Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kokpit. Podstawka na napoje w terrano II 98r.


erp.

Rekomendowane odpowiedzi

witam w moim tII 2.7tdi 98r w konsoli środkowej jest zamontowany uchwyt na napoje tylko coś z nim nie tak trzeba go wyciągać ręką a chyba po przyciśnięciu powinien sam sie wysuwać czy gdzieś jakaś sprężynka spadła czy też tak macie w swoich autach jeśli jest to możliwe prosze o fotki całego ustrojstwa ( może będzie widać co i jak )jak wygląda w waszym przypadku dzięki za fatyge z fotkami pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dziś po południu zrobię foto. W moim z kolei wysuwa się aż do wypadnięcia, bez żadnej blokady. Jak u Ciebie? Ew. na PW.

Pozdrowienia - Robert

 

 

no witam u mnie działa spoko nawet blokada tylko brak ( chyba ) sprężynki bo musze ręcznie wysuwać a po naciśnięciu powinna sama ( podstawka na napoje ) wyjechać? dlatego szukam fotek co i jak wygląda w tym temacie może sam dorobie i zadziała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mięcho

u mnie działa w ten sposób, że gdy naciskam to wyjeżdża tak do połowy a resztę trzeba samemu wysunąć, to co trzyma dno butelki samo schodzi na dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa w ten sposób, że gdy naciskam to wyjeżdża tak do połowy a resztę trzeba samemu wysunąć, to co trzyma dno butelki samo schodzi na dół

 

 

 

oooo too to właśnie czy jest tam widoczna jakaś sprężynka czy coś w podobie co powoduje że po naciśnięciu uchwyt na napoje wyjeżdza , jeśli tak to prosze zrób zdjęcie tak żeby było to widać ( jak działa ) dzięki pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...