Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ - pytanie o podłokietnik


Gość kristo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy komuś udało się dowiedzieć co to jest za magiczne wycięcie wewnątrz podłokietnika? Pytałem w ASO ale nie wiedzą. Chodzi mi o wycięcie które patrząc od góry od strony kierowcy jest z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zrozumiałem pytanie.Chodzi o konkretne przeznaczenie działów schowka pod podłokietnikiem czy inne wycięcie którego nie lokalizuje?

A i tak tylko o pierdołach piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zrozumiałem pytanie.Chodzi o konkretne przeznaczenie działów schowka pod podłokietnikiem czy inne wycięcie którego nie lokalizuje?

 

czytaj co napisałem - wycięcie po lewej stronie patrząc od strony kierowcy. Jak otworzysz podłokietnik i spojrzysz na jego lewą krawędź to zrozumiesz.

 

 

A i tak tylko o pierdołach piszemy.

A to akurat nie wiem o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem stożkowate wycięcie -może o to chodzi-jest na monety.Sprawdza się.

 

:559: naprawdę? No to mnie zaskoczyłeś :) Używasz tego do monet i się sprawdza czy zostało zaprojektowane do tego celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,jednym ruchem palucha zgarniasz cały bilon który masz na koncie w wycięciu.

Ciekawe jest przeznaczenie pojemnika na butelki .Ten pierwszy od konsoli niby pasuje do kubka z kawą z fastfoodu ,ale kubek wiesza sie na deklu i to grozi powodzią kawową -nieprzydatny.Drugi prawie pasuje do litrowych butelek ale litrowa butelka coli (standard światowy) mieści się w 1/8 i trzyma tak trochę wystając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda co pisze lechu1 przyznaje mu racje. Te pojemniki na butelki (kubki) sa niewymiarowe u mnie służą do trzymania tam okularów i właśnie drobnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,jednym ruchem palucha zgarniasz cały bilon który masz na koncie w wycięciu.

 

Jeszcze raz zapytam skąd wiesz że to wycięcie to jest akurat na monety? Masz jakieś źródło wiedzy nt QQ?

 

Ciekawe jest przeznaczenie pojemnika na butelki .Ten pierwszy od konsoli niby pasuje do kubka z kawą z fastfoodu ,ale kubek wiesza sie na deklu i to grozi powodzią kawową -nieprzydatny.Drugi prawie pasuje do litrowych butelek ale litrowa butelka coli (standard światowy) mieści się w 1/8 i trzyma tak trochę wystając.

 

ja nigdy nie pije niczego w samochodzie ani tym ani żadnym więc mi te pojemniki nie potrzebne, używam ich na inne rzeczy które wyciągam z kieszeni spodni żeby mi nie przeszkadzały; szczerze mówiąc wołałbym aby były płytsze :)

 

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 13:49 ]

Nie sprawdzałem nigdy miejsc na butelki w drzwiach...

 

sam nie próbowałem ale z tego co wiem mieści się butelka 0,75L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem ostatnio mój punkt ASO i zapytałem sie przy okazji o te wycięcie w podłokietniku i pan nie wiedział sam do czego to zrobili ale znakomicie sprawdza sie do monet bo sam ma tez QQ i właśnie do tego to używa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam INSTRUKCJĘ OBSŁUGI

strona 2-33

 

i wszystko jasne... :one:

 

no dzięki ale w mojej instrukcji nie ma takiej strony :D

jest 2-32 a potem 3-1

instrukcja z kwiecień 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam INSTRUKCJĘ OBSŁUGI

strona 2-33

 

i wszystko jasne... :one:

 

no dzięki ale w mojej instrukcji nie ma takiej strony :D

jest 2-32 a potem 3-1

instrukcja z kwiecień 2008

 

a to przepraszam

w mojej jest, a nawet są kolejne strony właśnie z opisem schowków - może w kolejnym wydaniu coś uzupełnili.

 

w każdym razie wg instrukcji jest to właśnie schowek na monety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt jest -poproszę o wzmiankę -że pomógł.(mimo braku tego faktu w instrukcji)
:584: nieładnie tak się upominać o podziękowania :)

oczywiście dziękuje wszystkim za podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odnośnie podłokietnika...Mam wersje Visia i nie przesuwa mi się on do przodu... Tak ma byc bo przesuwany jest tylko w wyższej wersji czy coś żle robie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie wysuwany działa prawidłowo, bardzo ciasno się wysuwa i wsuwa więc Kristo jeśli u Ciebie lata to na listę i do usunięcia na gwarancji :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wysuwany działa prawidłowo, bardzo ciasno się wysuwa i wsuwa więc Kristo jeśli u Ciebie lata to na listę i do usunięcia na gwarancji :diabel:

 

u mnie akurat jest ok, ale wiele osób narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wysunięciu rusza sie i stuka , zgłosiłem podczas przeglądu , to stwierdzili że jest ok i tak jest również w nowych.

Napisałem na ten cały "przegląd" reklamację do Nissana zobacze co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wysunięciu rusza sie i stuka , zgłosiłem podczas przeglądu , to stwierdzili że jest ok i tak jest również w nowych.

Napisałem na ten cały "przegląd" reklamację do Nissana zobacze co odpowiedzą.

 

ciekawi mnie bardzo że w tańszej Visii jest lepszy czyli otwierany a w droższych gorszy przesuwany. Chyba że ja pojmuje inaczej lepszy/gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesuwany w trakcie jazdy jest bezużyteczny chyba,że się na postoju chcesz obrócić do tyłu aby z kims porozmawiać -to wtedy można się podeprzeć...No chyba,że ktoś ma z 195 cm i odsunięty na maxa fotel to może wesprze łokieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...