Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Pathfindera ? Zapytaj tutaj


Gość DDiablo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O przebiegu mozna rozmawiac tylko z 1 wlascicielem, ktory ma auto serwisowane regularnie w aso. Panowie nie ma zadnej zniszczonej skory przy przebiegu 111 tys., tylko normalne slady zuzycia. Powtarzam, zadnej. Jestem w stanie podjechac do kilku dilerow, ktory kazdy da gwarancje przebiegu i kazde auto pomimo 70-75tys mil bedzie mialo skore oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz z pochodzenia... może byc po crashteście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment opisu ogłoszenia na oto.

post-87274-0-26329100-1510417528_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy oglądał dokładnie jedno i drugie... od spodu :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno albo drugie musiało mieć jakiś feler, skoro już po roku sprzedaje. Tylko nie napisał czy sprzedaje też w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych,

 

Przymierzam się do Patka R51. Już wyrosłem i w Św. Mikołaja nie wierzę, więc benzyne pozostawiłem w swerze marzeń i pozostał mi 2,5 dCi (budżet ok. 30 tysi) Tu pojawia się oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=7042928605#thumb/3

Czy możecie coś szepnąć odnośnie tego cuda? Auto jest od 2011 roku w jednych rękach (firma) kupiony we Włoszech. Sprzedający wydaje się być bardzo szczery – ale wiadomo, że różnie z tym bywa.

Pytanie, czy mamy tu kogoś z okolic (Gierałtowice, Gliwice), kto jest obeznany w temacie i chciałby w moim imieniu zobaczyć to auto? Oczywiście nie za free.  Mam tam ponad 400 km więc chciałbym pojechać, ponegocjować i kupić J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

mam pytanko o ten samochodzik:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-nissan-pathfinder-4x4-disel-serwisowany-ID6zjSZM.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

VIN VSKJVWR51U0172406 - auto jak rok 2007 i przebieg wygląda w miarę ok, martwi mnie duży przedmuch z korka oleju, (może tak ma być, miałem X-trail-a i tak nie dmuchał, ale to inny silnik) i trochę dziwna praca automatu. Biegi przerzuca płynnie, ale do 120 km nie przeszedł na 5 bieg, a zmiany na wyższy bieg  następowały przy ponad 4 tys. obrotów ( może ten automat tak ma, jeździłem tylko na DSG, ale to inna skrzynia ).   Dodatkowo ma spryskiwacze świateł a nie ma Xennonów. Coś delikatnie stuka jak schodzi z obrotów, raczej nie rozrząd tylko słychać gdzieś z dołu.

Pomóżcie, co i jak sprawdzić. ASO nie wchodzi w grę bo za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat nie działa jak powinien coś było dłubane, chyba że go deptasz to wtedy będzie wysoko zmieniał przełożenia. Co do przedmuchu nie wiem tylko co tym chcesz sprawdzać?? A stukać może panewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli normalnie AT powinie zmienić bieg, jak się nie ciśnie, na jakich obrotach, a praca 5 biegu od jakiej prędkości, szacunkowo. Czyli ewentualnie usterkę zobaczy program diagnostyczny tylko dedykowany do nissana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach 2000rpm. Poprawnie AT wrzuci nadbieg (czyli powiedzmy umownie szóstkę) przy 95km/h. ale ważne gaz delikatnie i olej w skrzyni po osiągnięciu temperatury pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Jaką żywotność mają silniki 4.0 v6 z roczników 2011 ??

 

Chciałbym kupić z USA z aukcji IAAI ale model ma 240 tys przebiegu.

 

Uderzony w przód.

 

Cena niska i dlatego pytam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie. Jak dostała rama to tego nie wyprostujesz. A jak prostowali to szlag zaraz ją trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Wyczytałem, że Navara automat nie posiada dmumasowego koła zamachowego. Wiecie może, czy Pathfinder automat również nie posiada dwumasy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to w żadnym automacie nie występuje dwumasa. Mogą tam występować tłumiki drgań ale nie są to chyba te same elementy które występują w skrzyniach manualnych. Tak więc w mojej opinii dwumasy tam nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakiej dwumasy?? W automacie?? To prawdziwa z krwi i kości przekładnia automatyczna a nie żaden DSG, Sprint Shift etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Planuje zakup Pathfindera od 2005 do 2008

Tutaj jest dylemat i przemyślenie dlaczego na rynku jest aż tyle z silnikami diesla 2.5 A benzyn niewiele i jak już są to zaraz znikają.

Faktycznie z tego rocznika dużo lepsze są w benzynie ? Ktoś ma opinię

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na forum.

 

Na wersje benzynowe mało kto się w EU decydował. Większość to import z USA z czego mało który przyjechał jako nierozbity.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z forumowiczów ma Patha na sprzedaż oczywiście wolę benzynę rocznik od 2005 do 2009

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Witam

Czy mógł bym prosić o sprawdzenie nr

VIN : 5N1AR18W36C668404

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś z forumowiczów ma Patha na sprzedaż oczywiście wolę benzynę rocznik od 2005 do 2009

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Witam

Czy mógł bym prosić o sprawdzenie nr

VIN : 5N1AR18W36C668404

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Mam ale diesel 2005 ,174 Kuce wyposażenie max. Reszta na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie. Czy za około 33-35 tysiakow da się kupić coś sensownego od 2006 wzwyż? Automat.

Edytowane przez jacekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...