Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła. Brak świateł


Gość woyak

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj zauwazylem ze zniknely mi swiatla pozycyjne z tyłu.sprawdzilem -bezpieczniki sa ok,zarowki nie sa przepalone(sa sprawne), z przodu swiatla działaja.z tylu dziala wszystko oprocz tych swiateł pozycji,w gniazdku przyczepy oczywiscie tez nie ma swiatel pozycji

czy ktos wie gdzie szukac problemu?moze jakas kostka w aucie pod itd mogla sie rozpiac?

z gory dzieki za pomoc

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakas kostka w aucie pod itd mogla sie rozpiac?

Optymista! :D

W tym autku po prostu gniją wiązki przy wtyczkach i oprawkach tylnych lamp. No, niestety za bardzo to zabezpieczone nie jest, a w końcu jest to terenówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą (jak rozkręcisz tę osłonę dużą) są kostki, może któraś sie częściowo rozpięła i styk wypaliło, jak jest ox sprawdź jeszcze kostkę przy lampie a potem latarka w łapę głowa w zderzak i szukasz prześniedziałego przewodu, mogę tylko ci jeszcze podpowiedzieć że wiązka idzie z lewej strony nad progiem i życzyć ci powodzenia :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem to :P i tylko te cholerne swiatla nie dzialaja a w pozycjo-mijania nie ma wogole napiecia..to moze byc cos w srodku gdzies w kablach itd...sam juz nie wiem

 

Do tylnych lamp lubi wlewać się woda przy przejazdach - zobacz też przewody w bagażniku , mogło się tam coś przetrzeć :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz okej..musiałem wywalić cała kostke zasilajaca z tyłu bo połowa kabli była zaśniedziała i dwa urwane.załozyłem nowe wpinki wszystko potem w koszulki termokurczliwe i na koniec tasma izolacyjna...wszystko dziala jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...