Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś stosował ceramizer?


Gość Witek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ostatnio oglądałem tvn turbo zobaczyłem test cudownego produktu jakim jest ceramizer. Na pewno większość z was to widziała czy ktoś pokusił się o użycie i ma jakieś doświadczenia z tym produktem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nr 1 na wszystkich forach motoryzacyjnych :D

 

W wielu przypadkach zadzialal bardzo skutecznie pod warunkiem, ze problemem nie sa przeciekajace uszczelniacze, uszczelka pod glowica czy jeszcze cos innego. U Ciebie z tym dymieniem ceramizer moze pomoc, aczkolwiek niekoniecznie. Warto sprobowac ? Sam zadecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlego nie uczyni, ale czy dobrego ?

 

Na mnie bynajmniej test z civikiem zrobil duze wrazenie. Z drugiej strony, powinni dorwac ten sam model civica z podobnym nalotem i stanem technicznym silnika i powtorzyc test bez uzycia ceramizera. Wtedy byliby dla mnie wiarygodni, a tak - osobiscie nie mam zdania.

 

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 15:12 ]

Zapraszam do obszernego watku poruszonego na lamach innego forum: klik AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie bynajmniej test z civikiem zrobil duze wrazenie. Z drugiej strony, powinni dorwac ten sam model civica z podobnym nalotem i stanem technicznym silnika i powtorzyc test bez uzycia ceramizera. Wtedy byliby dla mnie wiarygodni, a tak - osobiscie nie mam zdania.

To ja w necie oglądałem filmik jak którąś Honde katowali - wylali olej i zalali wodą i heja do odcinki - 15min męczyli aż zdechła, jakieś 30min odpoczynku i dalej ... Wg mnie na Hondzie nie powinni robić testów bo to samochody "nie do zajechania", powinni na jakimś fordzie, oplu to zrobić, choć był też Polonez Truck na tym Creamizerze i też było wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem też o tym w tygodniku ,,Motor'' napisali że powtórzą test na własnym pojeździe poczekam,poczytam i wtedy użyję..

a co do braku oleju to każdy samochód ujedzie bez oleju bo nawet po dokładnym zlaniu i tak coś tam pozostaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik nie potrzebuje zadnych ceramizerów wystarczy ze regularnie sprawdzasz poziom oleju , od czasu do czasu cisnienie pompy oleju. jezeli chodzi o wlasciwosci takich srodków to ja mówie CUDÓW NIEMA !!! (jezeli chodzi o motoryzacje) . zapałowanego silnika zaden códowny srodek nie zregeneruje tym bardziej nie zabezpieczy przed brakiem oleju. jezeli chodzi o test tvn turbo to ja podchodze sceptycznie :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaSsGrU, szanuje Twoje zdanie, ale warto poczytac i przekonac sie, ze u wielu ceramizer sprawdzil sie niejednokrotnie na kilkanascie tys km. Nie wiem na czym opierasz swoje zdanie, ale jesli tylko na odczuciach niepoprartych praktyka, to mnie nie przekonales.

 

Ja osobiscie nie jestem na tak ani na nie. Czytalem, ale przokonalby mnie moj wlasny test, ktorego robic nie musze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast oleju mozna wlac pare litrow ceramizera i fura chodzi jak marzenie :diabel:

 

no ale podobno jedna porcja wystarcza na 70 000 więc sie chyba opłaci...o ile to naprawde "działa" :diabel:

moj micrus po 13 latach mial 86 000km ... ja przez nastepne 13 lat pewno tez tyle zrobie wiec moze se kupie jedna porcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne opakowania tego zależnie od ilości oleju w silniku w Realu widziałem po 45zł do 4l oleju a ten za 60zł to pewnie do większej ilości może 6l

A tak w ogóle pare lat temu wlałem ten drugi w czerwonym opakowaniu co Hołek reklamował nie pamiętam nazwy i musze powiedzieć że faktycznie dostał kopa mniejsze spalanie cichszy itd. ale na pare tys. km i potem wszystko wróciło do normy więc ta reklama że na 50tys. km to spora przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...