Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak działa pokrętło w radiu?


Gość MARSIK

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Mam problem z tym pokrętłem w radiu. Nie potrafie sobie z tym poradzic. W instrukcji w tym miejscu brakuje mi chyba jakiejs strony (qwa). Jak mam sprawic abym mogł ustawic inne stacje radiowe? Jak kręce tym pokrętłem to tylko wzrasta siła głosu. Dłuższe przytrzymanie Enter nic nie daje. Widziałem w serwisie że koles przekrecał i ustawiał poszczegolne opcje (chyba) i zatwierdzał enterem. Nie sadziłem ze sobie z tym nie poradze, a tu d*pa. Co mam zrobic? Moze byc łopatologicznie bo chyba to najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło służy tylko do siły głosu.Tak jest w mojej p12.Aby ustawić stacje radiowe należy nacisnąć przełącznik AM/FM,przejdziemy w tryb ustawień radia,następnie za pomocą małego joystica umieszczonego w centrum konsoli wyszukujemy stacje radiowe.Aby zapisać stacje należy przytrzymać dłużej żądaną jednostkę pamięci aż zmieni się kolor podświetlania nr.Operacje powtarzamy 6 razy bo tyle mamy komórek pamięci.I po bulu.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji strona 4-27 :

- wyszukujesz stacje przyciski Tune search

- naciskasz przycisk pod którym chcesz mieć zaprogramowaną tę stację ( przyciski od 1 do 6) - naciskasz przycik na dłużej niż 2 sekundy!!!

- znowu wyszukujesz następną stacje

-znowu przycisk ( 1-6) itd

Pokrętło nie służy do programowania stacji tylko do ustawień radia ( język , telefon itp) ( przycik Menu i obracasz pokrętłem) - enter zatwierdza, Back - wyjście z manu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji strona 4-27 :

- wyszukujesz stacje przyciski Tune search

- naciskasz przycisk pod którym chcesz mieć zaprogramowaną tę stację ( przyciski od 1 do 6) - naciskasz przycik na dłużej niż 2 sekundy!!!

- znowu wyszukujesz następną stacje

-znowu przycisk ( 1-6) itd

Pokrętło nie służy do programowania stacji tylko do ustawień radia ( język , telefon itp) ( przycik Menu i obracasz pokrętłem) - enter zatwierdza, Back - wyjście z manu

 

dokładnie tak, pokrętło ma kilka funkcji, takie jak powyżej ale tez ustawienie czułości mikrofonu, na pewno nie wyszukuje się nim stacji - wszystko pięknie opisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...