Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co oznacza kontrolka N16 2002


Gość dejmon01

Rekomendowane odpowiedzi

co oznacza czerwona kontrolka z kluczykiem migająca co 5 sekund kiedy auto jest na wyłączonym silnikiem w N16?

Witam

"Lampka kontrolna immobilizera NATS" - Kiedy zapłon jest wyłączony lampka błyskając informuje, że system immobilizera NATS jest w stanie czuwania. Jeżeli po włączeniu zapłonu lampka się stale świeci, oznacza to, że w zakresie systemu NATS nastąpiła usterka." - cytat ze strony 1-18/19 "Instrukcji obsługi" samochodu Almera N16FL.

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :D

 

[ Dodano: Sro 13 Cze, 2007 20:50 ]

Ale jeszcze pytanie odnosnie ww. pytania. Czy ona sie swieci z alarmem czy bez? drazy mnie to juz jakis czas!? :D . Danstan jak mozesz udzielic mi porady? Czekam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona sie swieci z alarmem czy bez? drazy mnie to juz jakis czas!? :D

Witaj.

Zaczyna mrugać po wyłączeniu zapłonu nawet jak dalej siedzisz w samochodzie. Po wyjściu z samochodu, zamknięciu drzwi i uzbrojeniu się alarmu kontrolka immobilizera błyska cały czas. Reasumując, czyli dwie sytuacje :

pierwsza - samochód z wyłączonym zapłonem, kierowca w środku - kontrolka immo błyska ( nawet gdy kluczyk pozostaje w stacyjce ),

druga - samochód z wyłączonym zapłonem, kierowca poza autem, drzwi zamknięte i zablokowane przez zamek centralny, autoalarm uzbrojony - kontrolka immo błyska, autoalarmu też, o ile autoalarm nie jest przestawiony w tryb serwisowy. Wówczas kontrolka autoalarmu świeci się cały czas.

To tyle w kwestii wyjaśnienia i odpowiedzi na pytanie. Mam nadzieję, że zadowalająco. :)

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wszystko jest tak jak byc powinno. Nawet jak masz kluczyk wlozony i radia sluchasz to immo miga. Tak wiec chyba nie ma sie czym martwic. Chyba ze miga tez w czasie jazdy to wtedy cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...