Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patenty na zabudowę gwizdków?


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, o zamontowaniu gwizdków w słupkach lub przy pokrywach lusterek, a w mojej N15 nie ma przewidzianych fabrycznie na to miejsc.

Może macie jakieś fajne patenty by je tam gdzieś w tym miejscu (na tej wysokości) elegancko zamontować? Najchętniej zobaczyłbym jakieś fotki.

 

Z góry dzięki za porady i przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Ja też zamontowałem w słupkach i mogę fotkę podesłać i powiedzieć ci jak to zrobiłem .Pozdrawiam :wink:

 

to ja poprosze fotke i opis jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pozwole przesłać swoje fotki. A ponieważ sam tego nie robiłem mogę przedstawić tylko efekt finalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęcia zrobie i wyślę jutro, natomiast opis mogę zamieścić od razu...mianowicie:wziąłem wiertarke, założyłem otwornice(chyba tak sie to fachowo nazywa), w wybranym miejscu wyrżnąłem dziure i wstawiłem gwizdek...ot, cała filozofia :wink: Może mi sie pofarciło że akurat średnice gwizdka i otwornicy były takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo
Myślę, o zamontowaniu gwizdków w słupkach lub przy pokrywach lusterek, a w mojej N15 nie ma przewidzianych fabrycznie na to miejsc.

Może macie jakieś fajne patenty by je tam gdzieś w tym miejscu (na tej wysokości) elegancko zamontować? Najchętniej zobaczyłbym jakieś fotki.

 

Z góry dzięki za porady i przykłady.

poczekaj odrobine tak okolo tygodnia... moze juz w ten wekkend bede zabudowywal swoje... p10

technika bedzie ta sama co w subie w avatarze... bedzie krok po kroku jak to zrobic czyli profesjonalista amator w cenie budzetu domowego :)

zdjecia opisy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj odrobine tak okolo tygodnia... moze juz w ten wekkend bede zabudowywal swoje... p10

technika bedzie ta sama co w subie w avatarze... bedzie krok po kroku jak to zrobic czyli profesjonalista amator w cenie budzetu domowego :)

zdjecia opisy itp

No kurcze, ja tez czekam. Czy te gwizdki beda wysoko przylusterkach czy w boczkach drzwi tak jak u Coobcia (chyba wlasnie u niego widzialem taki patent)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

nie nie ...jak najbardziej przy samych pokretlach lusterek

...dzis sie dowiadywalem o wlokno weglowe zeby to jakos nowoczesnie wygladalo... bedzie super (mam nadzieje ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena?

W Olsztynie za instalacje głośników w słupkach w dobrym warsztacie car audio to koszt około 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bort jesteś chentny to za symboliczną oplatą moge CI wygluszycz dzwi plus jakieś wieksze glosniki wsadzić no i oczywiście jakoś wkomponować gwizdki, ale musi być łądna pogoda i warto już sie psotarać o jakiś sensowny sprzet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo
W Olsztynie za instalacje głośników w słupkach w dobrym warsztacie car audio to koszt około 350 zł.

dobre ! to mi sie podoba :)

 

narazie wydalem:

maty z wlokna szklanego 14.50zł

szpachla wykonczeniowa 12.00zł

kawalek pilśni... 0zł

wlokno weglowe bedzie kosztowalo okolo 50zł (mam nadzieje ze nie wiecej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęcia zrobie i wyślę jutro, natomiast opis mogę zamieścić od razu...mianowicie:wziąłem wiertarke, założyłem otwornice(chyba tak sie to fachowo nazywa), w wybranym miejscu wyrżnąłem dziure i wstawiłem gwizdek...ot, cała filozofia :wink: Może mi sie pofarciło że akurat średnice gwizdka i otwornicy były takie same

 

Są fotki do opisu Hubiego do obejrzenia w dziale Zrób to sam:

http://www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=...id=5&tid=23

 

TatoTurbo: coraz bardziej mnie ciekawi ten Twój patent. :-k

Coobcio: na razie dziękuję za pomoc, pokombinuję na razie sam - w końcu ma się też fach w rękach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Jak Bort jesteś chentny to za symboliczną oplatą moge CI wygluszycz dzwi plus jakieś wieksze glosniki wsadzić no i oczywiście jakoś wkomponować gwizdki, ale musi być łądna pogoda i warto już sie psotarać o jakiś sensowny sprzet :D

 

hmm to moze pomozesz mnie wygluszyc drzwiczki? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ładne fotki :D:D:D Pierwotnie plan był trochę inny. Kolor słupków miał pozostać fabryczny, a obudowa głosników miała być pomalowana na inny kolor. Był jednak problem z materiałem o zbliżonym kolorze co fabryczny plastik, wiec temet upadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust ciężko tu coś dobrać żeby integrowało się kolorystycznie, w tym samochodzie każdy element ma inny odcień. Przerobienie całych słupków na kolor czarny możnaby uznać za większy błąd ponieważ nie ma w tym samochodzie nic czarnego. Ale to oczywiście rzecz gustu i trzeba znać się na sztuce, moim zdaniem dobrze jest i tak, i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odbiorze samochodu też nad tym myślałem. Ale naprawdę wygląda to dobrze. Kokpit z góry jest też ciemny więc czarny jest ok. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...