Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kokpit. Wnętrze terrano II 3d


Gość virven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie fanów Nissana.

Koleżanki, Koledzy zwracam się do was z prośbą o wklejenie zdjęcia wnętrza od waszego Tyrana II 3d jednak interesuje mnie nie to co znjade wsumie na kazdej fotce np allegro czy otomoto, a tylna kanapa z odsuniętymi na maksa fotelami. Generalnie jak widać jestem nowy na tym forum i nie jestem właścicielem Terrana przynajmniej narazie. Jednakże od dosyć dawna wożę się z myślą zakupu Terrano którego uważam za bardzo fajną konstrukcję o czym Was przekonywać chyba nie trzeba i co najważniejsze mam zamiar dokonać cudu mianowicie moją kochaną białogłowę musze przekonać że 3d T II zmieści z tyłu dzieciaki. Niestety nie mam opcji podjechania i obejrzenia takiego autka w okolicy ze wzg na brak czasu i brak T II 3d w okolicy. Dlatego uprzejmie proszę niech ktoś wklei o ile to nie problem fote tylnej kanapy z miejscem na nogi dla pasażerów z tyłu przy max odsuniętym fotelu.

Dzięki :)

Virven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virven: Spokojna głowa, z tyłu jest co najmniej tyle miejsca ile w 5 drzwiowym kompakcie. Wyjazd na narty w 4 dorosłe osoby + pełen kufer to przyjemność. Napisz skąd jesteś to może ktoś podjedzie hehe ;)

 

3mam kciuki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ leszek710309 stary, dziękuję ci pięknie, mam nadzieje że nie leciałeś specjalnie do autka, co do wzrostu różnica między nami niewielka bo 4 cm, a skoro tak to wygląda myślę że zestaw rozmów wychowawczych + te fotki od Ciebie to sprawe przesądzi i pewnie kupie rodzinne :zdziw: Terrano

 

@Stefanopulus ja mieszkam w okolicy gdyni, ale niechciałbym aby ktokolwiek musiał się specjalnie wybierać i angażować, sprawa jest o tyle prosta, że auto musze zmienić, a ja już podjąłem decyzje jakie to będzie autko, pozostało obalić kontrargumenty i po sprawie, kasa i ... no właśnie pochwalę się jak mi się uda, a myślę że to potrwa jeszcze ze 2 miesiące, no ale spokojnie :)

 

Dziękuję wam obu za aktywne wsparcie

 

Do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...