Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

konie,krowy,kozy..droga na Ostroleke.. :D:D:D

Wiele pieknych miejsc juz widzialem(zylka podroznicza)wiele krain zwiedzilem ale pojezierze Drawskie to jedno z tych najpiekniejszych.Mieszkam i teraz w bardzo uroczym miejscu ale nic to w porownaniu ze wspomnieniami wielogodzinnych pieszych wedrowek dookola wielkiego jeziora w Czaplinku.Bez watpienia kiedys tam wlasnie ostatecznie sie umiejscowie.

:mikolaj: :mikolaj: No własnie gorąco zapraszamy!!! :D Jak się gdzieś osieflić to tylko tu :D:D

PS: Ten kawałek ziemi o którym Ci pisałem jest własnie nad tym samym jeziorem 5 km na północ od Czaplinka drogą Czaplinek Połczyn Zdrój, we wsi kluczewo :diabel:

No po takiej zachęcie to zapewne i Ika nie oprze się zwiedzić tą krainę :sylwester: :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Navary mnie prześladowały - dwa razy ta sama czarna WI na Puławskiej o 9:40 i na Marszałkowskiej ok 11:20, kolejna na Puławskiej - chyba WPI - czarna bez relingów i z metalowym tylnym zderzakiem o 9:45 i jeszcze jedna czarna na Jasnej ok 19:30.

 

Sami rancherzy w W-wie widać ;)

 

Mayo

(również czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies..sloma z papci wychodzi...paszcze ogorzale...widly na pace :)

tak myslalem coby sobie nie zrobic atrapy kupy gnoju na pace

 

[ Dodano: Czw 12 Kwi, 2007 08:59 ]

kamil.lublin jutro kole 8-9 bedziemy w lublinie przy dakro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grafitowa SK ... pod GWSH w Katowicach, godz. 10, z czarnym przykryciem paki.

 

Przyznawać się czyja :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w miedzylesiu widzialem czerno navare z wysokom budom rejstracja chyba na WX dalej nie pamietam

 

[ Dodano: Pią 13 Kwi, 2007 16:36 ]

Dzisiaj Navary mnie prześladowały - dwa razy ta sama czarna WI na Puławskiej o 9:40 i na Marszałkowskiej ok 11:20, kolejna na Puławskiej - chyba WPI - czarna bez relingów i z metalowym tylnym zderzakiem o 9:45 i jeszcze jedna czarna na Jasnej ok 19:30.

Ale dzisiaj jeszcze 19.30 nie było :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crensch a po co byliście w lublini w dakro?? po nadbudowe ?? jakie ceny maja:)

Ptasiek kupowal hardtopa a ja od Ptaska cover'a steelera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trasa nr 7 (zakopianka) kolo 19 miedzy Skomielna a Nowym Targiem

1. Czarna navara orurowana maxymalnie jak sie tylko da .. z srebrna klapka na pace

2. Chwila pozniej czarna z zaslonka paki (KNT...)

3. Kawalek dalej czarna z otwarta paka

 

wszystkie w kierunko na Nowy Targ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Navary mnie prześladowały - dwa razy ta sama czarna WI na Puławskiej o 9:40 i na Marszałkowskiej ok 11:20, kolejna na Puławskiej - chyba WPI - czarna bez relingów i z metalowym tylnym zderzakiem o 9:45 i jeszcze jedna czarna na Jasnej ok 19:30.

 

Sami rancherzy w W-wie widać ;)

 

Mayo

(również czarny)

 

ta czarna WI to pewnie ja :diabel: jeszcze bez "zakrywki" na budzie, ale to sie zmieni w piątek :)

 

pozdrawiam

kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. tez sie szwendałam o tej porze w tej okolicy... a czy kierowca miał czapke z daszkiem i okulary?

 

kurde teraz to mnie zastrzelilas .. nie pamietam ... wydawalo mi sie ze facet nie w czapce ale to moglo byc to trzecie ... a widzialas po drodze grafitowa navarke KR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień w Szczecinie... Cała masa Navar :D ze 4 sztuki... Jedna z normalną zabudową, druga ze ściętą zabudową, oraz dwie bez zabudowy do tego 3 Pathy... Serio jakieś zagłębie Navar :P w tym Szczecinie... Wszystkie auta czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

A ja dzisiaj widziałem w Wawie, tak festyniarsko pooklejaną platikowymi pierdołami, Navarę .... że aż przykro mi się zrobiło jak można tak oszpecić furę. Miała jakąś tablicę rej indywidualną ale nie pamiętam co mądrego na niej było. Jak na razie jeśli chodzi o tablice to moim faworytem jest koleś w BMW Z3... W0 GREGI :D i Honda Prelude i koles w dresie :D W0 BOND

Zapłacić 1000 za taki obciach to trzeba mieć kasę i fantazję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potaniało do 500 zeta??? Szkoda że nie wiedziałem, strzeliłbym sobie S0 NKP :one:

 

[ Dodano: Pią 20 Kwi, 2007 09:17 ]

Aaa, nie byłoby S1 NKP, bo S0 NKP to pewnie pierwszy miałby Sławek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...