Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie. Kalamitki zawieszenia, gdzie one są?


Gość zeton

Rekomendowane odpowiedzi

witam zanabyłem terrano I 2.4 benzynka w gaziutku i odrazu zapytanie do uzytkowników o jakies porady eksploatacyjne i kruczki na co zwracać uwage itp. dodam ze wymieniłem juz wszystkie oleje jakie były mozliwe płyny i inne badziwia autko ma 200000 przelotu wiec nie mało ale wierze przynajmniej ze licznik nie krecony zamieżam sie zabrac za przesmarowanie zawieszenia pytanie tylko czy odnajde wszystkie kalamitki (jakas pomoc foto albo opisowa mile widziana). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastian199415

Witam też mam terrano 1 2.4 benzyna i sprawuje się dobrze . U mnie nie działa pompka paliwa i zapalam i śmigam na gazie cały czas . Mój pali 12-13 litrów na trasie . Co do smarowania po spodem o ile się nie mylę jest chyba 10 kalamitek , ale one są dobrze widoczne to znajdziesz spokojnie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój pali 15-16 na trasie a w miescie 18 troche duzo ale gaz juz rególowałem i na benie pali podobnie podejrzewam ze to kwestia dużych kół mam tez jakies pukanie w zawiasie z przodu z lewej strony stuka w momęcie pracy zawiasu góra dół jakies pomysły ? tak ogólnie jak go dzisiaj obejrzałem to generalnie jest w ładnym stanie troche tylne nadkole zjada i róg klapy ale jakos nie bede płakał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...