Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Zmieniarka CD i instalacja zmieniarki CD /tematy połączone/


Gość BARDOPOND
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BARDOPOND

Witam Szanownych Forumowiczów,

 

Proszę o następującą informację. Zamierzam zakupić zmieniarkę pokładową na 6 płyt CD MODEL PP-2538T. Czy tą zmieniarkę będzie obsługiwać każdy montowany fabrycznie radioodtwarzacz. Z tego co wiem są dwa modele radioodtwarzaczy montowanych w N16.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Witam Szanownych Forumowiczów,

 

Proszę o następującą informację. Zamierzam zakupić zmieniarkę pokładową na 6 płyt CD MODEL PP-2538T. Czy tą zmieniarkę będzie obsługiwać każdy montowany fabrycznie radioodtwarzacz. Z tego co wiem są dwa modele radioodtwarzaczy montowanych w N16.

 

Pozdrawiam

jesli radiodtwarzacz ma na panelu napise w stylu cd changer to pewno obsluzy zmieniarke.. co do zmieniraki to jesli ona jest pod nissana to napewno zadziala.

ja np mam zmienirke z primery PN-2475F i dziala wysmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np mam zmienirke z primery PN-2475F i dziala wysmienicie.

 

To dobra wiadomość, że zmieniareczkę udało sie podłączyć i wszystko gra jak powinno. Jeśli chodzi o sterowania zmieniarką to mój przedmówca wyjaśnił chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1

ja np mam zmienirke z primery PN-2475F i dziala wysmienicie.

 

To dobra wiadomość, że zmieniareczkę udało sie podłączyć i wszystko gra jak powinno. Jeśli chodzi o sterowania zmieniarką to mój przedmówca wyjaśnił chyba wszystko.

no udalo sie podlaczyc , dziala fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BARDOPOND

Dzięki za informacje. Zmieniarka jest typowo Nissan'owska natomiast na panelu radioodtwarzacza nic nie pisze. Jest przycisk SRC / zmiana trybu pracy / tylko nie wiem czy jednym z trybów pracy jest tryb CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie pisze to może być problem. Przycisk SRC zmienia tryb pracy z radia, na CD i kasetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toshiro
Jeśli nic nie pisze to może być problem. Przycisk SRC zmienia tryb pracy z radia, na CD i kasetę.

 

Tu Miśek ma racje ja ten temat wałkowałem z paroma serwisami i tylko radia z magnetofonem i napisem cd changer to musi sterować jesłi nie ma napisu nie steruje w 100%

Zostaje albo zmiana radia albo wejść po FM ale to słaba jakość odbioru. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie udało się nic załatwić w serwiesie :?: Do radia na cd nie mozna podłączyć zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie udało się nic załatwić w serwiesie :?: Do radia na cd nie mozna podłączyć zmieniarki.

 

DOkładnie tak nic sie nie da zrobić :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak wyjmuje zmieniarkę spakuje do kartonu i sprzedaje wraz z adapterem do Nismo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Szkoda a miało być tak Piknie!!!! :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BARDOPOND

Witam ponownie,

 

Jeśli ktoś potrzebuje zmieniarkę pokładową na 6 CD + kabel z wtykami do almerki N16 to bedę miał do sprzedania od jutra. Cena myślę dość atrakcyjna - 550 PLN. Uwaga, jak wyżej opisano w postach radio musi być przystosowane do obsługi zmieniarki CD ( radioodtwarzacz premium )

 

Zdjęcia przesyłam na e-maila.

 

Pozdrawiam[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Każdy z nas był kiedyś nowy i popełniał błędy. Ale wiadomo każdy też się uczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość bernas1977

Czy każda zmieniarka Clariona CV707 będzie pasować do mojego radia (seryjne w modelu 2002 sprzed liftu), czy może ma to być jakaś specjalna dla nissana?

Wiem, że już było, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każda zmieniarka Clariona CV707 będzie pasować do mojego radia (seryjne w modelu 2002 sprzed liftu), czy może ma to być jakaś specjalna dla nissana?

Wiem, że już było, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem...

cv707 pasuje do nissana,ale byly montowane dwa rodzaje radii jedne nie obslugiwaly zmieniary, Jesli masz na radiu napisane CD chenger to radio obsluguje zmieniarke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam

 

Mam pytanie dotyczace pokladowej zmieniarki cd do nissana almera r 2000. Chcialem zakupic zmieniarke na allegro ale nie wiem czy bedzie dzialac z moim fabrycznym radiem. Wedlug mnie nie powinnko byc problemow ale chcialem sie jeszcze Was poradzic.

Link do mojego radia podaje ponizej: PN-1628M-N

 

http://www.erta.ru/base/nissan/ct098.shtml

 

Link zmieniarki z allegro:

 

http://allegro.pl/item122917260_zmieniarka...do_nissana.html

 

Aha jeszcze jedno pytanie slyszalem ze jest taak mozliwosc ze podlaczajac zmieniarke bede musial jakis kod wpisac?

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem czy ten klient co sprzedaje zmieniarke dorzuca do tego kabel. Orientuje sie ze te dwie prostokatne wtyczki to sa do zmieniarki, a na zdjeciu jest tylko jedna wtyczka. Jesli nie bede mial tej wizaki kabla to jaki jest mniej wiecej koszt zakupu tego krotkiego kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem czy ten klient co sprzedaje zmieniarke dorzuca do tego kabel. Orientuje sie ze te dwie prostokatne wtyczki to sa do zmieniarki, a na zdjeciu jest tylko jedna wtyczka. Jesli nie bede mial tej wizaki kabla to jaki jest mniej wiecej koszt zakupu tego krotkiego kabelka.

wiazka zmieniarki ma 1 wtyczke. do tego sa 3 kable

jeden + po stacyjce

drugi+ stały

trzeci - masa

wszystkie te napiecia znajdziesz na zasilaniu radia i tam musisz sie wlutowac

 

co do kodu to moze sie okazac ze po odlaczeniu napiecia z radia urzadzenie po podladczeniu bedzie wymagalo kodu. Kod ten powinienes dostac wraz z samochodem ( jednak ja go nie dostalem) w zwiazku z tym zwrocilem sie do nissana o zdobycie kodu. zrobili to bez problemow i za free. Jednak utrata kodu moze Cie nie spotkac.! ja wypinalem radio tysiace razy i nigdy kodu nie wpisywalem.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta zmieniarka co podalem w linku powinna pasowac.

 

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 19:29 ]

Mam jeszcze jedno pytanie czy ta wiazke co leci od radia do zmieniarki da sie jakos czyms zastapic bo koszt tego w aso poprostu jest zartem 180 za kawaleczek kabelka.

 

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 19:31 ]

Mam jeszcze jedno pytanie czy ta wiazke co leci od radia do zmieniarki da sie jakos czyms zastapic bo koszt tego w aso poprostu jest zartem 180 za kawaleczek kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...