca na www to u mnie jest troche wolnego.

pozdr

Zicoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wreszcie moge być w moim zywile !!

 

Oj bedzie o nas głosno :D

 

No Sezon 2005 zacznijmy od maja na lotnisku w Modlinie więc dłubcie pod maskami i pozbywajcie sie kg :lol:

 

Ale będzie zamieszanie i zainteresowanie nasządziałalnością :wink:

kuba kiedy wreszcie zaczniemy??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol jol!

Tak po cichu mysle ze we wrzesniu wystartujemy na 4 Uturbione nissani FWD, pozyjemy zobaczymy.

 

Ps. Zicoo dzikuje z miejsce jak bede mial coś, ciekawego do zamieszczenia to sie upomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JA chyba też sie wybiore, pewno z ekipa KSRmotorsport się zabiore i przetestujemy słynną "wściekłą pomarańczę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...