Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy były p11 tdi??


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nurtuje mnie to pytanie ,na allegro koleś zadeklarował że jego p11 [stara buda]z 99 roku ma silnik tdi o mocy 103 km-czyli powinna to być nowoczesna jakaś jednostka,??znawcy tematu mile widziani --podpowiedzcie mi czy taka jednostka jest juz podatna na chiptuning,czy to poprostu silnik 2.0 td -90km,który ciężko przerobić

 

ps.czyje disle montował nissan w p11?japońskie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co rozumiesz przez TDi. Jak dla mnie sa to pompowtryskiwacze, a dla innych ic. Ale co bys przez to nie rozumial to...ani tego, ani tego nie ma. Jest to stara jednostka jeszcze z p10 CD20, ktora w p11 sostala troche zmieniona. W p10 byl to silnik bez turbinki, a w p11 juz z turbo. Sa to japonskie silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy uzywają takiej nazwy TDI czyli Turbo Diesel Injection co nie oznacza intercooler te silniki bylu juz montowane w sunny stara japonska konstrukcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jurgenik
niektórzy uzywają takiej nazwy TDI czyli Turbo Diesel Injection....

 

I tak też jest napisane na znaczku który jest na błotniku przednim pod małym bocznym kierunkowskazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** jak zwykle ktos w ciula leci

 

P11 ani P11 144 nigdy nie miały innych silników diesla jak tylko stare TD 90KM!!! jak ktos pisze inaczej to kłamie albo jakis przeszczep robił

 

swoją drgą to gdyby inteligenci z Nissana do p11 144 włożyli 2.2tddi z N16 czy xtriala to te auta jak świeże bułeczki by sie sprzedawały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drgą to gdyby inteligenci z Nissana do p11 144 włożyli 2.2tddi z N16 czy xtriala to te auta jak świeże bułeczki by sie sprzedawały...

Tez tego nigdy nie potrafilem zrozumiec. W primerze brakowalo jeszcze v6. Jakies VQ30DE, albo przynajmniej VQ20DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drgą to gdyby inteligenci z Nissana do p11 144 włożyli 2.2tddi z N16 czy xtriala to te auta jak świeże bułeczki by sie sprzedawały...

Tez tego nigdy nie potrafilem zrozumiec. W primerze brakowalo jeszcze v6. Jakies VQ30DE, albo przynajmniej VQ20DE.

 

widocznie ktos robił duza kase na tym że nissan tak sprawe zj**.ł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Ja myslę, ze do poczciwych Primerek nikt nie zakładał takich silników gdyż były to rodzinne auta do spokjnej jazdy i w tym aspekcie swoją rolę spełniały znakomicie. Chciałeś miec lepsze osiągi? - Kup Maximę albo Primerkę w benzynie. Natomiast 15 lat później te auta w TD troszkę już odstają i czasem chciało by się nie by ostatnimi spod świateł albo w miarę bezstresowo wyprzedzic TIR-a. Tak więc czy ktoś już kombinował coś z jakąś zmotą w 2,0 TD z dołożeniem IC? A może większa turbina? Pytam bo nie wiem , a się zastanawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda  intercooler ( wodny )  ,nie mam zdjęci pompki i chłodniczek z weżami pod zdeżakiem ,które chłodzą płyn od intercoolera, na  dniach zrobię jak to wygląda. U siebie w silniku mam wiele modów . I teraz  ciśnie oj ciśnie . vw paski i golfy tdi 110 i 115 wymiękają  :devil:  :nissan:  

post-58284-0-87735400-1455136951_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...