Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obrotomierz. Terrano II


Gość bytomix

Rekomendowane odpowiedzi

witam , potrzebuje pomocy w kwestii obrotomierza, skubaniec przestał działać i nie mogę dojść co jest powodem , przypuszczam iż dostała się wilgoć, błoto gdzieś do jakiegoś czujnika lub połączenie zostało zerwane, problem w tym iz nie mogę znaleźć takowego połączenia, nie mam pojęcia gdzie jest takowy czujnik jeśli jest w ogóle hehhe , sprawdzalem pod spodem auta i wyczyścilem wszystkie kostki a mimo to nie dział, pomożecie? dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leśnik-szkółkar

sprawdź połączenie w okolicach kolektora dolotowego (od strony filtra paliwa), kabel idzie od czujnika (pobiera impulsy z koła zamachowego) na górnej części obudowy sprzęgła i łączy sie z wtyczką umieszczoną na koletorze dolotowym. tak jest w terrano II od 1996 roku- w starszych nie wiem??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Diesel to bieże impulsy z pompy wtryskowej 2,7 TD,TDI,albo padł czujnik albo kable jak ściągniesz koło prawe i osłone gumową i popatrzysz na pompę to go znajdziesz jeśli umiesz posługiwać się omomierzem to łatwo go sprawdzisz.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...