Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z roadster


gato
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że lecisz w carbon :) całkiem przyjemnie i rasowo się to wszystko komponuje :)

jakbyś chciał to mam też carbonowe covery na lusterka i niedlugo będę miał też carbon na licznik ;) bo chyba tylko tych elementów jeszcze nie masz w carbonie :D

 

Lusterka mam (widać na zdjęciach) a już więcej carbonu auto nie zniesie :D

 

Czesc

 

Jestem ciekawy jakie masz odczucia po założeniu lżejszego koła zamachowego?! faktycznie lepiej sie zbiera? możesz coś napisać o tym modzie czy faktycznie warto zainwestować ??!

 

Dzieki

 

Pzdr

 

Czy warto zainwestować? Z tego co widzę auto się zbiera dużo lepiej, na ile lepiej to będę mógł opisać za 3 tyg bo jadę na pierwszą edycję SRTC i tam będę mógł sprawdzić co się zmieniło w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niestety autem po zamontowaniu jezdziłem tylko 1 dzień i to po mieście a teraz jest ponownie rozebrane i nie było okazji go sprawdzić. Tylko pierwsze odczucia / świetna reakcja na gaz, lekko nerwowe obroty. Uważam że jeżeli ktoś zmienia sprzęgło to przy okazji warto założyć lekkie koło. Dużo czytam na niemieckim forum 350z i nigdy nie słyszałem negatywnej opinii chyba że komuś za głośno na niskich obrotach ale w takim przypadku lepiej odrazu przesiąść się na limuzynę :D . U mnie jest tak głośno że nie słyszę żadnych odgłosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lusterka mam (widać na zdjęciach) a już więcej carbonu auto nie zniesie :D

 

 

 

Czy warto zainwestować? Z tego co widzę auto się zbiera dużo lepiej, na ile lepiej to będę mógł opisać za 3 tyg bo jadę na pierwszą edycję SRTC i tam będę mógł sprawdzić co się zmieniło w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niestety autem po zamontowaniu jezdziłem tylko 1 dzień i to po mieście a teraz jest ponownie rozebrane i nie było okazji go sprawdzić. Tylko pierwsze odczucia / świetna reakcja na gaz, lekko nerwowe obroty. Uważam że jeżeli ktoś zmienia sprzęgło to przy okazji warto założyć lekkie koło. Dużo czytam na niemieckim forum 350z i nigdy nie słyszałem negatywnej opinii chyba że komuś za głośno na niskich obrotach ale w takim przypadku lepiej odrazu przesiąść się na limuzynę :D . U mnie jest tak głośno że nie słyszę żadnych odgłosów.

 

Cześć

 

Możesz już coś więcej napisać o tym modzie ,jak się sprawdziło na SRTC względem serii ,mocno się zastanawiam nad tym kółeczkiem :P jak w codziennej eksploatacji nie jest uciążliwe w korkach etc

 

Dzieki

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Możesz już coś więcej napisać o tym modzie ,jak się sprawdziło na SRTC względem serii ,mocno się zastanawiam nad tym kółeczkiem :P jak w codziennej eksploatacji nie jest uciążliwe w korkach etc

 

Dzieki

Pozdr

 

Co do kółka to mogę tylko powiedzieć ze w Z jest ono obowiązkowe, dużo lepiej się wkręca, silnik jest dużo bardziej energiczny, starty są ostrzejsze. W mieście nie odczuwasz różnicy tyle że jak stoi na luzie to słychać cicho jak z młockarni. Ale nie ma to znaczenia jeżeli daje przyjemność z jazdy. :devil:

 

no i standardowo raz na jakiś czas lekki opis zmian jakie nastąpiły >

 

felgi oraz klamki po nałożeniu hydrografiki

 

IMG00008-20100516-1247.jpg

 

IMG00010-20100516-1247.jpg

 

IMG00013-20100516-1248.jpg

 

IMG00012-20100516-1248.jpg

 

carbonowa antenka

 

IMG00024-20100516-1252.jpg

 

spojler Cobra

 

Z2010019.jpg

 

Z2010018.jpg

 

Z2010017.jpg

 

progi Strosek

 

Z2010020.jpg

 

Z2010023.jpg

 

Carbon zagłówki

 

tak było wcześniej

 

czescizetka294.jpg

 

czescizetka293.jpg

 

tak dziś

 

1-1.jpg

 

8-2.jpg

 

końcowy efekt

 

5-1.jpg

 

2-1.jpg

 

6-1.jpg

 

7-1.jpg

 

4-1.jpg

 

3-1.jpg

 

a chwilkę pózniej zrywamy z niego skórę

 

IMG_1384.jpg

 

no i tak wygląda dziś

 

373003.jpg

 

19.jpg

 

139.jpg

 

pozdrowionka dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie na + wyszło :) ,to tymczasowy projekt specjalnie na Verva Street Racing czy zostawiasz?

 

nice...

 

p.s.

 

towarzystwo też daje radę :P heh

 

Pozdro

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście biały się bardzo podoba ale ten kolorek też ma coś w sobie :devil: oczywiście tak już zostaje, impreza i kolor to tylko zbieg okoliczności. Jeszcze sporo zmian się szykuje ale to już jest rozłożone na następne 2 lata

 

PS> jak ktoś ma ochotę sprawdzić swoich sił to niech wpadnie 12.09 na imprezkę do Rallyland (Debrzno), tzn zapraszam wszystkie auta które czują się na siłach ale w szczególności Z bo to moi konkuręci, z miłą chęcią bym wpadł na wasz zlot ale niestety nie ma mnie w tym terminie w kraju

Edytowane przez gato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

kurcze

 

ładnie ,ładnie :devil:

 

,ja sam jeszcze nie wybrałem zestawu ostatecznie mam parę widzimisie ;) hehe myślę nad Do luck, nismo v2 do przodu a tył N spec type E ale sam jeszcze nie wiem:)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, kilka nowych zmian,

przedni zderzak Strosek do kompletu

 

IMG_6146.jpg

 

IMG_6142.jpg

 

IMG_6145.jpg

 

IMG_6147.jpg

 

lekkie zmiany z tyłu, wyklejona wnęką pod rejestracją folią carbonową, przyciemnione lampy również folią

 

IMG_6141.jpg

 

IMG_6172.jpg

 

IMG_6181.jpg

 

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie,

W ostatnim czasie nastąpiła mała zmiana, a dokładnie powrót do koloru białego, jakoś mi ten pomarańcz nie pod pasował i auto zostało na nowo oklejone w firmie Kame na kolor biała perła metalik. Ponadto doszedł felunek 20, przód 9,5 oraz tył 11, na to zostały ubrane oponki 265 i 305. Kilka fotek zrobionych przed garażem, Kurczak i Grzechu lada chwila zaopiekuje się tym osobiście ;-)

 

 

DSC_0029.jpg

 

DSC_0013.jpg

 

DSC_0017.jpg

 

DSC_0014.jpg

 

DSC_0032.jpg

 

DSC_0021.jpg

 

DSC_0022.jpg

 

W zeszlym tygodniu bawiliśmy się na Tuning Show i wojna pp w Krakowie. Zdjęcia z imprezki.

 

DSC_0037.jpg

 

DSC_0041.jpg

 

DSC_0069-1.jpg

 

DSC_0072.jpg

 

Pare ciekawych fotek

 

6-3.jpg

 

5-2.jpg

 

1-2.jpg

 

3-3.jpg

 

2-2.jpg

 

DSC_5984.jpg

 

DSC_5963.jpg

 

DSC_5998.jpg

 

DSC_5986.jpg

 

DSC_6010.jpg

 

DSC_5993.jpg

 

4-2.jpg

 

DSC_6014.jpg

Edytowane przez gato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uuu ładnie Gato :shiftyninja: do pełni szczescia brakuje mi jedynie duzego intercoolera z przodu :devil:

 

p.s.kurcze szkoda ze nie wiedziałem ze bedzesz w kraku chetnie bym wpadł

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

No i moi drodzy zapadła decyzja o sprzedaży mojej zabawki:

http://allegro.pl/nissan-350z-roadster-i2473188408.html

Witajcie po dlugiej przerwie, odswiezam watek gdyz auto nadal jest w moim garazu, mieszka juz od 2,5 roku w Hiszpanii i za 3 tyg zostanie dostarczone do garazu Coobcia co sie nim ma na powaznie zaopiekowac :whistle:

Edytowane przez gato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojojo coż za zaszczyt - na tą okazję specjalnie posprzątamy nieco nasz pierdolnik :D

Do twojego przybycia przygotuje 3 sztuki 350-tek z mocami pod 700KM tak wiec koniecznie wpadnij osobiście :)

 

Ps. Widziałem twoje filmiki jak na Poznaniu latałeś !!

Kurcze ale ten czas zapierdziela, Kiedyś jeszcze śmigałem Nissanym Sunny GTi do głowy mi nawet nie przyszło by latać Zetkami i grzebać w nich no a w tej chwili wszędzie widzę Zetki :)

 

Z wrażenia aż przeczytam cały wątek :)


No i przejżałem wsio :D

W Bieli jej najlepiej !

A dwa nie podobają mi się te końcówki wydechu no i z tyłu masz zdecydowanie za dużo negatywu...
Z przodu najmniej płuży jak się ustawi w okolicach -3.

A no i jak na niemal seryjną moc i Cabrio bardzo fajny czas na Poznaniu wykręciłeś w dodatku nie leciałeś na półslikach... !

Kolektory wydechowe które masz sporo mocy niestety ubijają...

 

Ps. Jakie czasy na Race Logiku kreciłeś nią 0-100 1/4 mili i 100-200km/h - ostatnio bardzo modne :)

Pss. Maskę Stillena masz to może jakiś fajny kolektor ssący idzie upchnąć a bez tego ani rusz jak chce się pod 400KM w wolnossaku celować :D

 

Marzy mi się taki wspólny wypad na 10 Zetek by razem pośmigać po Poznaniu !!
Na ta chwilę właśnie tyle sztuk dopieszczam pod tym kątem, tak więc zrobi się ciepło, sucho to Attak !!!

 

Na tą chwilę Lista 3 najlepszych czasów:

1.51.3 - JA ale z prawidłowo działającym jedynie lewym przednim hamulcem i z 309KM...

1.52.4 - Przemo z Warszawy na zgrzebanym przezmnie DE do 283KM i 369Nm na R888 przód i Federalu tył + Coobciowy mod przedniego staba + przednie wachacze na -2,36 + zawieszenie Nismo

1.52.6 - Przemo spod Poznania seria HR na R888 + staby eibacha + górne przednie wachacze na - 2,32 (na oko tak ustawiłem i wysłałem pocztą) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio gdyby Ci ten lewy przedni tez nie działał to zszedłbyś poniżej 1.50 :D :D

Gato za***ista zeteczka. W obu kolorach jej do twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze z ciekawosci przeczytalem caly temat no i szacun za caly projekt a jeszcze wiekszy za kolejny krok w strone mocy. 

Mam nadzieje ze dane bedzie nam gdzies sie spotkac i na pare zetek sprawdzic na torze, moze zarazisz innych swoim projektem bo niestety 350tka na takich pojezdzawkach to rzadkosc a tylko nieliczni wiedza ile frajdy sprawia ten woz.

Jesli wyjdzie u Ciebie tyle co u Coobcia to raczej turbozetek nie bedziesz musial sie obawiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stare dzieje ale pamiętasz co to za błotniki są z przodu (firma) ewentualnie jakiś link? Oglądaliśmy z kolega "podobne" ale wyglądały jakoś licho jakby podroby a te Twoje sa fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, za tydzien wracam z urlopu to wszystko opisze oraz podziele sie nowymi doswiadczeniami popartymi zdjeciami. Na szybkiego - Lukasz - blotniki sa carbonowe seibon, sprowadzalem z usa.

Pozdr

Edytowane przez gato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i wszystko jasne :P seibon ma ładne wyroby. A nie masz może wnętrza drzwi z carbonu z seibon? Zastanawiam się czy dobrze pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...