Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hardtopik jest w drodze, ale niestety logistyka nawaliła i przysłali nie ten co trzeba. Ale lada tydzień powinien już być! To w zasadzie demówka, ale jeśli będzie ok jak zachwala producent to zaimportuję ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
jakies biale napisy miała na drzwiach....
-a czy przypadkiem nie bylo tam napisane POLICJA?? :D:D Zartowalem bo kilka takich ma na stanie "nasza"policja(w IRL zwana GARDA) :027:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
w polskiej policji jest przewaga aut z napędem na tylna oś
-sprwadzaja sie zwlaszcza gdy stoja na poboczach a ich dumni uzytkownicy kieruja w innych dumnych,jakowes urzadzonka :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stoją, stoją...bo jeździć nie dają rady ;)

nasza policja ma w ogóle 3 rodzaje aut :

1.z napędem na tył czyli polonezy które faktycznie tylko stać mogą...

3. coś lepszego czyli ople i fordy ale troche sie boja nimi jezdzic bo autocasco nie ma i jakby co...to po pensji ;)

4.terenowki ARO.....no coments :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
no stoją, stoją...bo jeździć nie dają rady

nasza policja ma w ogóle 3 rodzaje aut :

1.z napędem na tył czyli polonezy które faktycznie tylko stać mogą...

3. coś lepszego czyli ople i fordy ale troche sie boja nimi jezdzic bo autocasco nie ma i jakby co...to po pensji

4.terenowki ARO.....no coments

-swietne spostrzezenia i sam nie wiem czy cieszyc sie z tym czy martwic :D:D Choc w tvn turbo to prawdziwi cops. :one:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika74 ... nie moge sie zgodzic ... owszem polonezy jeszcze sa ale coraz mniej ... ostatnio widuje chyba to stilo ... jakis peugeoto partneto podobny na cywilnych numerach i pojawilo sie kilka Astr II na cywilnych ale to kryminalka sie wozi ... no i nie ma co zapominac o pieknej partii nissanow ... niebieskich z bialym paskiem (gdzies w PL jest kilka sztuk) o ile pamietam to chyba terano II byly ... w sumie to mniej wiecej w tym samym czasie co aro ... bylo na jakims forum chyba policyjnym zdiecie ...

Co do aro ... to pzeca historia identyczna jak z F16 ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropos cobym nie byl goloslowny ...

 

po primo ... policjanci polscy stacjonujacy w Kosowie dostali 5 pathow

http://www.autocentrum.pl/go/41__Nowe_auta..._647378171.html

 

po secundo ... w Szczecinie zamiast Aro kupili nissany niestety link do strony ze zdieciem nie istnieje (chyba zmienili system WWW) ... poszukam bo na pewno gdzies w swoich archiwach mam

 

no i jeszcze Zakopane ... dawno nie bylem (chyba z rok) ... ale byl FreeLander i SsangYoung Musso ... kilka jednostek posiada jesze te starszego typu Landrowerki 90 i 110

 

Nie ma co mowic jak na to ze kasy nie maja za duzo to pomalutku widac zmiany w taborze ... ostatnio pojawilo sie w okolicy kilka nowych fiacikow ducato ... za nie dlugo beda zmieniac barwy na serbrne to sie pewnie pojawi troche nowych autek ... ogolnie nie jest zle ... poldkami to komendy wojewodzkie i powiatowe obdarowuja komisariaty miejskie coby po wsiach jezdzily ... pewnie sie juz ich wstydza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

-przejezdzajac przez Holandie zauwazylem ze policja smigala w Porsche Cayenne.Ale to taki maly kraj ze na zlapanie jakiegos rzezimieszka maja co najwyzej 15 min.Potem juz musza prosic Germanow o pomoc :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Ja często w wawrze widze 4 navary jedna czarna z wysokim hardtopem jedna z niskim i jeszcze jedna bez , i srebra z klapom .

 

Jak spotkasz czarną z hardtopem na numerach KRA.... to będzie moja. Ostatnio na Wawrze robiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach Rabki...
-GregMar masz wiec juz jakas wskazowke w jakich okolicach szukac OSY...
Uffff... Rabka to jakieś 515 klocków ode mnie :(:(:( taki już mój pech większość interesujących kobiet z Navarami jakoś sobie upodobało południową Polskę jako naturalny teren występowania :029: :029: :029:
:D takie to zycie brutalne :P ... Ci co by chcieli sa daleko ;) a Ci co sa blisko sie ukrywaja....
Hmmmm... Ale ciekawe czy gdyby Ika zwiedziła pojezierze Drawskie to czy chciała by na południe wracać :sylwester: :sylwester: :sylwester: Zreszta Andy Ty byłeś i widziałeś, powiedz jak pieknie, co sam będę zachwalał :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff...

 

 

czyżby to było westchnienie ulgi.. ;) ?

 

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 06:33 ]

większość interesujących kobiet z Navarami jakoś sobie upodobało południową Polskę jako naturalny teren występowania

 

 

jakby to powiedziec... ja generalnie kierowałam sie nad morze...ale tak sie konczy korzystanie z GPS-a z wyprzedaży :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff...

czyżby to było westchnienie ulgi.. ;) ?

raczej westchnienie zawodu bo Ach... i Ech... Wyeksploatowałem... Chcialem być też orginalny :D:D:D
jakby to powiedziec... ja generalnie kierowałam sie nad morze...ale tak sie konczy korzystanie z GPS-a z wyprzedaży :D:D:D
Uuuuu... No jakby co zapraszamy, zapraszamy... :sylwester: :sylwester: A GPS-a wyrzucić prosze i kierować się na zapach wielkiego słoiczka miodu... :mikolaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Zreszta Andy Ty byłeś i widziałeś, powiedz jak pieknie,

konie,krowy,kozy..droga na Ostroleke.. :D:D:D

Wiele pieknych miejsc juz widzialem(zylka podroznicza)wiele krain zwiedzilem ale pojezierze Drawskie to jedno z tych najpiekniejszych.Mieszkam i teraz w bardzo uroczym miejscu ale nic to w porownaniu ze wspomnieniami wielogodzinnych pieszych wedrowek dookola wielkiego jeziora w Czaplinku.Bez watpienia kiedys tam wlasnie ostatecznie sie umiejscowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis krakus w warszawie w lany poniedzialek na al krakowskiej...navara czarna z plaska zabudowa stilera i przyciemnionymi przednimi szybami...jak na taka bryke to albo sie przestraszyl, albo mial 80 pare lat

probowalem sie zrownac bo te przyciemnieni sugerowalo by ze ktos moze z forum:) ale czlowiek jechal tak wolno i za zadne skarby nie dal sie zrownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...