Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony. Ciśnienie w oponach 33x12.5x15


Gość milek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego. W Polszcze mało kto jeździ tyranem na takich wielkich oponach.

 

A tak na serio, to spróbuj napompować tak około 2 atm przód 1.9 tył i zobacz jak się zachowuje. Jak będzie za twardy to zmniejsz o atmosferę i dalej próbuj.

 

Jak będzie w porządku to zostaw. Z tego co słyszałem to patrolowcy jeżdżą średnio na 1.7-1.9 atm w zależności od obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam wielki z tym problem, nikt nie wie konkretnie jakie ciśnienie, wiec próbuje co jakiś czas z innymi wartościami, na wiosnę planuję zakup nowego kompletu i do tego czasu mam nadzieję wyczuję temat.

A może właśnie ktoś poleci mi jakie oponki zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już spróbuj się dowiedzieć od lokalnego światka off-roadowego jakie są najlepsze na waszych terenach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiem, iż tutejszy off road do naszego w Polsce to nic, tutaj poprostu pozerstwo i ładowanie kaski w super autka, nie wiedząc nawet co mają.

Dam sobie niejeden element wyciąć, że Wy chlopaki waszymi sprzętami za 10-20 tysi objechalibyście ich sprzęty za 200-400 tysięcy zlotych,

Pozdro dla WaS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A witam witam, no na wyspie kibel troszkę sie zrobił, ale narzekać to ja nie będę, bo nie wypada. Najgorsze, że zero śniegu i raczej w tym roku się nie zapowiada a tyrran aż piszczy skubaniec:)

Pozdrowienia dla WAS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...