Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szyby nissan primera p10


Gość ADIS375

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z szybami elektrycznymi w nissanie primera p 10 wiec otwieraja sie dobrze ale jak chce zamknac to zamykaja sie bardzo wolno jakby sily nie mial zwlasza tylne ma ktos jakas rade na co zwrócic uwage z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było było to proponuje poszukać w dziale Primera.. być może szyba krzywo się podnosi przez wyrobienie plastiku na prowadnicy i wiadomo jak idzie lekko krzywo to ma już obciążenie dlatego tak sie zachowuje , a może uszczelką za mocno obciera o szybę co daje tarcie i ciężko podnosi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo szyby sa stabilne nie maja zadnego luzu a w uszczelki psikałem taki preparatem smarujacym i jakby troche lepiej ale nie tak jak powinno ale jeszcze sprobuje poszukac w dziale primera dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zrobić to wyciągnij silniki od podnoszenia szyb - wyczyść je i nasmaruj, do tego smarowanie prowadnicy i linki podnoszącej.

Tak BTW to chyba norma jak się zbliża zima - u mnie jest to samo - im zimniej tym gorzej się zamykają szyby - wolniej i z większymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...