Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony. Terrano opony


Gość woyak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 i 3 to ta sama opona. Ja tam się o MTkach nie będę produkował bo nie wiem.

 

Z tego co zasłyszałem to simexowate na mokrym asfalcie to łyżwy. Ten z 2 linka będzie deko cichszy, ale troszkę gorszy w terenie.

 

Ciężko powiedzieć co będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nalewki do codziennej jazdy to nieporozumienie twarde, ciężkie i trudne do wyważenia, a to obciąża łożyska i układ kierowniczy, o spadku komfortu jazdy nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MichalGDA

Napisałem, że tylko do terenu mam inne koła do jazdy po asfalcie :) Gdałem dziś z kolesiem od Land Roverów stwierdził, że nalewek nie ma co kupować w teren... czy jeździł ktoś takimi po terenie ? Chodzi mi tylko o teren :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

land roverem to wogole nie warto jeździć, a już napewno nie w teren. w terenie liczy się tylko przyczepność, a ta dla nalewek jest podobna jak dla nowych opon, przy tym niższa cena rzy dużym ryzyku zniszcznia każdej opony daje pierwszeństwo oponom regenerowanym, no chyba ze wliczymy w to niezniszczalne ruskie opony diagonalne ya 192, które biją wszelkie inne na głowę jeśli o trwałość chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MichalGDA

Wczoraj rozmawialem z kolesiami od Pajero jeżdzą już po poligonie pół roku na nalewkach i sa zadowoleni... chyba sobie je kupie ...

land roverem to wogole nie warto jeździć

nie gadaj wczoraj patrzałem jak koleś śmigał :) dosyć fajnie to wyglądało jak przelatywał po tych dziurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Robi Robson
witam pytanie jak w temacie

chce kupic opony do nissanka a mam ograniczone finanse wybor padl na bieznikowane kwestia tylko czy kupic na razie tylko zimówki takie jak te

 

http://www.allegro.pl/item475148466_zimowe...ysylka_0zl.html

czy moze kupić typowe a/t takie jak te i smigac na nich caly rok

http://www.allegro.pl/item464905498_promoc...ll_terrain.html

bo podobno na takich mozna smigac spokojnie cały rok

z gory dzieki za doradzenie

pozdrawiam

 

Te opony , które chcesz kupić , to opony wzmacniane ( z literą C ) do samochodów dostawczych ! Do terenówki są za twarde !

 

Ja sobie kupiłem wiosną używane KUMHO za 400zł/komplet z bieżnikiem ok 80-85% i jak na razie jestem zadowolony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość bogdan815

witam

jakie mozna bez zadnych przeróbek załozyc oponki do terrano 2 z 96r 2.7tdi

mam 225/70/15 ale musze zmienic bo juz dochodza, no i wolałbym jakies wieksze bo te zle wygladaja pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już o oponach to mam pytanie. Kupuję MTeki i zastanawiam się czy nie nabyć opon na 15stki wraz ze stalowymi felgami? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi komplet to 16 MT ale na wyższym profilu 75. Samochód stoi trochę wyżej niż na 16 o profilu 70 i nic nie ociera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...