Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm Cobra


medyk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy montowali komus alarm Cobra w serwisie i czy dostał do niego piloty? Bo mi zainstalowali ale mam bez pilotów gdyż pilot z kluczyka równiez obsługuje go...Ale na allegro widziałem te alarmy z pilotami i dlatego pytam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc dostałem ten alarm gratis :one:

Mimo wszystko nie rozumiem po co Ci te piloty?? wyłączysz nimi alarm ale i tak musisz użyć dodatkowo pilota z kluczyka zeby wejść do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz niekoniecznie... Wtedy miałbyś 4 piloty do wszystkiego bo pilot z autoalarmu podpina sie tez pod centralny... A to sie może zawsze przydac...Nie jest to tak ważne ale zapytałem z ciekawości co z tymi pilotami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a kluczyk i tak dalej trzeba nosić :D bo czym odpalić maszyne :)

A zresztą wiesz jak jest - jeżeli masz dużo czegoś nie dbasz o to - jeżeli masz mniej pilnujesz. Urbańczyk solo dokoła świata brał jeden komplet naczyń, jeden kubek... z tego ww. powodu

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale pilot z kluczyka zawsze ci może nawalić jak w moim służbowym Peugeocie ..Rozlatuje się ten kluczyk poprostu..I co wtedy? Masz pilot w zapasie a kluczyk jako kluczyk działa dalej choć pilot w nim zawarty niekoniecznie musi...Coś w tym jest no nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki symbol tej Cobry?, są alarmy pilotowe i bezpilotowe, pewnie zamontowali bezpilotowy. Do niektórych modeli można dołożyć piloty, tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...