Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeciekająca K11


Gość zbyszekp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy K11 z 96/97 wersja 3D. Przeciek pojawia się w okolicy nóg pasażera. Cieknie gdzieś z pod deski. Rozebrałem podszybie, wyczyściłem odpływy i problem dalej istniej. Byłem z tym nawet w ASO i może na trochę pomogło. Może ktoś może coś poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Sonar. Przerabialem ten temat w mojej K11.

 

Trzeba zdjac plastik w podszybiu (wczesniej wycieraczki) uwazaj zeby nie pourywac zatrzaskow itp.

 

Jak zdejmiesz to zobaczysz dwa klocki trzymajace szybe. Wokol nich lubi przeciekac. Ja uszczelnialem normalnym silikonem sanitarnym bo akurat nie mialem kleju do szyb samochodowych :-)

 

Trzyma juz blisko 2 lata.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zbieg okoliczności. Po piątkowym deszczu także zauważyłem małą kałużę na wycieraczce pasażera ale nie miałem jeszcze czasu zajrzeć. Skorzystam z rad i obejrze co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość ewa123

Super !!! U mnie w mojej micrusi tez przecieka. Jutro to mężuś zrobi i mam nadzieje że będzie grało :) A micrusia też się najeździła po aso i innych warsztatach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwina sprawa. Bratu micra przeciekała, teraz wymienił szybę przednią i nadal cieknie. Czy woda może przelewać się otworami od nadmuchu przy zapchanych odwodnieniach podszybia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Plastikowe podszybie jest na zatrzaskach. Trzeba je ostrożnie wyszarpnąć i tyle - ale tak, aby nie połamać podszybia - najlepiej podważać ręką w okolicy zatrzasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po ostatnich deszczach coś chlupotało po lewej stronie. Nie wiem, co to może być:( -- paliwo w baku a może woda w progu? Podszybie uszczelniłem według opisu i czekam na deszcz, żeby sprawdzić, czy zadziała;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę nieco problem. U mnie również pojawił się przeciek, ale mokra jest wykładzina po stronie kierowcy. Zależy to oczywiście od tego ile spadnie deszczu. Mam takie pytanie, czy w przednich drzwiach jest w Micrach montowana taka folia. Jest ona przyklejana do karoserii drzwi, a na nią brzykręca się cały bok drzwi. Pytam, bo rozkręcałem to i zauważyłem, że mam ją tylko wkoło głośnika. Jeśli tak to powiedzcie mi proszę, co to ma być za folia i jak ją przykleić. Dodam jeszcze, że przez jakiś czas miałem mokrą wykładzinę po stronie pasażera, ale od jakiegoś czasu mam tam sucho, nawet jak spadnie deszcze. DZIWNE :| :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoła, po calosci jest folia obklejona. w originale tez na tyl glosnika jest nalozona folia.

 

u mnie tez zauwazylem jezioro po stronie pasazera. wczesniej tego nie bylo. no nic trzeba bedzie powalczyc z tym w maju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykla folia taka jak amsz przy glosniku, czyli lekko grubsza. mozesz dac bombelkowa tylko pozniej klejem do szyb to sie podkleja do okola. ( z tego co pamietam to jest lakko wyzlobione nawet pod klej). ja na twoim miejscu wzialbym zwykla folie, albo jeszcze lepiej podkleil matami wygluszajacymi :) od razu mialbys pod audio przygotowane drzwi (wiem ze cena gra tez role- sam sie zabieram za to od prawie 3 miesiecy :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...