Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kokpit. Jak wymontować oryginalne radio ?


Gość roszej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Musiałem wymienić akumulator w moim nissanie. No i okazało sie że radio wymaga kodu. Zagladam do ksiażeczki (auto było kupione w salonie) a tu ramka gdzie powinien znajdować się kod do radia jest pusta. Zadzwoniłem do salonu i sie pytam czemu kodu nie wpisali przy zakupie a koleś stwierdził, że nie wpisują do książeczki tylko dają na osobnej karcie :029: i jak przyjadę to za 70 złotych ustalą kod. NO mniejsza z tym czy możecie mi powiedziec jak wyciagnać to radio ?

 

Narazie zdemontowałem plastik - ten z przyciskiem świateł awaryjnych ale co dalej ? i czy jak je odłączę to będę mogł je potem podłaczyc bez problemu ?

 

z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tyranku z 93 trzeba było odkręcić blachy bo radio było przymocowane do deski ...

ponadto sprawdź czy nie będziesz potrzebował przejściówki do kabli z nissan na euro jak będziesz chciał zamontować nowe radyjko. Ja musiałem kupować (16PLN na allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czołem, to ja odświeżę temat.

Jak wymontować oryginalne radio z Terrano II.

Czy są potrzebne specjalne klucze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz orginała kaseciaka o wymiarach DIN 2 to potrzebne są dwa gwoździe które wsuwasz w otworki po bokach radyja, powinieneś wyczuć zwolnienia zatrzasków, pociągasz za otwór na kasetę - powinno wyleźć. Odłączasz kabelki, sprzęt pod pachę, popatrz czy nikt nie widzi i chodu :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz orginała kaseciaka o wymiarach DIN 2 to potrzebne są dwa gwoździe które wsuwasz w otworki po bokach radyja, powinieneś wyczuć zwolnienia zatrzasków, pociągasz za otwór na kasetę - powinno wyleźć. Odłączasz kabelki, sprzęt pod pachę, popatrz czy nikt nie widzi i chodu :diabel2:

 

Hehe ;) Dzięki za info. Idę obadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...