Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części zamienne


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawcio6

sprzedam nowe klocki przód navara d40 masterhpt advanced line do kół 17' (ja właśnie mam 17 a okzuje się że zaciski są od 16':()za 50 pln (kupione po rabacie za 128,19)leżą u mnie już chyba pół roku. 601245140 wawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemka wszytskim

poszukuję zawory sterowana turbinądo navaray z 2008 r. moz ema ktoś jakis namiar



Jeszcze raz napiszę bo mi się literki poprzestwial potrtezbuję zawór sterowania turbiną do navary 2008 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jakby ktoś miał do oddania tanio zużyta maglowniće od d40 to przygarnę do testów przeróbki układu kieroniczego w d21 d22 i i tyranach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

mam do sprzedania pięć opon do nawarki wielosezonowe w dobrym stanie resory ,amorki tył i przód ,sprężyny i światła przeciwmgielne przednie.lemmy mam prośbę o przerzucenie tematu do nawary .wchodziłem na ich dział ale nie wiem gdzie to wkleić .z góry serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Domniemam iż temat namiętnie przewałkowany lecz nie mogę się doszukać - więc spytam.

Rozrząd do navary d40 firmy "motive" - coś ktoś na temat tego producenta słyszał coś. Ogólnie dostępny w intercarsie ale nie mam bladego pojęcia co to za firma. Warte to zachodu? Czy posiadacie namiary na coś konkretnego? pozdro i dziekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacze i łańcuch kup oryginalny. Jest na allegro w dobrych cenach. Reszta nie ma znaczenia kto produkuje. Ja kupiłem FAI Auto Parts. Po 8 tyś km. łańcuchy do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Domniemam iż temat namiętnie przewałkowany lecz nie mogę się doszukać - więc spytam.

Rozrząd do navary d40 firmy "motive" - coś ktoś na temat tego producenta słyszał coś. Ogólnie dostępny w intercarsie ale nie mam bladego pojęcia co to za firma. Warte to zachodu? Czy posiadacie namiary na coś konkretnego? pozdro i dziekować.

tu masz temat o łańcuchu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94257-zanim-ci-p%C4%99knie-%C5%82a%C5%84cuch-rozrz%C4%85du-yd25/

i jeszcze więcej tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/97827-sam-naprawiam-wymiana-rozrz%C4%85du-w-yd25-informacje-i-czynno%C5%9Bci/page-2 

poświęciłem sporo czasu na przestudiowanie tematu, a niektórzy użytkownicy forum jeszcze więcej na praktyki i okazuje się, iż nie ma chyba dobrego rozwiązania;/

 

 

z tego co zauważyłem rozrząd ze względu na swoją krótkowieczność wymaga gruntownej modyfikacji polegającej często na zastosowaniu podwójnego dolnego łańcucha (prawdopodobnie od d22) i pasujących do niego kół zębatych, zestaw jest dostępny na portalach aukcyjnych (podobne rozwiązania są stosowane również za granicą filmy na yt), więc jeśli już grzebać w rozrządzie to warto zgłębić temat, dziwne że brakuje polskojęzycznych informacji na temat problemów z rozrządem, ja słyszałem o 7 przypadkach awarii silnika w wyniku pęknięcia łańcucha a nie mieszkam w mieście, chociaż może to jest właśnie przyczyna dużej ilości navar

Edytowane przez kissmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy są repeeaturki progów do d22 albo czy od terano będą takie same?

Witaj,

ostatnio też miałem ten problem. Do D22 nic nie było, ale od Terrano 1 pasują :D Tylko długość musisz dopasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 miałem problem znaleźć ale od 2 bez problemu, po znizkach w intercarsie 54zl sztuka :D

 

A chlapacze na tył do wersji poliftowej d22 lub np300 pasują od innego modelu? Bo od przedliftowej wymagają przeróbki

Edytowane przez gente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam posiadam płytę pod wyciągarke dopasowana do nawary płaciłem za nią 970zl odam za 450zl fotki mogę wysłać na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ma ktoś może na sprzedaż osłonę miski, mostu i reduktora do Nissana D22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chce tworzyć nowego tematu, ale może ktoś wstawić fotke tak na szybko mocowania pałąka pod kołem zapasowym? Chodzi mi o mocowanie do ramy od strony pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie

Może ma ktoś namiar na tylny zderzak ( najlepiej kompletny ) do D22 2005 r.

szukam jeszcze pokrywy na pakę z możliwości założenia orurowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ma ktoś może na sprzedaż osłonę miski, mostu i reduktora do Nissana D22?

Paewrtech pod tym numerem 600 979 537 dostaniesz komplet osłon z blachy alu 6mm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

może ktoś z Was chciałby kupić nowe i nieużywane części do Nissana Navary D40/ Pathfindera? Sprzedałem swoje auto, a części mi zostały, zapraszam na linki:

 

Tuleje amorka górnego

 

Czujnik ABS-u

 

Oryginalne 2 śruby zbieżności i 2 podkładki

 

4 tuleje wahacza

 

2 śruby wahacza + nakrętka GRATIS

 

 

Możecie pisać prywatne wiadomości, pisać na tel. , nawet dzwonić na niego :) 696 488 880

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Poszukuję przekładni ślimakowej do d22, europa, BEZ LUZÓW znalazłem jedną firmę co regeneruje i czas oczekiwania do 2 mies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...