Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kłopoty z pracą silnika.Almera Tino 2,2 Di


josek69

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogło się stać?Po odpaleniu silnika jest wszystko ok,(na wolnych obrotach)a po dodaniu gazu zapala się kontrolka z graficznym wizerunkiem silnika, silnik schodzi z obrotów i bardzo kopci.Momentami jest tak jak przy benzynowych silnikach, jak nie pali jedna świeca. Odstawiłem ją na parking w dobrym stanie a na następny dzień taka niespodzianka i to już w pierwszym dniu nowego roku. POMOCY!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogło się stać?Po odpaleniu silnika jest wszystko ok,(na wolnych obrotach)a po dodaniu gazu zapala się kontrolka z graficznym wizerunkiem silnika, silnik schodzi z obrotów i bardzo kopci.Momentami jest tak jak przy benzynowych silnikach, jak nie pali jedna świeca. Odstawiłem ją na parking w dobrym stanie a na następny dzień taka niespodzianka i to już w pierwszym dniu nowego roku. POMOCY!!!! :(

 

1. Paliwo -czy dobre? Może dolej depresatora.

2. Jak było złe paliwo (letnie) może zapchał się filtr paliwa parafiną.

3. Może zawór EGR

4. Odczyt wspomnianego błędu kontrolki silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam nie chcę cię straszyć kolego ale to nie przepływomierz paliwo itp,wina jest w sterowniku pompy paliwa i tyle na ten temat ,koszt w 2007 roku 2000 zł pozdrawiam,poczytaj na forum opla one mają taką sama pompę vektra ma pompę taką jak nissan vp44 i te same problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same objawy i nie była to pompa lecz dwa czujniki ale to w wersji dci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...