Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek PO

Witam Klubowiczów

 

Postanowiłem zadać wam pytanie jakie przebiegi maja wasze Almery N15?

 

Temat mnie interesuje poniewaz moja 1.4 96r ma 245 000. Uzytkuje ją od ponad roku (ok 35 000). Łańcuszek leciutko stuka ale tylko przy zimnym silniku. Silnik i podwozie suche jak pieprz.

 

Pochwalcie sie:

Zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`97 9700km

 

hmmm...

 

jakies statystyki prowadzisz? :)

 

 

vulture ty jezdzisz czy tylko pucujesz samochod ?? :) ja tez mam 97' i poprzedni wlasciciel zrobil 120tys do lipca zeszlego roku... a jak go kupilem juz zrobilem 18tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`97 9700km

 

hmmm...

 

jakies statystyki prowadzisz? :)

vulture ty jezdzisz czy tylko pucujesz samochod ?? :) ja tez mam 97' i poprzedni wlasciciel zrobil 120tys do lipca zeszlego roku... a jak go kupilem juz zrobilem 18tys...

ja poprostu co 10tys cofam o 15tys. ;)

tak na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna i tak :lol::D:D ale wywieszki od zmian oleju tez zmieniasz ?? :wink: bo widzialem tak jak szukalem.... przebieg 120tys niby... a wywieszka chyba byla na 160tys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

w sunnym z 1991 mielismy 230tys. przebiegu, konstrukcja tych silnikow jest raczej podobna. W kazdym razie szybciej sprzedasz nismo bo CI zardzewieje niz przez to ze silnik odmowi posluszenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Almerę z 1997r z przebiegiem 400 tys km. w tym 220 tys na gazie i silnik był OK. Właściciel cofnął licznik na 180 tys. i sprzedał samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to 99/2000 i ma nakręcone 69 z kawałkiem :D 100% orginał :D ja przez 9 miesięcy nakręciłem 11 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja ma ponad 190.000 i jeszcze jezdzi! :) do 180 tys. jezdziła u ciotki w Niemcach i była serwisowana w ASO :). Też jestem ciekawy ile jeszcze wytrzyma, mam nadzieje ze dlugo. Jak narazie ok silnik brzytwa zero wycieków i nawet jej nierzre rdza (no troche na tym uszku od haka z tyłu) amory spox, no ale jezdziła po "normalnych drogach" wiec mysle ze unas to bedzie trzeba je napewnao uz wymienic po jakimś czasie.

 

Pozdrowionka i mam nadzieje że bez problemu zrobie tyle co Maciek PO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 rok i dzis stuknęlo 148 000

 

po naszych pieknych drogach :roll: jezdzi 1,5roku i zrobila ~20 000

nic sie nie psuje i nie widac zeby chcialo :lol:

oleju nie bierze ani kropelki

jedyne co, to przez ten czas zaczela go rdza wpierniczac ale na wiosne pojdzie do malenkich poprawek i bedzie jak nowa

 

nic tylko lać i jeżdzic :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Almerę z 1997r z przebiegiem 400 tys km. w tym 220 tys na gazie i silnik był OK. Właściciel cofnął licznik na 180 tys. i sprzedał samochód.

 

dlatego boję się używek...

 

Zawsze celuję w używkę a i tak ląduje w salonie po nówkę

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja n15-tka z 1996 r. ma przehulane 203 tyś., z czego 170 tyś na drogach we Francji. Silnik 2.0 D, 75 KM spisuje się bez zarzutu, podobnie jak reszta wyposażenia(pełna elektryka) nie wyłączając klimy. :D oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój niestety też 200 tysięcy nie przekroczył, dopiero za rok go to czeka. a razie ma 180 tysięcy (1998, pierwsza rejestracja styczeń 99). Póki co, odpukać w niemalowane drewno wszystko jest cacy i nie za bardzo chce się psuć. Autkiem jeżdżę dopiero pół roku. Oleju nie ubywa, nic nie stuka, nie piszczy, nie skrzypi, nie wali, nie ściaga itd....

Jedyne co mnie drażni to silnik. 1,4 na taką budę to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin600

Moja Almerka ma 160 tyś w tym 50 tyś na gazie rocznik 96, kupiłem ją z przebiegiem 110 tys i zamierzam nawinąć na licznik conajmniej 200 tyś bo zrobiłem w zeszłym roku blachę i nie widzę powodu aby ją sprzedawać.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Almerę z 1997r z przebiegiem 400 tys km. w tym 220 tys na gazie i silnik był OK. Właściciel cofnął licznik na 180 tys. i sprzedał samochód.

 

jak mnie takie coś wqrwia!!!

potem kolesiowi co kupił coś walnie i będzie mówił że japońce to szroty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...