Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dieselLPG napisał:

W swojej pierwszej zecie cisnąłem bez nadkoli ze 2 lata i ruda wyszła na nadkolach koło lamp.

Nie wiem czy to reguła, ale w ASO dostałem błotniki bez otworów na kierunki

oooo zaskoczony jestem .. chociaż kurde powiem Ci, że walić te kierunki mi nie byłyby potrzebne, potrzeba mi wiedzy, czy np. jadąc po auto nie jade po ulepa karoseryjnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to może znaczyć, że była jakaś przygoda.

Wracając do osłony pod silnikiem to niektórzy naumyślnie ją demontują, bo obniża temp. pod maską albo zwyczajnie niszczy się ona od orzycierek lub te spinki odpadają i wisi i wtedy też się pali o asfalt.

Ja nie mam od lat i aż tyle syfu co na tej focie HRa nigdy nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stoje pomiedzy wyborem zetki na 80% bedzie wersja US wybor jest pomiedzy wersja RevUp a HR.. Niby najbardziej pozadana wersja jest hr jednak osobiscie nie jestem do niej przekonana ze wzgledu na wystepujaca tzw "szpere klockowa" zastanawiam sie nad jej uciążliwościa podczas jazdy i nie chodzi mi tylko o zuzywanie klockow.. 

Czy kontrola trakcji, asp i szpera mechaniczna wystepowaly we wszystkich wersjach revupa? A jak to sie ma przy HR? 

Edytowane przez Anyaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Rozgladam sie za 350z, budzet 35tys. Fajnie jakby udalo sie kupic wersje EU. Czy przy tej kwocie jest sens rozgladania sie za tym autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 11:23, Anyaa napisał:

Stoje pomiedzy wyborem zetki na 80% bedzie wersja US wybor jest pomiedzy wersja RevUp a HR.. Niby najbardziej pozadana wersja jest hr jednak osobiscie nie jestem do niej przekonana ze wzgledu na wystepujaca tzw "szpere klockowa" zastanawiam sie nad jej uciążliwościa podczas jazdy i nie chodzi mi tylko o zuzywanie klockow.. 

Czy kontrola trakcji, asp i szpera mechaniczna wystepowaly we wszystkich wersjach revupa? A jak to sie ma przy HR? 

Nawet się nie zastanawiaj jeśli masz dobrego HR do wyboru zmiana szeryf na mechaniczna to bardzo niski koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.05.2020 o 17:09, AliGi napisał:

Czesc. Rozgladam sie za 350z, budzet 35tys. Fajnie jakby udalo sie kupic wersje EU. Czy przy tej kwocie jest sens rozgladania sie za tym autem?

Hej! Jeśli Cię interesuje to jest zet z 2004 roku z przebiegiem 204tyś.Auto bylo sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 192 500 km i przetartą prawą stroną kupione od handlarza .Zet w moim posiadaniu od 3 lat przez ktore najedzilem 11500 tyś km. Od razu zostało Założone nowe sprzeglo "ACT Heavy Duty Street" i dwumasa z "LuK"_a , Nowy akumulator. Skrzynia zalana "Red Line MT-85 75w90" plus LIQUI MOLY GEAR PROTECT ,dyfer rowniez zalany Red Line , silnik zalany " Motulem 5w40 8100 X-clean" Filtry,paski,napinacze,olej spomagania kierownicy "Motul Multi ATF" itp.itd wymienione,porobione ,założony nowy silnik podnoszenia szyby od strony kierowcy. Auto stoi na zimówkach "Pirelli Sottozero 3 " ktore kupilem nowe. Zderzak przedni/tylni byl malowany z powodow estetycznych. Posiadam rowniez sztywne kolo "ACT StreetLite" na ktorym zrobilem 700km ktore dodaje do auta. Na Wszystko mam paragony. Jak jesteś zainteresowany to podaje tel i email +47 462 33 181 (wieczorem mozna dzwonic) bartek.andrzejewicz@gmail.com .Chciałem za niego 38k ,duzo w niego włozylem takze stan adekwatny co do ceny jak jestes zainteresowany pisz dzwon przyjezdzaj zawsze sie dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 21:32, welna_ napisał:

Hej! Jeśli Cię interesuje to jest zet z 2004 roku z przebiegiem 204tyś.Auto bylo sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 192 500 km i przetartą prawą stroną kupione od handlarza .Zet w moim posiadaniu od 3 lat przez ktore najedzilem 11500 tyś km. Od razu zostało Założone nowe sprzeglo "ACT Heavy Duty Street" i dwumasa z "LuK"_a , Nowy akumulator. Skrzynia zalana "Red Line MT-85 75w90" plus LIQUI MOLY GEAR PROTECT ,dyfer rowniez zalany Red Line , silnik zalany " Motulem 5w40 8100 X-clean" Filtry,paski,napinacze,olej spomagania kierownicy "Motul Multi ATF" itp.itd wymienione,porobione ,założony nowy silnik podnoszenia szyby od strony kierowcy. Auto stoi na zimówkach "Pirelli Sottozero 3 " ktore kupilem nowe. Zderzak przedni/tylni byl malowany z powodow estetycznych. Posiadam rowniez sztywne kolo "ACT StreetLite" na ktorym zrobilem 700km ktore dodaje do auta. Na Wszystko mam paragony. Jak jesteś zainteresowany to podaje tel i email +47 462 33 181 (wieczorem mozna dzwonic) bartek.andrzejewicz@gmail.com .Chciałem za niego 38k ,duzo w niego włozylem takze stan adekwatny co do ceny jak jestes zainteresowany pisz dzwon przyjezdzaj zawsze sie dogadamy ;)

zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, sprzedam mojego 350Z z przebiegiem 47k km.  Mniej około 2k km temu zrobiłem serwis olejowy i klimatyzacji. Jest to wersja 35th Anniversary, kolor Ultra Yellow. Nr telefonu do mnie w razie pytań 501 680 699

Link: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-35th-anniversary-ID6D7XtC.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Czesc,

Przymierzam sie do zakupu 370Z Nismo i biore ten konkretny egzemplarz pod uwage: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-nissan-370z-nismo-cesja-leasingu-ID6EeTv0.html

Bede wdzieczny za opinie - moze ktos mial z nim do czynienia lub za ten konkretny okaz.

Czy jest polecany okoliczny serwis na sprawdzenie przed zakupem czy zostaje ASO ? (Katowice lub okolice)

Moze jest rowniez ktos z tej lokalizacji ...aby pomoc w ewentualnych ogledzinach, doradzic itd. ?

 Dzieki,

/Andrzej

Edytowane przez AndrzejB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...