Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pióra wycieraczek. Tu i tylko tu:


jaca V6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pozać Wasze zdanie właśnie co do piór wycieraczek, musze na wiosne wymienić a nie wiem z jakiej firmy wybrać.

Niby szczegół a jednak ważny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polacam Valeo - komplecik do 50 pln i spisuja sie znakomicie

alca (grafitowane)- tego nie moge polecic bo po 2 tygodniach nie szlo wytrzymac w aucie tak piszczaly

 

a jak chcesz juz naprawde wypasione to polecam Valeo ale plaskie - nie maja metalowego piora tylko cale wylane sa plastikiem - sam nie uzywalem ale podobno rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Champion aerovantage, znalazłem w hurtowni po 20 kilka zeta za szt. Valeo kupiłem raz i po 3 miesiącach były do wyrzucenia, urzytkowane w lato-jesień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alca (grafitowane)- tego nie moge polecic bo po 2 tygodniach nie szlo wytrzymac w aucie tak piszczaly

Kurcze, to ja mam jakies inne Alca, bo mam je od listopada i nie piszcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że w grę wchodzą Valeo i Champion, dzisiaj wybrałbym te drugie ale jeszcze poczekam.

Każda firma ma chyba jakiś asortyment, może jedne Valeo są dobre a inne nie. Tu chyba wyznacznikiem jakości jest cena, ale z drugiej strony nie zawsze, te Valeo co kupiłem kosztowały 70 dłuższa i 50 krótsza (pln) (suzuki swift) no i nie zdałe egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pozać Wasze zdanie właśnie co do piór wycieraczek, musze na wiosne wymienić a nie wiem z jakiej firmy wybrać.

Niby szczegół a jednak ważny.

Pozdrawiam

to ja psotarams ie byc oryginalny i isc za polskim produktem - polecam MOTGUM naprawde rewelacyjne wycieraczki tanie.

ja osobiscie jesli niema potrzeby zmianaic calego piora to zmianiam tylko sama gumke - wtedy ksozt ok 15 pln za wymiane wszystkich gumek.

kiedys bawilem sie w inne wycieraczki i powiem tak :

valeo , champion, bosh - drogie i malo wydajne ( tj szybko padaja)

hipermarketowe syfy 0 alco i inee - piszcza i szybko przestaja dobrze zbierac

w MakroCashe kiedys kupilem fajen wycieraczki za male pieniadze - rewelacja - sam stelza wykorzystalem chyba z 10 razy ( wyminialem same gumki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

ja tam nie narzekam na wycieraczki z reala hihi po 10 zeta za sztuke, calkiem spoko. jak bys mial ok 180 pln na zbyciu to sa te nowe valeo silencio same gumki bez stelarza jak w nowych passatach... wygladaja super i ponoc zbieraja duzo lepiej niz zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Alca to wycieraczki które po ok dwóch tygodniach częstej pracy, wydawały odgłosy jak bb pracowały po oblodzonej szybie.... w lato.

 

Zawsze kupowałem Valeo, bo były według mnie drobie ale bardzo dobre.

Natomiast w ostatnim czasie zakupiłem Motgum i polecam ten rodzimy produkt, działają już dłuższy czas bez żadnych problemów, przy czym cena jest też na poziomie.

Polecam Motgum.

 

P.S. Szeroko dostępne na giełdzie sam. na Żeraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupowałem BOSCHA najtańsze i były Ok , wytrzymywały bez piszczenia pół roku albo dłużej (czyli jak u mnie 12 000km i więcej) jak zaczynały piszczeć to do kosza i nowe. NIE MA CHYBA NIC GORSZEGO OD PISZCZENIA WYCIERACZEK, JAK MNIE TO DRAŻNI. Teraz mam jakieś inne może do końca zimy dolatam, na wiosnę znowu Bosch.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
po zimie zmieniłem na Championy i jestem zadowolony - 30 zł za dwie szt.

 

Gdzie są takie tanie Championy :?:

 

Mój znajomy ma Boscha, ale skaczą po szybie

 

Czy na allegro można znaleźć coś ciekawego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre sa rowniez Valeo, szczegolnie model "bez oprawek" (taki jak seryjnie montuja w nowych Audi VW itp.) ale niestety bardzo drogie :?

 

Nie zaś takie przesadnie drogie. 103zł za komplet 2 sztuk.

 

Tyle, ze ramiona trzeba mieć specjalne lub kupić Bosche AERO lub Valeo wraz adaptorem pod zwykłe uchyty.

 

Generalnie odradzam zakup tych wycieraczek bo kradną je na potęgę

Ja mam już drugi komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy pisali dobre są Championy i Valeo. Najlepiej je kupować w sklepach gdzie mają na sztuki, a nie w blistrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co wiosnę kupuję same gumowe piórka. Pół godziny roboty i mam założone nowe gumki. Gumki są po 6 zł, zawsze kupuję najdłuższe i przycinam. Tylko skrzypią mi te cholerne wałki wycieraczek w podszybiu i nie umie sobie z tym poradzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem najpierw boscha, ale po ok 5-6 miesiączch strasznie zaczynałypierdzieć po szybie. Teraz mam polskie firmy motgum, są bardzo dobre i jak narazie nie mam się za co do nich przyczepić. Mam je od roku, zbierają wyśmienicie i nie pierdzą jak bosch, są tanie i na sztuki ok.10 zł za sztukę.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...