Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd. Łańcuszek rozrządu NT II 2.4


Gość panda-75

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tego oznaczenia niestety ale pytałem o cenę łańcuszka rozrządu w sklepie z kawałkami do japończyków :D i koles znalazł bez problemu łańcuszek i napinacz, slizg nie dostępny :diabel2:

 

a mam T II 2,4 3 drzwiowy napisz jak ci sie jeździ bo mi sie wydaje straszny muł, żuca jak sam h.. na asfalcie ale warto było kupić :diabel:

 

Podrawiam

Sew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mosquito

tak jak pisał sew spytaj w sklepie o komplet do wymiany rozrządu,powinni Ci znaleźć łańcuch,napinacz i płozę(prowadnice)za całość ok 400zł.Tylko,że gość jak zobaczył co i jak to stwierdził,żebym sobie głowy nie zawracał bo podobno 300tys dla nich to normalny przebieg i nie warto tam nic ruszać,bo można tylko mu zaszkodzić.Potwierdziło to 2 mechaników,więc coś w tym musi być.

 

A to że muł no to trudno,troszke mało mocy,ale jedzie się całkiem przyjemnie i wcale tak bardzo nie rzuca,kwestia kto jest do czego przyzwyczajony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie 300 tys mój ma 200 z duzym chakiem a nie mam pewnosci czy nie cofany licznik a łańcuch na 100% nie ruszany wiec moze warto juz myslec ??

 

swoją drogą to pasek ma 80 tys to tylko 4 razy mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...