Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wygłuszenie QQ


medyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem tak ponieważ zauważyłem już,że jesteś klasycznym typem besserwissera i wdac się z Tobą w dysputę ,oznacza -obrazic Cię śmiertelnie... :P

 

Jest jeden taki tylko że wiedzie prym na forum Note. Idealnie pasuje do niego to określenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie w tym problem,że to Ty cały czas mnie atakujesz-nie jesteś czasem matką mojej żony ?

 

no to chyba masz jakieś kompleksy skoro odbierasz jako atak niezgodzenie się z Tobą; rozumiesz że chciałbyś abym na każdą twoja wypowiedz odpisywał "tak Panie!" ?

W ten sposób to forum by nie istniało za długo, ale skoro moje odpowiedzi na twoje posty cie bolą to mogę je ignorować, lub będę odpisywał tylko na te w których się z Tobą zgadzam.

Ok :one: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. napisałem już PW do modów żeby ogarneli ten dział - także pewnie z czasem to zrobią - do tej pory można hulać :diabel2:

 

2. Z całym szacunkiem Kristo nie będę z Tobą prowadził dalej dyskusji nt. paliw - jeśli słuchasz mechaników zamiast zgłębiać wiedzę techniczną to gratuluję :kosci:

 

- żeby nie było że pierdoły gadam to dopowiem tylko że w poprzednim aucie używałem Hondaty K-pro - czyli w Twojej nomenklaturze komputera rajdowego - prawie w pełni programowalnego i używałem także map które były specjalnie strojone pod moje warunki i paliwo którego używałem - a tacy wielcy psełdo-mechanicy z wykształceniem w większości co najwyżej średnim (i tu nie obrażam osób które nie mają wykształcenia) sadzili mi farmazony o sprzęcie który miałem i użytkowałem (z reguły nawet nie wiedzieli że jest w aucie) buhahahaa :zdziw: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. napisałem już PW do modów żeby ogarneli ten dział - także pewnie z czasem to zrobią - do tej pory można hulać :diabel2:

 

no jak uważasz, ja uważam że nie można hulać bo sami chcieliśmy wydzielić QQ a teraz sami "hulamy" i robi się tylko bałagan tak że nic nie można znaleźć :/

 

2. Z całym szacunkiem Kristo nie będę z Tobą prowadził dalej dyskusji nt. paliw - jeśli słuchasz mechaników zamiast zgłębiać wiedzę techniczną to gratuluję :kosci:

 

ok, możemy nie dyskutować bo zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi. Sugerujesz że jak idę do piekarni to powinienem zglebić najpierw całą wiedzę na temat upieczenia chleba zanim go kupię bo piekarz na pewno nie wie co robi? Niech każdy zajmie się tym co umie najlepiej, nie jesteś w stanie zglebić wiedzy ze wszystkich dziedzin - może ty tak, ale ja nie więc zdaje się w tym temacie na specjalistów. Jak na razie nie uważam cie za specjalistę więc wybacz ale bardziej wierze mechanikom w aso niż tobie; może kiedyś będziesz dla mnie autorytetem ale na pewno nie teraz.

 

- żeby nie było że pierdoły gadam to dopowiem tylko że w poprzednim aucie używałem Hondaty K-pro - czyli w Twojej nomenklaturze komputera rajdowego - prawie w pełni programowalnego i używałem także map które były specjalnie strojone pod moje warunki i paliwo którego używałem - a tacy wielcy psełdo-mechanicy z wykształceniem w większości co najwyżej średnim (i tu nie obrażam osób które nie mają wykształcenia) sadzili mi farmazony o sprzęcie który miałem i użytkowałem (z reguły nawet nie wiedzieli że jest w aucie) buhahahaa :zdziw: :diabel:

 

Napisałem że Paliwa sportowe (104 okt) są przeznaczone do silników których komputery są w stanie to wykorzystać - taki jest fakt i nie ma co z tym dyskutować.

Natomiast z tym co napisałeś w ogóle nie mam zamiaru dyskutować, bo po pierwsze nie użyłem nigdy określenia "komputera rajdowego" po drugie nie interesuje mnie przerabianie samochodu tylko po to aby można było nalać sobie paliwa 104 okt i jarać się tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość pepe_aso_honda

a przerabial ktos z szanownych forumowiczow temat wugluszenia tylnych nadkoli?bo w QQ no dieslu 1,5 z wyjatkiem szumu kol z tylu to do przodu nic nie mam..a mysle nad wyciszeniem tylnych nadkoli..ps auta probne nie sa tuningowane tylko przez chwile jazdy nie jest sie w stanie wszystkiego dostrzec uslyszec itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów wyżej masz w moim poście link i widać jak i co można okleić w QQ. Przyszła wiosna więc też mam w planach okleić bagażnik i nadkola. Nie wiem tylko czy wziąść maty z włókniną np. takie :

Włóknina

 

, czy z filcem np takie :

Filc

Estetyczniej wyglądają z włókniną ale filc chyba lepiej tłumi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów wyżej masz w moim poście link i widać jak i co można okleić w QQ. Przyszła wiosna więc też mam w planach okleić bagażnik i nadkola. Nie wiem tylko czy wziąść maty z włókniną np. takie :

Włóknina

 

, czy z filcem np takie :

Filc

Estetyczniej wyglądają z włókniną ale filc chyba lepiej tłumi??

 

 

z filcem lepiej tłumią i są tańsze; a że gorzej trochę wyglądają to chyba nie problem bo i tak ich nie będzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...