Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja w Navarze???


Gość G_H_O_S_T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie...

Czy te mapy zamieszczone na rapidzie-z września- trzeba rozpakować przed wypaleniem, czy wypalić po prostu jako spakowane foldery? Jest duża różnica w porównaniu z Carminatem V28(mapy z marca)?

Z góry dzięki za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navteq najnowsza wersja z września

 

Uff - pobrałem ! Jeszcze zakup płytek i wypalanie.

Wielkie dzięki za umieszczenie na Rapidshare, a jak jeszcze zadziała to będzie super !

Pozdrowiena dla LEO6666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy klubowicze,

Zastanawiam się nad zakupem Navary, tylko nie wiem czy jest sens zakupu oryginalnej nawigacji. Chodzi mi o jakość mapy. Czy da się z nią jeździć po Polsce? Jak wygląda pokrycie polsich dróg i w szczególnosci mapa Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja z nową mapą 2008 jest bardzo szczegółowa. Jeśli chodzi Polskę, ma wszystkie miasta i większość małych miejscowości. Niestety nie zmienia trasy na bieżąco. Objazd, roboty na drodze i trzeba pojechać inaczej, a navi ciągle trajkocze, żeby zawrócić do obranej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłem u dealera Nissana i mi powiedział, że pokrycie na mapie wynosi około 13 procent. Jest mi navi potrzebne do pracy, wiec zastanawiam sie czy wziac oryginalna czy zakladac inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w navarach, które mają na stanie są jeszcze stare mapy 2007. W sprawie mapy 2008 trzeba pytać u dealera. Można tez pobrać z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navteq najnowsza wersja z września

http://rapidshare.com/files/152497150/NISSREN09.part17.rar

http://rapidshare.com/files/152526054/NISSREN09.part17.rar

 

Mam pytanie po czym wnosisz że to jest najnowsza mapa ? i że jest z września ?

Wg pliku z tej mapy jest to ta sama mapa co sie ukazała 8 mies temu z marca tego roku. Rozmiar jest też identyczny do tej mapy z marca.

 

To jest wersja mapy pobrana dziś z twoich źródeł: D A T A V E R S I O N 0 8 / 0 3 / 0 1 / 0 0 * N I S S A N P A R T N O . 2 5 9 2 0 J U 4 0 A - 0 0 V 0 2 . 0 0 . 0 0 *

 

Wersja z przed 8 mies jest identyczna z tą niby z września. BYć może testowałeś poprzednią wersje i obecną więc napisz czy widzisz jakieś róznice bo wg wszystkich znaków to niejest nowsza mapa niż ta z przed 8 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że nie przelicza trasy to zależy od mapy czy oprogramowania w samej Navi?

 

Tego niewiem.

Najlepiej weź płytke od kogoś u kogo przelicza i będzie wiadomo.

 

Napewno nieprzelicza jak niestoisz autem na drodze która ma na mapie.

Dopiero jak wjedziesz na znaną drogę dla mapy wtedy będzie przeliczać.

I sprawdz czy masz wybrany kraj PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Poszukuje już od dłuższego czasu tej mapy i nawigacji i nie za bardzo mi się to udaje.

Chciałbym prosić o przyjacielską przysługę, aby ktoś mi to udostępnił do ściągnięcia, albo nagrał na płytkę i przesłał do mnie.

Oczywiście pokryje wszystkie koszty z tym związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość plusgsm5

Witam. Posiadam Nissana Patfidera z 2006r auto zostalo odkupione od firmy leasingowej. Po przyprowadzeniu na miejsce okazalo sie ze nie ma map oraz brak plyty w szufladzie dvd pod siedzeniem.I bym prosil o jakies najlepsze i aktualne mapy do tego modelu? Jaka jak cos powinnien kupic plyte do wypalenia? Prosze o pomoc bo nie wiem czy kupywac orginalna...

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszystkie odpowiedzi

 

[ Dodano: Pią 05 Gru, 2008 16:32 ]

Prosze o jakas pomoc w celu pobrania i nagrania plytki jak wspomnialem wczesniej. Dzis jade po te plytki vebatim...wezme pare sztuk jak cos... Mozna odezwac sie na gg 7016581. Z gory dziekuje bradzo...Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 09 Gru, 2008 19:59 ]

Czesc. Jednak sa dobre osoby na tym forum! Jakis kolega z forum wczoraj nagral i dzis wyslal plyte z navi za FREE! Poniewaz uznaje taka teorie ze trzeba sobie pomagac i jesli bedzie nowsza wersja i ja bede ja mial to tez mu wysle... Jeszcze raz dziekuje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam najnowsza mape nawigacji na plytach. Jesli jest ktos zainteresowany to porsze o kontakt na priv albo mail

 

 

pozdrawiam

 

Najnowszą tzn którą wersje ?

I na ilu ona jest płytach ?

Normlanie jest na 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariuszlpg1

Witam szanownych forowiczów. Potrzebuje życzliwą osobę która by nagrała mi płytkę z mapami do navary .Jaś wędroeniczek czeka na pw. ,dałem rade wypalić ze dwadzieścia płytek i ma dość proszę o zrozumienie i czekam na pomocną dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariuszlpg1

Witam szanownych forowiczów. Potrzebuje życzliwą osobę która by nagrała mi płytkę z mapami do navary .Jaś wędroeniczek czeka na pw. ,dałem rade wypalić ze dwadzieścia płytek i ma dość proszę o zrozumienie i czekam na pomocną dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przeczytałem wszystkie posty trenowałem wypalanie i nic

mam navare z 2007 z org navi płyty brak generalnie potrzebuję pomocy

pokryję wszystkie koszty związane z nagraniem takiego dysku +koszty odstępnego

jeśli ktoś zechciał by pomóc będę wdzięczny dzięki info na pw lub mail :!!: :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesli byłby ktoś też tak miły i mi wysłał jakaś mape byłbym bardzo wdzięczny. Pokryje wszystkie koszty. (potrzebuje do murano ale myślę że od navary tez się nada) Prosze o pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojawiło się coś takiego

 

carminat v29 dvd navigation europe Full download

 

Czy próbował już ktoś to ściągnąć, czy to jest Carminat_V29 do NISSANÓW?

Ja nie ściągnę, bo mam zabójczą ;) prędkość.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...