Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elcoruso
nie za bardzo wiem co zrobic zeby mieć najlepsze rezultaty? HELP :)

poczekaj na kube :wink:

No wlasnie sie nie moge doczekać juz hehe "Kuba mądra glowa poszedl szukać jakiegoś Pacanowa" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba wraca w poniedzialek wiec pewnie glod netu zaspokoji jakims 1000 nowych postow :wink: g-techem sie zbytnio nie sugeruj odnosnie poprawy przyspieszenie w porownianiu z seria chyba ze mierzyles przed modami i po. ja bajkomierzowi zbytnie wiary nie daje.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso
g-techem sie zbytnio nie sugeruj odnosnie poprawy przyspieszenie w porownianiu z seria chyba ze mierzyles przed modami i po. ja bajkomierzowi zbytnie wiary nie daje.... :lol:

Przed modami mierzylem stoperem i wychodzilo mi jakieś 9,5-9,6s zwykle do 100km/h, teraz wg g-techa średnio jakieś 8,50s, wiec jest juz różnica. A poza tym pomiary na g-techu robilem z kolega, który mierzyl stoperem tez równolegle z g-techem i wyniki byly prawie identyczne. Dlatego uwazam ten wynik z "bajkomierza" za wiarygodny :)

 

P.S. Zreszta to są tylko wyniki, najważniejsze dla mnie jest to, ze auto jeździ duzo lepiej! Jest elastyczne jak nigdy (po mieście przy codziennej jeździe rzadko kiedy 2 zapinam), no i oczywiście ten sound..... hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

power guzik by ci sie przydal :) to chyba najtanszy tuning, ktory powaznie powoduje wzrost mocy i momentu. nie mowie o 15-20 koniach ale u mnie poprawa wyniosla po okolo 5 kucy i niutonom. Kuboo$ robi to po taniosci i daje efekty szczegolnie w trasie przy wyprzedzaniu kiedy komputer mysli ze wtryski napompuja paliwa ile trzeba. nestety troche sie myli i my go wtedy wyprowadzamy z bledu. trwa to chwilke wiec roznica w spalaniu zadna. sprawdza sie oczywiscie przy palniku ze swiatel i przy mieszaniu po pasach :lol: niedawno zapialem na torunskiej bo chlopcy w m3 power troche sie wozili i powyzej 170 naprawde dobrze podaje wahe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso
power guzik by ci sie przydal :) ....

No tak tylko jak narazie mało wiem o tym power buttonie Coobcia :( Szperam po forum ale nic jasnego nie znalazłem. Domyślam sie, ze koszt tego pewnie jest śmieszny, ale bede mógł to zrobic sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami tw wynik zosta dodany i Mlodego tez :)

 

Ps. Gratulacje dla was bo macie czasy bardzo zblizone do mocarnego 228konnego (dane z hamowni) Forda Mondeo ST220, BRAVO :!:

 

Takie czasy mieli inni zawodnicy z klasy PROFI, Sami zajal 7 miejsce - tym samym objerzdzajac alfe romego 147 GTA zreszta spojrzcie sami:

http://www.sss.org.pl/wyniki020705.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze o kolejny upgrade wynikow!! :D Pruszcz Gdanski 30.07.2005 - 14.646s :D

 

o w morde. to lanie krecisz. co ty tam masz pod ta maska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle SR20 ze stozkiem i bez kata :) Reszta to waga.... :)

 

no tak. a ja zawsze jezdze dowalony gratami. subwoofer to sprezyny i jakies nazedzia zasrane. jakies 100 kilo zlomu. no i zawsze pelny bak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze o kolejny upgrade wynikow!! :D Pruszcz Gdanski 30.07.2005 - 14.646s :D

 

Gratulacje. Strach pomysleć co będzie jak mocniej pogrzebiesz w silniczku, a w środku zrobi się pusto z niepotrzebnych elementów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle SR20 ze stozkiem i bez kata :) Reszta to waga.... :)

Zapomniałeś poweidizeć że zamiast końcowego tlumika masz pustą rure :lol:

 

 

Gratulacje. Strach pomysleć co będzie jak mocniej pogrzebiesz w silniczku, a w środku zrobi się pusto z niepotrzebnych elementów .

Najlepszye we wszystkim jest to żę silnik jest w zasadzie seryjny...

 

Strach pomyśleć to dopiero będzie gdy pod pokrywe zaworów zawitają odpowiednie bardziej "męskie" walki rozrządu oraz zostanie poprowadzony wydech od początu do konca taki jaki powinien być... Nie wspomne juz o takich podstawowych garzetach jak CAI czy dokręcenie na maksa zaplonu kosztem jazdy na pb 98...

 

NA przyszly sezon myśle że wysoka 13 padnie o ile bedize $$$ narazie przy tym nakładize finansowym to dla mnie rewelacja, jeszcze jak zawody organizowane przez SSS nie byly "zmaganiami zasobności portweli" to Sami w swojej klasie by wygrał :!:

 

SAMI JESTEŚ WIELKI :!:

Powinno być o tobie glośno, jednyny Nissan FWD N/A w polsce ktory zszedł ponizej 15 sek :!: :!: :!:

Te 14,646sek to poprostu kosmos i na dodatek będzie coraz lepiej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--

jak to qrfa jedyny ??

 

Ciekawy jestem jak by samiemu jezdzilo to na moim silniku n/a ;)

Zalatwilem juz maske z zywicy i tylnia klape rowniez (z plexiglassem) wiec jeszcze pare kilo sami zrzuci.

 

Jak widac, MASA jest najlepsza droga do osiagniecia `szybszego` auta, oczywiscie podstawa jest kierowca, ale jak zauwazylem , SAMI nie ma zadnych `problemow` z jazda:)

 

Ciekawym faktem jest to, ze `NIBY` mocniejsze HONDY v-tech vti ktore sa nawet lzejsze oraz nowe Hondy Type R zbieraja sie gorzej. Jak mowilem o takich rewelacjach swoim znajomym, kazdy robil wielkie oczy i pukal sie w czolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami kąbinuj jakiegoś sponsora bo widze że te Anonse jakoś słabo Ci płaca... Powinineś juz miec ze 200koni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...