Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Relingi do QQ


Gość lechu1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ze QQ nie ma w standardzie relingów to wielka szkoda, podwyzszyło by to optycznie to auto. Przyznam ze 2.5 kafla za relingi to trochę sporo, moim zdaniem lepszy element poprawy wizerunku to boczne stopnie, widziałem już takiego QQ i efekt jest bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

teraz dorzucają relingi w wersji I-way, a prawdopodobniej również w teknie ...

 

może ktoś wie, czy obecnie do Tekny dorzucają relingi??? w cennikach wynika, że tak, ale w salonie nie byli już tacy pewni...

porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Generalnie mam zamówiona Tekne z homologacją i relingami (zgodnie z specyfikacja) i wg mnie jeżeli jest w specyfikacji to musi być w aucie (zresztą w salonie też gościu mi potwierdził, że będą, jeśli są w specyfikacji, co jest oczywiste dla mnie),ale.... w razie co będę się z nimi gryzł.... wg mnie relingi wpływają pozytywnie na wyglad tego auta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że wcześniej relingi były tylko w +2 oraz w wersji lounge, obecnie zastąpionej przez I-way, i stąd te obawy, że może być błąd w specyfikacji, pod którą jest napisane małym druczkiem, iż nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa....

więc jak przyślą ci bez relingów, to mogą śmiało powiedzieć, że jest błąd w druku... i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej są w +2 a no normalnej niby można je założyć, ale tylko szaleniec by to zrobił. Trzeba demontować całą podsufitkę i wiercić otwory w dachu, a ze w salonach nie maja o tym pojęcia tak jak i o bagażnikach ja bym im tego nie zlecił. zresztą nikomu bo nie da się tego zrobić porostu dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej są w +2 a no normalnej niby można je założyć, ale tylko szaleniec by to zrobił. Trzeba demontować całą podsufitkę i wiercić otwory w dachu, a ze w salonach nie maja o tym pojęcia tak jak i o bagażnikach ja bym im tego nie zlecił. zresztą nikomu bo nie da się tego zrobić porostu dobrze

 

ROTFL, rzeczywiście wywiercenie kilku dziur jest to przedsięwzięcie porównywalne z lotem na księżyc wiec na pewno nie potrafią..

W jaki inny sensowny sposób chcesz montować relingi jak nie przykręcając, a akurat w aso nie stracisz gwarancji jak to zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tej nowej nowej specyfikacji wynika, iż tekna wzbogaciłą się wyłącznie o system BOSE oraz NISSAN CONNECT i ani słowa o relingach

z tego co mi powiedzieli u dilera, to jest błąd w cenniku, i nie ma relingów w qq tekna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej są w +2 a no normalnej niby można je założyć, ale tylko szaleniec by to zrobił. Trzeba demontować całą podsufitkę i wiercić otwory w dachu, a ze w salonach nie maja o tym pojęcia tak jak i o bagażnikach ja bym im tego nie zlecił. zresztą nikomu bo nie da się tego zrobić porostu dobrze

 

ROTFL, rzeczywiście wywiercenie kilku dziur jest to przedsięwzięcie porównywalne z lotem na księżyc wiec na pewno nie potrafią..

W jaki inny sensowny sposób chcesz montować relingi jak nie przykręcając, a akurat w aso nie stracisz gwarancji jak to zrobią

I znowu wypowiedz znawcy. Jak bys nie wiedział mnóstwo aut ma przygotowane otwory pod relingi a QQ tego nie zrobił. jeśli nigdy tego nie robiłeś i twierdzisz ze to taki pikuś to jedz do salonu nich ci założą zobaczysz co usłyszysz w odpowiedzi. Poza tym licz sie z przeciekaniem, rdzewienie, złym zamocowaniem podsufitki. oprócz tego to żadna filozofia. Co do specyfikacji to wiele jes w niej błędów i z tego co mi wiadomo w Polsce na razie nie montują relingów do zwykłego qq być może coś sie zmieniło w ostatnich tygodniach. Aktualizacje o wszystkich typach nadwozia otrzymuje dość czesto z racji zawodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu wypowiedz znawcy. Jak bys nie wiedział mnóstwo aut ma przygotowane otwory pod relingi a QQ tego nie zrobił.

Jeśli już to Nissan tego nie zrobił. Poza tym nie wiem czemu mnie cytujesz skoro w ogóle nie odnosisz się do tego co napisałem tylko pleciesz 3 po 3. Kiedyś bardzo często montowało się szyberdachy w samochodach i nie było żadnych problemów ani z rdzewieniem ani z przeciekaniem. Montowałem też relingi z wierceniem i również nic się nie działo. Oczywiście wg ciebie nikt nie potrafi tego zrobić więc szkoda że akurat mi się relingi nie podobają bo bym pojechał specjalnie żeby ci pokazać że da się to zrobić. Zresztą QQSound Style ma relingi więc w aso pewnie wiedzą jak je montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj proszę wypowiedz w której mówię ze nie da się tego zrobić?? i kto tu plecie?? Mówię tylko ze trzeba by było być szalonym zdeby w nowym aucie dobrowolnie wywiercić otwory. Co do umiejętności montażu to parę ładnych lat sie tym miedzy innym zajmuje. Jednak nigdy nie sprzedam ani nie polecę relingów do auta w którym nie ma miejsc fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smn7801

Dla mnie to śmieszne montować relingi na dach w aucie gdzie producent tego nie przewidział. Mam wrażenie że większość myśli o relingach tylko po to by optycznie podwyższyć auto. Nie ma się co oszukiwać jakie by to relingi nie były Rav4 będzie wyższa ;)

Przepraszam za prywatę ale mam wrażenie że z tego auta chce się zrobić większe auto niż jest z założenia. Nie oszukujmy się relingi są niepotrzebne bo są do nissana bardzo dobre bagażniki. Tak jak Orurowanie w Qashqai niczemu nie służy a całość przypomina raczej gokarta i przy prawdziwych terenówkach wygląda komicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma relingów w qq tekna

Hmm dziwne, dzisiaj bawiłem się QQ w wersji TEKNA (bez innych dodatków) i miał relingi, ba nawet w końcu otrzymałem zdjęcia jak wygląda 'kratka' w QQ ;)

Wiec, zmień dilera;> skoro mówi Tobie takie bzdury.

W Teknie jest: Bose/Nissan Connect (który ma niezłą mapę, nie wiem jak wylicza trasę itd. jednak w moim mieście mniejsze uliczki były naniesione)/Relingi i kilka innych ciekawych drobiazgów.

Co ważne (przynajmniej dla mnie), komputer wyświetla informacje na środkowym wyświetlaczu, a nie na navi, jak miało miejsce w poprzednim modelu navi, próbowałem przez pierwsza godzinę jak jeździłem testowo zwracać na to uwagę, jednak się po prostu nie da, 'wykres' jest nie czytelny... poza tym trzeba patrzeć na bok i jak dla mnie się wpatrywać..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

czy jezeli mam plastikowe dwa paski na dachu to moge zamontowac relingi bez wiercenia?

Nie ma takiej opcji. Do czego zamocujesz te relingi? Pozostają tylko belki poprzeczne do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Nie ma takiej opcji. Do czego zamocujesz te relingi? Pozostają tylko belki poprzeczne do kupienia.

 

Czyli pod tymi paskami nie ma zadnych otworow zaslepek itp ???

 

Bylem przekonany ze pod paskami sa wlasnie takie rzeczy. Jakies otwory zaslepione zaslepkami. Sciagam paski i zakladam reling. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod tymi paskami nie ma zadnych otworow zaslepek itp ???

 

Bylem przekonany ze pod paskami sa wlasnie takie rzeczy. Jakies otwory zaslepione zaslepkami. Sciagam paski i zakladam reling. 

Niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MisilYE montowałeś te relingi lub ktoś z forumowiczów czy tylko filmik oglądałeś? Co w razie wypadku z boxem na dachu, co na to ubezpieczyciel? Te relingi nie mają żadnego certyfikatu chyba że montowane w jakimś autoryzowanym zakładzie i dostaniesz na to papier.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...