Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halogeny na dach - fotki z montażu


Przemeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A chciałem się pochwalić z montażu halogenów na dachu w ilości 4 sztuk Hella JUMBO 320 FF :P:P:P Poniżej mała sesja zdjęciowa:

 

20080426006zn6.jpg

 

20080426010kq7.jpg

 

20080426020sw3.jpg

 

20080428002zh4.jpg

 

20080429kk2.jpg

 

20080429001ih1.jpg

 

20080429003ta4.jpg

 

20080429002ke3.jpg

 

Pozdrawiam :one: :one: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze jak fajnie :) sam mysle nad montarzem halogenów ale zastanawiałem sie nad montazem na srodku dahu a kolega widze ma na samym tyle ... musze rozpatrzec wszystkie za i przeciw i działac ...

 

ogólnie przemq wyglada bardzo ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ash_One

świetna robota, a jeśli to robiłeś samemu to pewnie dodatkowa frajda :one:

 

Powiedz mi tą dziurkę w dachu to sobie wywierciłeś prawda ? ;)

 

 

ps: wrzuć jeszcze jakieś fotki jak to świeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wyglada to konketnie no i moge sobie tylko wyobrazac jak swieci :diabel2: Tylko ze przy dluzszym uzytkowaniu moze byc potrzebny akumulator zelowy ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc niewsiowo to wyglada. Zdradzisz ile cie impreza kosztowala? (Lampki i robota.) Pozdrawiam

 

Lampy kosztowały 1200 zł. Żarówka H7 + pozycja na diodzie LED - niestety diody sieją trochę na CB radiu :zly: :zly: ale już jestem w trakcie zmian i będzie oki :one: :one:

 

Dodatkowo uchwyt ( kwasówka - kształtownik ) który został zrobiony pod lampy u zaprzyjaźnionego ślusarza - 350 zł . Kable, żarówki, taśmy, itp. , robota elektryka - 200 zł . Razem 1750 zł . :027: :027:

 

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 12:52 ]

świetna robota, a jeśli to robiłeś samemu to pewnie dodatkowa frajda :one:

 

Powiedz mi tą dziurkę w dachu to sobie wywierciłeś prawda ? ;)

 

 

ps: wrzuć jeszcze jakieś fotki jak to świeci :D

 

No co ty dziurka już była . :D:D A tak poważnie - tak - dziurkę wywierciłem sam - w odpowiedni sposób zabezpieczyłem - jak widać na zdjęciach , mocowanie relingu dodatkowo zabezpiecza ten otwór przed czynnikami atmosferycznymi . Dodatkowo w relingu ( uchwycie ) również zrobiony jest otwór aby można było przeprowadzić kabel.

 

A świeci - baaaaaardzo fajnie - w nocy można iść do lasu grzyby zbierać ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość ZdrajcaSt

20-calowe fele sprowadzane na zamówienie ze stanów na oponkach maxisa 275/80/a dalej nie pamiętam a powiedzcie mi jak chce kupic uniwersalny wydech "sportowy" z allegro to musze coś jeszcze zmieniac bo w navarkach jest katalizator w połowie wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...