Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Immobilizer. NATS zablokował mi Nissana. Co zrobić ??


Gość krystian26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian26

Jestem tu nowy więc witam wszystkich :one:

 

Znam wasze forum i nie raz sporo przydatnej wiedzy zaczerpnąłem, a teraz jakoś nic konkretnego nie mogę znaleźć.

Mam zablokowanego Terrano II z 97 roku przez immobilizer NATS (nastąpiło to przy wymianie akumulatora) próbowałem juz dwoma kluczykami odpalac ale niestety bez rezultatów...

Zwracam sie z zapytaniem czy tylko serwis to naprawi, a moze istnieje jakis (domowy) sposób na odblokowanie tego ustrojstwa?? :zdziw:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debile w tym serwisie, odblokowanie NATS trwa 30 sek. Najlepiej jak masz czym to podjedz tam i zapytaj jakiegos mlodego mechanika czy nie ma ochoty na lewa kase. Dasz mu 50 zl i powinno styknac. Ja tak robie i dziala w 95%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konradus_99

To jam może podepnę się pod temat : mam świeżo zakupioną p12 z systemem NATS i w najbliższym czasie muszę naładować akumulator, ale jak przeczytałem ten post to mnie to trochę zdziwiło o_O Czyli jak ja naładuje aku to też będę miał taki problem ?? Jak temu ew. zaradzić, czy może naładować go nie odłączając od auta ?? Wiem, że nie ten dział, ale problem w sumie ten sam... :)

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...