Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik. Wysokie obroty w Terrano II 2.4 benzyna


Gość milek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po raz pierwszy na forum:)

Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu obroty w moim Terrano to 1500 obrotów na rozgrzanym silniku, na zimnym są normalne.

Czasem spadną do normalnej wartości lecz po chwili znów jest 1500.

Mam nadzieje, iż pomoc nadejdzie z Waszej strony!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj podciśnienia może masz rozszczelnione ci się ssanie nie wyłącza :?: :?:

 

Sprawdź też przepustnicę powietrza w gaźniku, to za co linka gazu pociąga, może się oberwała klapka i nie odcina dopływu powietrza lub się zacina sama ośka przepustnicy :?: :?:

 

I na razie tyle pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie szukać tego podciśnienia?Zauważyłem, iż gdy nacisnę dynamicznie gaz i go puszczę to na chwilkę robi sie dobrze lecz po chwili wysokie obroty powracają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze napisz czy dzieje ci się to na gazie czy na benzynie, i czy masz gaz :?:

 

Podciśnienia to takie cieknie rurki gumowe co się wiją po całym silniku, sprawdź te w okolicy filtra powietrza czy są w porządku.

 

i jest tam taki zawór dziwny z którego idzie jedna rurka gruba do wydechu a druga do filtra powietrza, spróbuj odłączyć kostkę elektryczną od niego i odpiąć i zaślepić podciśnienia od niego i zobacz czy ustąpią objawy :diabel2:

 

[ Dodano: Pon 01 Gru, 2008 21:01 ]

ps :P Wszyscy jesteście już na iceland -ii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do gazu to nie posiadam, dzięki za wytłumaczenia:) Sprawdzę to, jak tylko pogoda dojdzie do normalności, bo jak na razie jest zbyt wietrznie.

Mam nadzieję, iż jak coś porozkładam, to uda mi się poskładać:)

Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...