Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie opony do NAVARY na koła 17" ????


Gość Franke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

widzę, że tendencja jest wzrostowa jeżeli chodzi o rozmiar w stosunku do nominałów zakładanych fabrycznie. Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item292583684_nowe_2...a_opon_4x4.html

Nie jest to forma reklamy, tylko oponki które sobie kupiłem, zeby nie bujało za mocno. Na razie są jeszcze na strychu, bo moje mają się dobrze :) Ale za jakiś czas założę i zdam relacje jak się na tym jeździ.

Rozmiar 255/60/17, niższe ale na czarnym może autko mniej pracować. Cena sama mówi za siebie, 420zł. za szt. z f-rą :) jak będzie kiepsko to wrócę do Goodyeara. :)

Jest to z pewnością alternatywa do ceny 700zł. za gumę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

hmm ale co w tej ofercie jest takiego super? Kosztują mniej więcej tyle co Coopery..., które btw przy takim kursie dolara powinny jeszcze potanieć ;)

I cos ty chciał za gumy po 700 kupować? jakies Micheliny do BMWX5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem zimówek, znalazłem Goodyear Ultra Grip niby w przecenie po 742 za szt. w sklepach jak pytałem ciężko było zejść poniżej tej ceny a raczej była jeszcze wyższa. Dlatego uznałem, że 420 zł. to nie taki wielki koszt, nawet gdyby miały się szybko spalić :) Pewnie można kupić taniej opony od tego co pokazałem, mi jednak się nie udało, tak więc kupiłem to i podzieliłem się info. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz.

Mogę wybrać fabryczne opony pomiędzy GOODYEAR WRANGLER i BRIDGESTONE.

Na Bridgestonach przyjechała moja z fabryki, ale jak bedzie na Goodyearach to mogą mi podmienić. Więc pytanie czy czekać, czy sobie i innym głowy nie zawracać. Opony głównie do czarnego, ale czasem w jakieś małe błotko z chęcią wjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - myślałem że prześmigam na fabrycznych ale niestety nie. Coopery zimowe które miałem założone jakoś nie dawały rady. Dzisiaj założyłem w/w oponki PIRELLI i powiem tak :P Jest znacząca różnica przyczepności - nie zrywa tak jak przy fabrycznych i Cooperach - a przy moim momencie Nm ma to już znaczenie. Samochód prowadzi się dużo pewniej - lepiej go czuć . Głośność - nie zauważyłem żadnej różnicy . Jak ktoś by potrzebował w dobrej cenie - zapraszam .

 

Daj mi proszę jakiś namiar - może być na priva - jeszcze ten sezon dojeżdżę na Cooperach, ale powiem szczerze, że mam ich dosyć.. Może i owszem na śniegu, ale w naszych warunkach, czyli najczęściej wilgotny, zimny asfalt - poprostu brak słów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack 182 -na bridgestonach jeżdzę od czerwca i jest ok.Już pytałem wcześniej na forum o opinię na temat tych opon,ale nikt nic konkretnego nie wie.wiem tulko ,że to nowy model opony.Dla mnie jest cicha na asfalcie i po śniegu w Polsce też jeżdziłem-chociaż tak na wszelki wypadek kupiłem łańcuchy. :) Kolega ma goodyery i teoretycznie nie zauważyłem żadnych różnic między tymi oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zalazłem ciekawą ofertę opon typu A/T (cenową?) General Grabber AT2 np. rozmiarze 265/70 R 17. Cena 560 brutto. Czy ktoś z Was ją testował? Poza tym że ją widziałem nie mam zdania i nie znam jej. Jeździłem dotychczs na Cooperach, BGF i GY Wrangler ATR.

Ciekaw jestem czy cena odzwierciedla przydatność A/T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona fajna. General Grabber jest znany głownie z MT. Jedne z lepszych.

 

Te AT2 mysle , że w terenie będą bardzo dobre. Nieznane są mi ich własności na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...