Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz trzymajcie kciuki za mnie. 14,8 do pobicia....Primerą :lol:

Niestety wyszło tylko 14,9 na Toyasach.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

morzecie mnie tu dopisac do listy najszybszych nissanów moje najszybsze ET to 12,571 jakie udało mi sie zrobic w kwalifikacjach ale takie co umiem potwierdzic to ET 12,637 tu jest link http://www.sss.org.pl/downloads/kos230809.pdf oczywiscie nissan sunny gti-r

Edytowane przez zywiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo rozszerzymy Grono GTi-R, przyznam zacznie szybki jest twój :)

suszarka to dalej seryjne T28 ??

 

Ps. Luknij na pierwszą stronę czy dobrze podałem wartość doładowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szuszarka jest orginalna t28,co do doładowania to dobrze dałes normalnie jezdze na 1 bar a na wyscigach 1,5 bara ale mam zamiar kiedys wsadzic gt3071r to bedzie dopiero zabawa :dribble: a wiesz co najciekawsze to że auto nigdy nie było strojone ma fabryczy komp i zero dłubania w elektryce,tak sie zastanawiam ile by dało koni wystrojenie tego silnika?

Edytowane przez zywiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szuszarka jest orginalna t28,co do doładowania to dobrze dałes normalnie jezdze na 1 bar a na wyscigach 1,5 bara ale mam zamiar kiedys wsadzic gt3071r to bedzie dopiero zabawa :dribble: a wiesz co najciekawsze to że auto nigdy nie było strojone ma fabryczy komp i zero dłubania w elektryce,tak sie zastanawiam ile by dało koni wystrojenie tego silnika?

 

Trzeba sprawdzić AFR, w tym Białym co stoi u mnie w garage też wysztko seria, jak dajesz do deski to do ok 4000 obr.min ma trochę za ubogo przez co suszarka wolniej wstaje, a powyżej 6 tyś się robi za bogato... Jest to seria + wydech i 0,9 bara.

Ile da strojenie dam znać jak dorwę tanią hamownię 4x4 :D

Najważniejsze by poprawić wstawanie suszarki - dziś na torze w lublinie latałem i troszkę mi to przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma laga sporego ze wzgledu na seryjny DP który to stanowi zwężkę... W mazdach 323 GT i GTX to samo było, zmiana DP na szerszy spowodowało znaczne zmniejszenie turbo dziury. Przykładowo na seryjnym DP 1,1 bara mazda kolegi z tomaszowa mazowieckiego miała gdzieś tak od 4200 to po zrobieniu grubszego fi 60mm 1 bar ukazywał się już od 3500obr.min - próby robione na 3 biegu. Chłopak jeździ nią tylko w KJS i bardzo odczuł tą różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kiedys czytalem o gti-r`ach wynika, ze seria znosi spokojnie ok.300KM i wystarczy tylko wydech, fmic, dolot i MBC, ale ponoc to max dla tego setupu. to wciaz SR20DET, a nie 1jz zeby seria znosila milion koni ;)

gt3071r fajny, ale lag bedzie juz wtedy sporawy..

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTI-R owy SR20DET myślę że trochę jednak więcej zniesie... Jest na mechanice, ma mocniejszy napinacz rozrządu, jedyne co to tłoki ma takie same jak ten z 200SX... Przy dobrym zesrojeniu i jak mu się zapoda chłodnicę oleju to myślę że okolice 400KM są dla niego do przyjęcia na jazdę torową.

Na miasto i ostre sprinty spod świateł obstawiam że pójdzie transfer cage i tył przestanie być napędzany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej myslalem wlasnie o tym, ze powyzej 300KM tloki moga powiedziec papa, a najpredzej to sruby na korbach, bo to jest najslabszy punkt DET z tego co sie orientuje. poza tym, tez mysle ze gti-r`owy SR jest troche fajniejszy ;) a tak wogole to w gti-r jest hicas jak w sky`u? :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTi-R ma stałe 50 na 50 jak limon napisał :)

Co do śrubek w korbach to bardziej straszne im obroty przeszło 8 tysi niż moment obrotwy - ten spokojnie może oscylować w granicach 450Nm... Co w zalerzności od wałków, turbiny może przekształcić się w ok 400-450KM na silniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...