Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Instrukcja Do 1.6


Gość snowcraft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snowcraft

Witam

Szukam instrukcji do nissana Sereny (serwisowej,naprawczej) jest to bardzo pilne ponieważ musze wyjechac na początku sierpnia pisałem już jeden temat niestety nikt nie odpowiedział.

 

A i szukałem na forum i znalazłem pana który rozdawał ksiązki napisałem do niego czy to aktualne bo bardzo potrzebuje i że prosiłbym o wysłanie takowej ksiązki na e-mial bądz inaczej.....lecz nic jak narazie nie odpisał.Może ktoś z was ma w domu do odsprzedania bądz wysłania na e-mial w formacie pdf lub wrzucic na rapida.

 

Mój Nissan:

Nissan Serena 1.6

 

Rocznik 1996

 

Pozdrawiam i jeszcze raz prosze o pomoc

 

snowcraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , nie pisz Pan , bo bo czuje się wtedy staro , mam tylko 38 lat , mów mi ty. Podaj adres na PW i w poniedziałek wyśle Ci priorytetem płyte z instrukcją. Twoja Serena bedzie gotowa do drogi w wyznaczonym czasie. Staram się zaglądać w miare regularnie na to forum . Ostatnio wysłałem płytke do Płochocina. Jeżeli się czegoś podejmuje to reguły się tego wywiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość snowcraft

ok już wysłałem miala ze stosownymi inforamcjami oraz pytaniem :)

 

Mam jeszcze pytanko czy ta płytka zawiera wszystkie informacje :

np.Jak ustawic rorząd itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest instrukcja warsztatowa, tylko mam nadzieje że wczytałeś sie w post i wiesz że jest po angielsku. 1000 stron, pewnie, coś o ustawieniu rozrządu się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś może po Polsku instrukcje ??

Nie istnieje, chyba że ktoś ją sobie przetłumaczył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się dzieje że nie dostajecie moich odpowiedzi z PW , podaj prosze adres na PW i jutro rano ci wyśle, bo od poniedziałku do końca września wyjeżdzam i nic nie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość snowcraft

Doszła instrukcja do Krakowa w sumie troche sie z niej dowiedziałem rozłożyłem silnik......i d*pa z wyjazdu głowica pęknięta obok zaworu nie da sie spawac....musze szukac silnika lub głowicy jeśli macie to piszcie bo narazie to wychodzi że urlop spędze przy pieprzonym silniku .. :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

SFCTOMEK - solidny z Ciebie Facet. Bardzo dziękuję za pomoc i za instrukcję. Na pewno się przyda. :) :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś w niej o vanette 23d 98'' , przede mna sporo roboty a ksiazeczka by ulatwila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość płytki CD to ponad 1000 stron szczegółowej instrukcji serwisowej w j.angielskim. Dużo schematów i rysunków poglądowych. Instrukcja wydana w 1992 r. Z tego co się mogłem zorientować jako biurwa, po pobieżnym przeglądnięciu - znając tylko j. polski i rosyjski - jest wiele wspólnego jeśli chodzi o zagadnienia mechaniczne. Odpowiadając na Twoje pytanie, nie wiem czy jest konkret w postaci rocznika 1998.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wam podsylam to jest manual dla warsztatow

dla SEREN z silnikami 1,6b,2,0b, 2,3d rocznik tu raczej nie ma znaczenia , nie ma nic o silniku 2,0 diesel . Nie mam wiecej czasu bo jestem w Niemczech , znalazlem chwile czasu by tu zajrzec , wszystkie Sereny sa juz chyba w Polsce nie widzialem nic ,a poza tym jak rozmawialem tutaj z kolesiami o autach to serena w niemczech ma swoje lata swietnosci za soba . NIe jest znana cena nastepcy NV200 choc byl juz w Autobild wspominany.

No więc wygląda to tak 17 rozdziałów :

1. Ogólne informacje dla warsztatu ,BHP

2. Naprawa i obsługa i dane

3.Silnik część mechaniczna

4.Silnik chłodzenie i smarowanie

5.Silnik układ paliwowy zasilanie emisja (400 stron)

6.Silnik budowa układu przyspieszenia(gaz), układ wydechowy

7.Sprzęgło

8.Skrzynia biegów (manualna)

9.Wał napędowy i tylny most

10.Zawieszenie przód

11.Zawieszenie tył

12. Układ hamulcowy

13.Układ Kierowniczy

14 Nadwozie

15.Ogrzewanie i klimatyzacja

16. Układ elektryczny (elktryka)

17.Schemat okablowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś w niej o vanette 23d 98'' , przede mna sporo roboty a ksiazeczka by ulatwila

Jak będziesz chciał to ja posiadam. :D Pisz na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam !SFCTOMEK' Również mam serenke 1.6 ale bez instrukcji obsługi itp , czy jest taka możliwość by dostać u ciebie takiej instrukcji po polsku , oczywiście odpłatnie!!! ????? adres meil. chmielewski2@tlen.pl

 

Pomocy!!! potrzebuję instrukcji naprawczej i obsługi do Nissan Serena 1.6 98rok po polsku - odpłatnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja znam lepszy sposób od nagrywania i wysyłania :)

 

wrzuciłem tą instrukcje na swój ftp, powinien być dożywotnio ale jak wyjdzie nie wiem :)

 

Pobierz Instrukcje

 

jak macie jeszcze coś podobnego do wrzucania dajcie znać a pomyśle nad publikacją.

pozdrawiam :) Adrian

 

btw może mi ktoś pomóc z tematem tych bocznych drzwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy , wróciłem do domu w jednym kawałku , moja Sarna za to ma się gorzej trzeba robić podwozie. Dajcie mi czas na ogarnięcie i według mojej zasady jak mogę pomóc to pomogę porozsyłam instrukcję. Dziś chciałem wysłać do kolegi Krzysztofa z Ząbek ale się komputer wypiął a dokładnie Nero. A że byłem bez auta Sarna na warsztacie gdzie jej spawano progi musiałem gnać tramwajem po Juniora do szkoły. Dajcie adresy na PW i będę działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość bzyku0093

Witam

Posiadam Nissana Serenę 1.6 SLX z 1996 roku, lecz nie mam do niej instrukcji... czy mógłbym taką dostać ?? nie ukrywam, że bardzo by mi ona pomogła...

z góry dziękuję

i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...